Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Metabo

( ilość produktów: 1300 )

metabo

Metabo to Niemiecka marka dla profesjonalnych użytkowników. Elektronarzędzia konstruowane są wspólnie z klientami z branży oraz testowane w praktyce w najtrudniejszych warunkach. Dzięki znajomości rynku Metabo szybko reaguje na potrzeby użytkowników zapewniając wysokiej klasy narzędzia. Niemiecki koncern Metabowerke GmbH zawsze koncentruje się na tym, co faktycznie ułatwia trudną, codzienną pracę, którą spotkamy na budowie, w warsztatach oraz na halach produkcyjnych.

metabo

Marka Metabo

W 1923 roku Albrecht Schnizler skonstruował pierwszą wiertarkę ręczną. Stała się ona źródłem nazwy Metabo. Dzisiaj tradycyjne przedsiębiorstwo zatrudnia 2000 pracowników, z czego 1200 w Nürtingen w Niemczech. 25 spółek zależnych oraz ponad 100 przedstawicielstw dba o to, aby najlepsze rozwiązania Metabo trafiły do prawie wszystkich krajów. Oprócz modeli przewodowych i pneumatycznych Metabo konsekwentnie wdraża wizję bezprzewodowego placu budowy. Metabo posiada ponad 700 patentów i praw ochronnych.

 

Narzędzia Metabo

Wśród oferty produktowej producenta narzędzi Metabo, znajdziemy urządzenia do zastosowań profesjonalnych, w warsztacie czy serwisie oraz zastosowań amatorskich. Szeroka gama oferowanych produktów Metabo oferuje pozycje dla konkretnych branż budowlanych i specjalistów, takich jak glazurnictwo, stolarstwo, ślusarstwo oraz budownictwo. Dzięki wysokiej trwałości narzędzi, cenione są przez specjalistów z całego świata. Marka Metabo do narzędzi o najbardziej istotnym zastosowaniu posiada również modele zasilane akumulatorowo, pozwalając użytkownikom zadecydować, który system zasilania zapewni im większy komfort i produktywność.

 

wiertarko-wkrętarki metabo Zakrętarka Metabo Klucz udarowy Metabo Młotowiertarka Metabo pilarki szablaste metabo
szlifierki katowe metabo pilarki tarczowe metabo pilarki stolowe metabo pilarki ukosowe metabo wyrzynarki metabo

 

Wśród narzędzi marki Metabo znajdziemy:

 

 

narzędzia metabo

 

Elektronarzędzia Metabo

W szerokim wachlarzu elektronarzędzi marki Metabo znajdziemy zarówno urządzenia sieciowe, pneumatyczne oraz akumulatorowe, które dedykowane są profesjonalistom. Sprawdzą się podczas wszelkich prac związanych z obróbką drewna, betonu oraz stali. Ogromne możliwości urządzeń niemieckiego producenta docenią przede wszystkim budowlańcy, stolarze oraz instalatorzy. Dzięki możliwości wyboru zasilania narzędzi Metabo, użytkownik może jeszcze lepiej dopasować elektronarzędzia do swoich potrzeb.

 

Narzędzia sieciowe Metabo

Narzędzia sieciowe, zasilane prądem sieciowym 230V sprawdzą się podczas wielu zadań związanych z pracami budowlanymi, remontowymi oraz wszelkimi zadaniami związanymi ze stolarką meblową, okienną oraz budowlaną. Dodatkowo Metabo posiada szeroką ofertę narzędzi dedykowanych do prac związanych z nawadnianiem oraz odwadnianiem, które sprawdzą się nie tylko podczas zadań na placach budowy, ale także podczas prac w naszym ogrodzie.

 

narzędzia seiciowe metabo

 

Narzędzia pneumatyczne Metabo

Metabo w swojej ofercie posiada obszerną gałąź narzędzi pneumatycznych, których wykorzystanie jest możliwe zarówno w przypadku domowych, jak i profesjonalnych zadań. Niemiecki producent oferuje bogaty wachlarz wyboru kompresorów pneumatycznych. Znajdziemy tam urządzenia, które sprawdzą się jako mobilne sprężarki warsztatowe oraz większe i jeszcze bardziej wydajne wersje budowlane.

Oprócz tego znajdziemy całą gamę dedykowanych narzędzi pneumatycznych, do których należą między innymi:

 • Wiertarki wkrętarki
 • Klucze udarowe
 • Młoty kujące
 • Zakrętarki i klucze udarowe
 • Szlifierki mimośrodowe
 • Pilniki taśmowe i szlifierki mimośrodowe
 • Gwoździarki
 • Narzędzia lakiernicze
 • Pistolety do mas i klejów
 • Smarownice

 

metabo

 

Nowoczesna technika pneumatyczna Metabo - urządzenia zasilane sprężonym powietrzem

Narzędzia pneumatyczne Metabo znajdują praktyczne zastosowanie zarówno na budowie, jak i w warsztacie - oferując trzy klasy sprężarek, przystosowanych do każdego rodzaju zadań.

 • Sprężarki klasy „Basic“ to sprężarki przeznaczone do zastosowań wymagających mniejszej wydajności.
 • Sprężarki klasy „Power“ to maszyny oferujące pełnię mocy i mobilności potrzebnej na budowie. Pompy tej grupy nie wymagają smarowania ani zaopatrzenia w olej, dlatego można je bezpiecznie transportować w miejscu pracy. Kompresory tej grupy posiadają niewielki ciężar, a to w połączeniu z kompaktową konstrukcją i wyważonemu, ergonomicznie umiejscowionemu uchwytowi - zapewnia łatwość transportowania z miejsca na miejsce.
 • Sprężarki klasy „Mega“ to najbardziej skondensowana moc wymagana do najtrudniejszych zastosowań w warsztacie. Urządzenia te są wyjątkowo silne, a za ich napęd odpowiada pasek klinowy - dzięki czemu spełniają wszelkie niezbędne wymagania bezkompromisowej mocy, wydajności i sprawności

Każda z trzech klas to gwarancja wynikająca z doświadczenia i wysokiej jakości oraz klasy urządzeń. Dodatkową cechą jest gwarancja, która dla tej grupy produktów obowiązuje przez okres 10 lat.

 

Narzędzia akumulatorowe Metabo

Metabo oprócz urządzeń sieciowych i pneumatycznych posiada w swojej ofercie również bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe, które zapewnią kompaktowe działanie oraz wygodny transport. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie mamy ograniczony dostęp do elektryczności. Dodatkowo elektronarzędzia Metabo oparte są o uniwersalny system (Cordless Alliance System), który pozwala na łączenie ze sobą narzędzi oraz akumulatorów członków sojuszu zainicjowanego przez Metabo.

 

narzedzia na akumulator metabo

 

W ofercie producenta Metabo znajdziemy takie narzędzia akumulatorowe jak:

 • Wiertarko-wkrętarki i młotowiertarki
 • Klucze udarowe
 • Zakrętarki
 • Bezprzewodowe odkurzacze
 • Pilarki do drewna i metalu
 • Strugi i wyrzynarki
 • Urządzenia wielofunkcyjne
 • Frezarki
 • Wyciskacze do mas i opalarki
 • Szlifierki kątowe
 • Szlifierki mimośrodowe
 • Narzędzia ogrodnicze
 • Smarownice i sprężarki
 • Narzędzia pomiarowe
 • Narzędzia wielofunkcyjne
 • Opalarki

 

Metabo 12

Narzędzia akumulatorowe 12V

Wszechstronne narzędzia do różnych zastosowań, które dostarczają niezbędną moc w kompaktowym rozmiarze.

metabo 18V

Narzędzia akumulatorowe 18V

Najbardziej rozbudowa rodzina bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych Metabo dla wymagających użytkowników przy zastosowaniach profesjonalnych.

metabo 36v

Narzędzia akumulatorowe 36V

Grupa najmocniejszych narzędzi do najcięższych zastosowań, które dorównają narzędziom sieciowym w miejscu bez dostępu do sieci elektrycznej

 

Narzędzia ogrodowe Metabo

Narzędzia ogrodowe Metabo to szeroka gama urządzeń akumulatorowych, które są zaprojektowane zarówno do profesjonalnego użytku, jak i do prac wokół domu.

W ofercie narzędzi ogrodowych Metabo znajdziemy:

 • Kosy mechaniczne i trymery do trawników: Idealne do usuwania niepożądanej roślinności oraz wykaszania małych i średniej wielkości trawników​
 • ​Opryskiwacze plecakowe: Ułatwiają równomierne rozpylanie środków wzmacniających i ochrony roślin, z regulowaną dyszą​
 • ​Dmuchawy akumulatorowe: Do oczyszczania placów i dróg z liści i śmieci, ciche i z regulacją wydajności turbiny​
 • ​Kosiarki akumulatorowe: Oferują łatwą regulację wysokości cięcia i wysoką wydajność dzięki silnikom bezszczotkowym​
 • ​Pilarki łańcuchowe akumulatorowe: Zapewniają dużą wydajność i szybkie cięcie​
 • ​Pompy zanurzeniowe i do wody deszczowej: Uniwersalne urządzenia do nawadniania i wypompowywania wody​
 • ​Uniwersalny system ogrodowy: Z mocnym napędem akumulatorowym i przystawkami takimi jak nożyce do żywopłotu, podkrzesywarka i kosa mechaniczna​
 • ​Pilarki do drewna: Kompaktowe, lekkie i łatwe w obsłudze, z szybkim postępem pracy​

Te narzędzia są zasilane akumulatorowo, korzystając z systemu akumulatorowego CAS, co zapewnia kompatybilność z akumulatorami i ładowarkami różnych producentów, zwiększając swobodę użytkowania​​. Produkty Metabo są skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i do użytkowników domowych, oferując wysoką jakość i wydajność.

 

narzedzia ogrodowe metabo

 

Metabo - akcesoria i osprzęt

Metabo po za szeroką ofertą elektronarzędzi, posiada również obszerną gamę osprzętu różnego przeznaczenia oraz akcesoriów, które mają za zadanie ułatwić wykonywanie naszych zadań.

Do takich należą między innymi:

 • Bity i i przedłużki do wkrętarek
 • Nasadki udarowe
 • Wiertła do drewna, metalu i betonu
 • Diamentowe koronki i otwornice
 • Tarcze tnące oraz ścierne
 • Piły tarczowe
 • Brzeszczoty
 • Frezy i noże tnące
 • Materiały ścierne
 • Mieszadła
 • Akumulatory i ładowarki
 • Walizki

 

akcesoria metabo

 

Uniwersalność z Metabo - System CAS (Cordless Alliance System)

System CAS jest wiodącym na świecie standardowym systemem akumulatorowym wykorzystywanym przez wielu znanych producentów elektronarzędzi. Zainicjowany przez markę Metabo sojusz, składający się największych twórców elektronarzędzi, pozwala na wykorzystywanie akumulatorów innych producentów w urządzeniach Metabo oraz na odwrót. Dzięki najnowszej technologii stosowanej przez Metabo, CAS stał się standardem wykorzystywanym przez wiele marek i wybieranym przez klientów.

 

metabo CAS

 

Marki narzędzi, działających z akumulatorami Metabo:

metabo cas

 

Akumulatory Metabo

Wydajne ogniwa akumulatorów LiHD Metabo zapewniają moc wystarczającą do bezprzewodowej realizacji nawet najtrudniejszych prac. Dzięki technologii LiHD Metabo jest jedynym producentem na świecie, którego oferta pokrywa cały zakres mocy do 3200 W. Najważniejszą zaletą dla użytkowników urządzeń Metabo jest nieograniczona kompatybilność. Od 2009 roku akumulatory dowolnej generacji pasują do wszystkich urządzeń Metabo w danej klasie napięcia, a każda ładowarka Metabo może ładować wszystkie akumulatory odpowiedniej wielkości.

Niemiecki producent posiada w swojej ofercie kompaktowe urządzenia zasilane akumulatorami 12 V, wydajne urządzenia wyposażone w 18 V akumulatory oraz najbardziej wydajne urządzenia przystosowane do ciężkich i trudnych zadań specjalnych zasilane najbardziej wydajnymi akumulatorami 36V.

 

Najważniejsze technologie dostępne w narzędziach Metabo

 • Szybki układ hamowania - zapewnia użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo zatrzymując tarczę w ciągu kilku sekund od wyłączenia urządzenia
 • Pełnookresowa elektronika Vario-Constamatic (VC) - prędkość obrotowa odpowiednia do rodzaju obrabianego materiału, utrzymywana na stałym poziomie pod obciążeniem
 • SelfClean - półautomatyczne czyszczenie filtra podczas przerw w pracy przygotowujące do dalszego działania
 • Restart Protection - zapobiega niezamierzonemu włączeniu po przywróceniu zasilania
 • Sprzęgło przeciążeniowe Metabo S-automatic - mechaniczne odłączenie napędu w przypadku zakleszczenia się narzędzia zapewnia bezpieczną pracę.
 • Metabo VibraTech (MVT) - rękojeść redukująca wibracje gwarantuje komfort pracy w trybie ciągłym
 • Technologia Ultra-M - maksymalna moc, oszczędne ładowanie, optymalne wykorzystanie energii i długa żywotność

 

Metabo - Gwarancja

Marka Metabo posiada zaufanie do  technologii, jakości oraz trwałości swoich produktów, dlatego wybierając narzędzia Metabo w sklepie stacjonarnym Domitech lub w internetowym sklepie www Metabo na Domitech.pl - masz pewność że przysługuje Ci pełna, deklarowana przez producenta gwarancja, trwająca, aż 3 lata.

 

Metabo w Domitech

W ofercie sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego z profesjonalnymi narzędziami i niezawodnymi elektronarzędziami Metabo - posiadamy szeroki asortyment narzędzi i elektronarzędzi Metabo - pochodzących z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Produkty Metabo w sklepie Domitech to wyłącznie oryginalne narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria, dzięki czemu masz pewność, że wybierając Metabo na Domitech - masz pełną gwarancję, deklarowaną przez producenta. Domitech jest dystrybutorem narzędzi i elektronarzędzi Metabo, dlatego kupując sprzęt Metabo wybierz Domitech.pl - zamawiając narzędzia Metabo online, w naszym sklepie internetowym masz swobodę wyboru dowolnej metody dostawy oraz formy płatności - w tym możliwość kupna produktów Metabo za pobraniem (płatność przy odbiorze), lub z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

 

Metabo - FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Z jakiego kraju pochodzi Metabo?

Metabo to niemiecka firma z siedzibą w Nürtingen, zatrudniająca 2000 pracowników na całym świecie, z czego 1200 w swojej siedzibie. 25 spółek zależnych oraz ponad 100 przedstawicielstw dba o to, aby rozwiązania Metabo trafiły do większości krajów.

Jakie są systemy zasilania w produktach Metabo?

Metabo oferuje profesjonalistom szeroką paletę wydajnych elektronarzędzi, zasilanych sieciowo oraz pneumatycznie. W przypadku istotnych narzędzi produkowane są również zamienniki akumulatorowe, które również spełniają najwyższe kryteria.

Ile jest gwarancji na produkty Metabo?

Niemiecki producent posiada duże zaufanie do swoich produktów, dlatego oferuje trzyletnią gwarancję na wszystkie swoje elektronarzędzia, ładowarki oraz akumulatory. Wystarczy je zarejestrować w ciągu pierwszych 4 tygodni od daty zakupu na stronie Metabo. Więcej szczegółów gwarancji.

pixel