Darmowa dostawa od 399,00 zł

Krause

( ilość produktów: 66 )

Marka Krause to niemiecka firma zajmująca się produkcją drabin, rusztowań, schodów, a także różnego rodzaju akcesoriów i narzędzi dla sektora budowlanego. Marka Krause ma swoją siedzibę w miejscowości Alsfeld w Niemczech i jest jednym z wiodących producentów drabin i rusztowań.

 

 

Marka Krause

Wierni mottu "Bezpiecznie … i pomysłowo!" marka Krause oferuje od ponad 100 lat systemy drabin, pomostów i rusztowań dla najrozmaitszych zakresów stosowania. Firma KRAUSE w Alsfeld (Hesja), założona w roku 1900, ma już 100-letnią tradycję w branży produkcji drabin. W okresie tym nasze przedsiębiorstwo rozwinęło się do działającej na skalę międzynarodową grupy przedsiębiorstw z kolejnymi zakładami produkcyjnymi na Węgrzech i w Polsce.

Krause dba o innowacyjność swoich produktów i ciągły rozwój. producent jest znany z zastosowania nowoczesnych technologii i materiałów w produkcji swoich drabin czy rusztowań, a także dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Firma Krause jest uznawana za markę o wysokiej jakości produktów i zorientowaną na potrzeby swoich klientów.

Produkty marki Krause

Oferta marki Krause zawiera bogaty asortyment drabin jednostronnych, dwustronnych oraz drabin wielofunkcyjnych i teleskopowych. Ponadto, w ofercie marki Krause znajdziemy rusztowania czy schody, takie jak schody strychowe, podestowe, czy dwustopniowe. Wszystkie produkty Krause oferowane w naszym sklepie, to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wszystkie drabiny i rusztowania marki Krause w naszym sklepie to tylko oryginalne i pełnowartościowe produkty.

Wybrane produkty marki Krause, dostepne w naszej ofercie:

ClimTec Krause 710130 Aluminiowe rusztowanie - 1 kondygnacja - KRAUSE Rusztowanie aluminiowe ClimTec 710130, atestowane przez TÜV / GS, posiada nośność 200 kg/m2, zgodne z EN 1004.
Zastosowanie specjalnych połączeń zaciskowych oraz nasadzanych elementów ram umożliwia szybki montaż bez użycia narzędzi. Możliwość przestawiania wysokości pomostu co szczebel gwarantuje brak problemów przy kompensowaniu różnic wysokości podłoża, np. na schodach lub innych nierównościach.
Ze względu na niewielką wysokość i przesuwne stabilizatory, zmontowane rusztowanie podstawowe ClimTec można bez problemów przesuwać przez otwory drzwiowe i dlatego jest to idealne rusztowanie do remontów i modernizacji wnętrz.

Rusztowanie Protect 2 x 0,70 Krause 910110 - Rusztowanie Protect 2 x 0,70 Krause 910110 pomost zaprojektowany z płyty wielowarstwowej, która jest odporna na warunki pogodowe z antypoślizgową warstwą żywicy fenolowej.Dzięki zastosowaniu połączęń zaciskowych oraz małej liczby części umożliwia szybki montaż
Wejście od zewnętrznej strony jest bardziej komfortowe i bezpieczniejsze gwarantuję to antypoślizgowe, profilowane szczeble zamontowane na ramie.

pixel