Darmowa dostawa od 99,00 zł

Klucz udarowy Metabo

( ilość produktów: 28 )

Klucz udarowy Metabo, to wydajne elektronarzędzie, które dzięki swoim parametrom oraz wydajnej pracy znajdzie zastosowanie w profesjonalnych warsztatach samochodowych, wulkanizacyjnych oraz w zastosowaniu amatorskim. Niemiecki producent posiada w swojej ofercie wiele kluczy udarowych Metabo, które potrafią mocno dokręcać oraz odkręcać śruby i nakrętki, niezależnie od zastosowanego sposobu zasilania.  

klucz udarowy metabo

Klucz udarowy Metabo

Klucze udarowe Metabo to wydajne narzędzia do zastosowań profesjonalnych, przy wkręcaniu i odkręcaniu śrub. Urządzenie w zależności od konstrukcji - wykorzystuje mocny silnik zasilany elektrycznie lub pneumatycznie, który pozwala w największych konstrukcjach osiągać moment obrotowy ponad 1000 Nm.

Specjalna konstrukcja sprzęgła kluczy udarowych Metabo zapewnia niemal 100% przenoszenie momentu obrotowego na wykorzystywane nasadki udarowe, zapewniając bezpieczeństwo podczas użytkowania i możliwość dostarczenia znacznie większego momentu niż w wiertarko-wkrętarkach.

Klucz udarowy Metabo - jakie parametry są kluczowe

Ze względu na trudne obowiązki i zadania do których zaprojektowany został klucz udarowy Metabo, urządzenie sprawdzi się tam, gdzie wymagana jest duża siła wkręcania lub odkręcania. Wybierając urządzenie powinieneś dostosować go do zakresu i częstotliwości zadań jakie będzie musiał wykonywać klucz udarowy Metabo.

Jeżeli będziesz go wykorzystywać amatorsko, wystarczy Ci narzędzie o mocy powyżej 300 Nm, natomiast podczas wykorzystania profesjonalnego, gdzie urządzenie będzie pracowało znacznie częściej, wybierz sprzęt o wartości powyżej 600 Nm. Producent w swojej ofercie posiada szeroki wybór względem tego parametru, co pozwoli dobrać odpowiedni klucz udarowy Metabo.

Klucz udarowy Metabo
     
Metabo klucz udarowy  

Klucz udarowy Metabo - wybór zasilania

Niemiecki producent posiada w swojej ofercie urządzenia, które mogą być zasilane na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest zasilanie pneumatyczne, które jest bardzo wydajne, jednak do pracy konieczne jest osobne urządzenie zapewniające skompresowane ciśnienie. Zakrętak udarowy zasilany elektrycznie, również jest dobrym rozwiązaniem, jednak najlepiej sprawdzi się jako stacjonarne urządzenie. Klucz udarowy akumulatorowy Metabo, to najwygodniejsze rozwiązanie, które zapewnia najwyższą mobilność.

Jaki klucz udarowy Metabo - Domitech poleca

Klucze udarowe dostępne w Domitech.pl - autoryzowanym dystrybutorze narzędzi niemieckiego producenta, to produkty najwyższej jakości, które znajdą zastosowanie wśród profesjonalistów oraz amatorów. Posiadamy w naszej ofercie elektronarzędzia zasilane sieciowo, pneumatycznie oraz akumulatorowo, co pozwali dopasować urządzenie do Twoich potrzeb. Kupując w Domitech masz pewność, że wszystkie narzędzia są objęte gwarancją, jaką oferuje producent. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać klucz udarowy Metabo, który spełni Twoje oczekiwania.

pixel