Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wiertarka kątowa akumulatorowa

( ilość produktów: 26 )

Akumulatorowe wiertarki kątowe należą do grupy urządzeń wykorzystywanych przez rozmaitych specjalistów – stolarzy, budowlańców oraz wszystkich tych, którzy w swojej pracy muszą wykorzystać możliwości tych elektronarzędzi. Z tego względu stosowanie akumulatorowych wiertarek kątowych pozwala wykonywać wiercenie w drewnie i metalu. Dodatkowym atutem wynikającym z wykorzystania akumulatorowych wiertarek kątowych pochodzących z oferty sprzedażowej Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis jest możliwość pracowania w trudno dostępnych miejscach.

 

Pochodzące z Domitech Bydgoszcz ? Sklep i Serwis akumulatorowe wiertarki kątowe pozwalają wykonywać zadania specjalne. Praktyczne ich wykorzystania bezpośrednio daje możliwość wiercenia w odpowiedniej płaszczyźnie. Przy zakupie akumulatorowej wiertarki kątowej z Domitech Bydgoszcz ? Sklep i Serwis warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry tych elektronarzędzi, które pozwalają najefektywniej wykorzystywać je w zadanych czynnościach. Jako pierwszą wymienić należy moc. Warunkuje ona wielkość wierconych otworów. Kolejne parametry to: prędkość obrotowamoment obrotowy, ilość biegów oraz maksymalna średnica wiercenia w stosowanych materiałach.

Domitech Bydgoszcz ? Sklep i Serwis to miejsce, w którym akumulatorowe wiertarki kątowe wykorzystują dodatkowe opcje. Przykładem jest podświetlana dioda LED, która wpływa na lepszą widoczność obszaru roboczego. W grę wchodzi również funkcja lewych i prawych obrotów. Biorąc pod uwagę parametry akumulatorowych wiertarek kątowych dostępnych w Domitech Bydgoszcz ? Sklep i Serwis, jednoznacznie można stwierdzić, że urządzenia te posłużą w różnorodnych zadaniach ? pracach remontowych, przygotowawczych, a także w tych czynnościach, w których niezbędne jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc dzięki akumulatorowej wiertarce kątowej.

pixel