Darmowa dostawa od 99,00 zł

Przecinarka do metalu akumulatorowa

( ilość produktów: 10 )

Akumulatorowe przecinarki do metalu – urządzenia te dostępne w Domitech Sklep i Serwis przeznaczone są do czynności, którą już sama nazwa sugeruje. Chodzi o możliwość cięcia metalowych przedmiotów. Urządzenia należące do tej grupy są łatwe w obsłudze. Dodatkową korzyścią poza wykorzystaniem do cięcia metalowych elementów jest możliwość stosowania do tworzyw sztucznych. Przecinarki do metalu pochodzące z oferty Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis działają z wykorzystaniem akumulatora. To szczególnie przydatne rozwiązanie dla tych osób, których praca związana jest z poruszaniem się w strefie roboczej w szerokim zakresie przestrzennym. 

 

W ofercie produktowej Domitech Sklep i Serwis akumulatorowe przecinarki do metalu wykorzystują w swoim działaniu tarcze. Maszyny te stosowane są przez wszystkich tych, którym zależy na cięcie stacjonarnym, na przykład przy obróbce metalowych profili i rur. Przydatną funkcją jest także możliwość cięcia pod kątem, przez co użytkownik akumulatorowych przecinarek do metalu uzyskuje możliwość dokładnego dopasowanie ciętych elementów. Akumulatorowe przecinarki do metalu pochodzące z Domitech Sklep i Serwis to urządzenia, które znajdują zastosowanie nie tylko w grupach o profesjonalnym charakterze, ale także wśród tych osób, które wykonują cięcie metalowych przedmiotów na użytek własny w przydomowym warsztacie. 

Akumulatorowe przecinarki do metalu odznaczają się wysoką efektywnością działania. Ich budowa jest charakterystyczna i zwarta, co bezpośrednio wpływa na uzyskanie mniejszego poziomu drgań. Dzięki temu użytkownicy tych maszyn wygodniej, dłużej i skuteczniej mogą wykonywać cięcie metalowych elementów przy zachowaniu właściwego poziomu ergonomii pracy. 

Producenci dbają o to, aby przecinarki do metalu pracowały bez wytwarzania charakterystycznego zapachu oraz bez tworzenia się iskier. Taki rodzaj pracy jest szczególnie doceniany przez użytkowników akumulatorowych przecinarek do metalu wykorzystujących te maszyny w codziennych zadaniach. Ponadto wybór odpowiedniego modelu wiąże się z potrzebą skupienia się na mocy, prędkości obrotowej oraz możliwości cięcia pod kątem. 

pixel