Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Młotowiertarka Hikoki

( ilość produktów: 80 )

Młotowiertarka Hikoki to narzędzie przeznaczone do wykonywania prac wiertarskich oraz podkuwania, umożliwiając skuteczne wiercenie w różnych materiałach, takich jak beton, cegła, kamień czy drewno. Młotowiertarki Hikoki mają wydajny silnik i wyważoną konstrukcję, co poprawia komfort ich użytkowania.

Młotowiertarki Hikoki to wydajne i trwałe narzędzia produkowane przez renomowaną firmę Hikoki, producenta wysokiej jakości narzędzi sieciowych oraz akumulatorowych, dedykowanych obróbce drewna, metalu, betonu, tworzyw sztucznych oraz wielu innych materiałów. Zaawansowane młotowiertarki Hikoki znajdują powszechne zastosowanie na placach budowy, w warsztatach oraz wśród doświadczonych fachowców remontujących domy czy wykonujący na co dzień prace, wymagające trwałości i niezawodności podczas wiercenia w betonie i żelbecie. 

 

Funkcje i cechy młotowiertarki Hikoki

 • Tryby pracy: Zmiana trybu pracy umożliwia przełączanie się między trybem wiercenia z udarem, wiercenia bez udaru czy podkuwaniem, zapewniając wszechstronność i uniwersalność
 • Wysoka moc: Duża moc dzięki wydajnym silnikom, pozwalająca na skuteczną pracę podczas wiercenia w twardych materiałach
 • Ergonomiczny design: Wygodne obsługa dzięki ergonomicznej konstrukcji pomaga zmniejszyć zmęczenie podczas prac wiertniczych oraz przy kuciu czy podkuwaniu

 

Zasilanie młotowiertarek Hikoki

Młotowiertarki Hikoki dostępne są w różnych wersjach zasilania, dostosowanych do różnych zastosowań. W ofercie producenta znajdują się zarówno młotowiertarki akumulatorowe zasilane wymiennymi akumulatorami, jak i młotowiertarki sieciowe, pracujące na napięciu zasilania 230V.

Młotowiertarki sieciowe Hikoki (zasilane sieciowo) to narzędzia wymagające stałego podłączenie do sieci elektrycznej za pomocą przewodu. O ile zapewnia im to stały dostęp do energii, co o ile jest korzystne podczas długich prac, to jest równocześnie ograniczeniem mobilności. 

Młotowiertarki akumulatorowe Hikoki to bezprzewodowe urządzenia, które pozwalają na pracę bez potrzeby podłączania ich do gniazdka zasilania sieciowego. Młotowiertarki akumulatorowe są szczególnie przydatne w miejscach, gdzie dostęp do zasilania sieciowego jest ograniczony lub w pracach wykonywanych na zewnątrz.

 

Młotowiertarka Hikoki - uchwyt narzędziowy

Wśród młotowiertarek producenta znajdziemy dwa typu narzędzi - młotowiertarki SDS-Plus oraz młotowiertarki SDS-Max.

 

pixel