Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wibrator do betonu DeWALT

( ilość produktów: 1 )

Wibrator do betonu DeWALT to narzędzie służące do zagęszczania betonu/mieszanki betonowej poprzez wibracje usuwające pęcherzyki powietrza. Wibrator do betonu Dewalt to niezwykle praktyczne narzędzie, które pomaga zapewnić najlepsze właściwości mieszanki oraz właściwe rozmieszczenie betonu.

Aby beton po swoim zaschnięciu posiadał zwartą strukturę należy wpierw odpowiednio go zagęścić. Do uzyskania najlepszych efektów - zalecane jest użycie wibratora do betonu, którego użycie jest kluczowe podczas wylewania mieszanki betonowej, chcąc pozbyć się niepotrzebnych pęcherzyków powietrza.

Wibrator do betonu Dewalt w Domitech

Wybierając wibrator do betonu Dewalt spośród oferty narzędzi i elektronarzędzi naszego sklepu - masz pewność, że otrzymasz wyłącznie oryginalny sprzęt, z oficjalnej regionalnej dystrybucji, podlegający pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Kupując wibrator do betonu Dewalt w naszym sklepie Domitech z profesjonalnymi narzędziami i elektronarzędziami, masz gwarantowaną bezpieczną wysyłkę oraz swobodę wyboru odpowiedniej metody płatności i sposobu wysyłki/odbioru towaru.

pixel