Darmowa dostawa od 99,00 zł

Graphite

( ilość produktów: 72 )

Marka Graphite, należąca do grupy Topex, to producent narzędzi elektrycznych, sieciowych oraz akumulatorowych. W ofercie producenta znajdziemy szeroką gamę produktów dla indywidualnych oraz profesjonalnych użytkowników. Marka Graphite w swojej ofercie posiada produkty do pielęgnacji ogrodu oraz specjalistyczne narzędzia dla branż takich jak spawalnictwo, glazurnictwo, stolarstwo, dekarstwo czy szeroko pojęte budownictwo.

graphite

Marka Graphite to marka elektronarzędzi sieciowych oraz akumulatorowych do prac w domu, ogrodzie oraz do zastosowań profesjonalnych w warsztatach zajmujących się obróbką drewna, stali i tworzyw sztucznych, wśród których znajdziemy różnorodne narzędzia tnące, wiercące, szlifujące oraz wkręcające i burzące.

Marka Graphite

Marka narzędzi GRAPHITE to szeroki asortyment wysokiej jakości elektronarzędzi (m.in. wkrętarki, szlifierki, młotowiertarki, pilarki) i akcesoriów o jednej z najlepszych na rynku polskim relacji jakości do ceny. Producent gwarantuje użytkownikom możliwość intensywnego użytkowania elektronarzędzi, przy obciążeniach bliskich profesjonalnym. Narzędzia tej marki charakteryzują się wytrzymałością, mocnymi silnikami, ergonomicznym designem przy jednocześnie atrakcyjnej cenie.

Narzędzia Graphite

Producent elektronarzędzi Graphite, należący do grupy Topex, oferuje szeroki wachlarz narzędzi elektrycznych, zasilanych sieciowo i akumulatorowo. Wśród oferowanych produktów znajdziemy mniej bardziej zaawansowane t4echnologiczne narzędzia dla różnych grup odbiorców - specjalistów od prac remontowych czy prywatnych użytkowników, potrzebujących wydajnych narzędzi do drobnych prac remontowo-wykończeniowych.

W ofercie producenta znajdziemy między innymi:

  • Wiertarko-wkrętarki Graphite
  • Szlifierki kątowe Graphite
  • Młotowiertarki Graphite
  • Pilarki spalinowe Graphite
  • Pilarki tarczowe Graphite
  • Klucze udarowe Graphite

Narzędzia akumulatorowe Graphite

Wygoda, mobilność i wszechstronność – to najważniejsze cechy systemu bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych serii Graphite Energy+. System Energy+ to nowa linia produktów zasilanych bateriami tego samego typu. Takie rozwiązanie pozwala na dowolną konfigurację zestawu produktów i dobranie optymalnej ilości potrzebnych akumulatorów. Narzędzia akumulatorowe Energy+ pracują na napięciu 18V i pozwalają na wykorzystanie tych samych akumulatorów z rożnymi narzędziami tej samej rodziny produktów.

Akumulatorowy system Energy+ obejmuje również bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe marki Neo Tools.

graphite energy+

System Energy+ jest systemem zasilania akumulatorowego elektronarzędzi różnych producentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji zestawu produktów i doboru optymalnej ilości potrzebnych akumulatorów do narzędzi różnych marek.

Narzędzia ogrodowe Graphite

W ofercie elektronarzędzi Graphite znajdziemy również bogatą ofertę narzędzi ogrodowych, wśród której znajdziemy takie produkty jak pilarki łańcuchowe, podkaszarki, kosiarki czy myjki ciśnieniowe.

Gwarancja na produkty Graphite

Domitech to oficjalny dystrybutor marki Graphite, oferujący wyłącznie oryginalne, pełnowartościowe produkty, dzięki czemu - kupując produkty marki Graphite z naszej oferty, masz pewność że przysługuje Ci pełne prawo do skorzystania z gwarancji na zasadach deklarowanych przez producenta.

Polecane produkty marki Graphite

Wśród polecanych produktów marki Graphite znajdziemy wiele narzędzi, niezwykle przydatnych do prostych prac remontowych. Na szczególną uwagę zasługują między innymi pilarka tarczowe, które pozwalają na osiągnięcie do 5000 obrotów tarczy na minutę dzięki solidnemu silnikowi o mocy ponad 1000W. Pilarki tarczowe Graphite mogą posłużyć do cięcia pod skosem w zakresie od 0° do 45° i zapewnić maksymalną głębokość cięcia, do 65 mm. Inną ciekawą propozycją produktową do profesjonalnych prac wyburzeniowych są młoty udarowe, o mocy przekraczającej nawet znacznie wartość 1200 W -  idealnie nadające się do prac rozbiórkowych.

Sklep Graphite na Domitech.pl

Domitech to oficjalny dystrybutor marki Graphite, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór elektronarzędzi sieciowych, narzędzia akumulatorowych oraz narzędzi ogrodowych producenta, z której wszystkie artykuły - to w pełni oryginalne narzędzia, podlegające pełnej gwarancji producenta. Kupując narzędzia marki Graphite z naszej oferty internetowego oraz stacjonarnego sklepu - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy, w tym natychmiastowe płatności internetowe, płatności mobilne czy ratalne/leasing.

pixel