Darmowa dostawa od 99,00 zł

Yato

( ilość produktów: 219 )

yato logo

Yato to producent profesjonalnych narzędzi ręcznych, wśród których znajdziemy narzędzia dedykowane dla specjalistów branż budowlanych oraz samochodowych. W ofercie producenta Yato znajdziemy między innymi zestawy kluczy, zestawy wkrętaków, wózki narzędziowe, akcesoria warsztatowe jak oświetlenie czy leżanki oraz narzędzia elektryczne zasilane akumulatorowo, sieciowo i pneumatycznie.

yato

Yato to polski producent trwałych i niezawodnych narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi i akcesoriów warsztatowych, który w swojej ofercie posiada szeroki wybór profesjonalnych narzędzi ręcznych do profesjonalnych zastosowań. W ofercie producenta znajdziemy szeroki wybór kluczy nasadowych, kluczy płaskich/płasko-oczkowych w gotowych zestawach i skrzynkach narzędziowych.

 

Yato - producent narzędzi, elektronarzędzi i akcesoriów

Yato to marka kierowana do profesjonalistów, to narzędzia dedykowane do zastosowań profesjonalnych na budowie i w warsztacie. Produkty marki Yato to narzędzia pozytywnie postrzegane na rynku pod względem jakości wykonania, trwałości i niewygórowanej ceny. Narzędzia i elektronarzędzia Yato cechują się nowoczesnym designem, ergonomią i baza dostępnych w ofercie produktów jest stale rozbudowywana o nowe serie i linie produktowe. Pod marką YATO sprzedawane są przede wszystkim ręczne narzędzia warsztatowe, budowlane, elektronarzędzia akumulatorowe, sieciowe, a także narzędzia ogrodowe.

 

Yato narzędzia

Narzędzia Yato to częsty wybór wśród osób, które poszukują trwałych i precyzyjnych narzędzi warsztatowych, do prac związanych z mechaniką pojazdową czy szeroko pojętą budową. W ofercie producenta znajdziemy elektronarzędzia akumulatorowe, elektryczne narzędzia sieciowe, narzędzia ręczne oraz szereg akcesoriów.

 

Narzędzia akumulatorowe Yato

W ofercie producenta znajdziemy bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe, zasilane napięciem 18V. Nie jest to wielka grupa narzędzi (20-30 urządzeń), w której znajdziemy podstawowe narzędzia akumulatorowe, takie jak pilarki tarczowe, ukośnicę, wiertarko-wkrętarki, szlifierkę kątową, pilarkę szablastą oraz kilka narzędzi ogrodowych. W skład serii Yato 18V wchodzi jedna, uniwersalna ładowarka oraz róznej wielkości i pojemności akumulatory, które można wykorzystywać przez wszystkie bezprzewodowe elektronarzędzia akumulatorowe Yato 18V.

 

Narzędzia sieciowe Yato

Elektronarzędzia Yato, na zasilaniu 230V to grupa znacznie większa niż te z rodziny akumulatorowej Yato 18V. W ofercie narzędzi zasilanych przewodowo znajdziemy wiele specjalistycznych narzędzi, takich jak opalarki, pistolety do kleu, pistolety do silikonu, wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, klucze udarowe, dmuchawy, kompresory, łańcuchowe pilarki, polerki, szlifierki, wyrzynarki, agregaty/pistolety malarskie, lutownice, wkrętarki do mokrej zabudowy (z magazynkiem, do płyt gipsowo-kartonowych) czy szeroki wybór narzędzi oświetleniowych - lamp i latarek.

 

Pneumatyczne narzędzia Yato

Narzędzia Yato najczęściej kojarzone są z narzędziami warsztatowymi, które najczęściej obecne są w warsztatach i serwisach samochodowych. Dlatego w ofercie narzędzi producenta w naszym sklepie - znajdziemy również narzędzia zasilane sprężonym powietrzem - narzędzia pneumatyczne Yato. Wśród narzędzi pneumatycznych Yato wyróżnić można takie produkty jak grzechotki, klucze udarowe czy polerki samochodowe.

 

narzedzia pneumatyczne yato

 

Narzędzia ręczne Yato

Ręczne narzędzia Yato to najbardziej popularna gałąź produktów producenta. Wysoka jakość, duży wybór oraz trwałość narzędzi ręcznych Yato sprawiają że jest to bardzo chętnie wybierana marka przez osoby, które potrzebują do pracy narzędzi, zapewniających odpowiednią wydajność i mogą sprostać surowym warsztatowym warunkom.

Wśród narzędzi ręcznych Yato znajdziemy:

  • Zestawy kluczy w walizkach
  • Zestawy wkrętaków
  • Zestawy szczypiec
  • Zestawy kluczy płasko-oczkowych
  • Zestawy kluczy nasadowych
  • Zestawy kluczy imbusowych

a także pilniki, dłuta, przecinarki dla glazury, klucze grzechotki, nitownice ręczne.

Polecane zestawy Yato

Yato YT-3886 Zestaw nasadek długich 1/2", 10 CZ -Yato YT-3886 to komplet nasadek, które doskonale współpracują z grzechotkami marki YATO. Polecany dla profesjonalnych serwisów samochodowych i mechanicznych. Nasadki wykonano z wytrzymałej stali narzędziowej, chromowo-wanadowej, metodą kucia matrycowego. Przed procesem hartowania poddano je kalibracji za pomocą precyzyjnych przymiarów i urządzeń kontrolnych.Nasadki mają dwutonowe wykończenie powierzchni.

Yato YT-3894 Zestaw narzędziowy 1/2", 224 CZ, XXL- Yato YT-3894 to profesjonalny zestaw narzędziowy składający się z 224 części, znajdujący zastosowanie w serwisach samochodowych i mechanicznych. Zestaw ten umożliwia pracę, która wymaga bardzo dużych obciążeń i precyzji.
Pozwala wykonywać wiele czynności serwisowych związanych z odkręcaniem i przykręcaniem połączeń gwintowych o różnych rozmiarach nominalnych. Klucze nasadowe i napęd nasadek zostały wykonane z wytrzymałej, narzędziowej stali chromowo-wanadowej. Nasadki są wyposażone w system As-Drive, który zwiększa maksymalny moment o 25 % przy pełnej ochronie obrzeży nakrętek.

 

Akcesoria Yato

Wśród kategorii akcesoriów w portfolio marki Yato znajdziemy akcesoria do narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, urządzenia oświetleniowe, wózki narzędziowe takie jak nasadki, nasadki udarowe, przedłużacze sieciowe, tarcze do szlifierek kątowych, nity i nitonakrętki do nitownic, wykrywacze przewodów czy leżanka warsztatowa.

 

yato

 

Yato na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego sklepu z sekcją ogrodową - oferujemy oryginalne produkty marki Yato, pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Wybierając narzędzia i elektronarzędzia Yato z oferty naszego sklepy - masz pewność, że otrzymasz oryginalne, pełnowartościowe narzędzia i zestawy narzędzi, które podlegają pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

Kupuj narzędzia Yato w naszym sklepie, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoje zamówienie będzie bezpiecznie wysłane, wybraną przez Ciebie metodą dostawy, a za płatność zapłacisz w preferowany przez Ciebie sposób.

pixel