Darmowa dostawa od 399,00 zł

Fein

( ilość produktów: 239 )

logo fein

Marka FEIN to profesjonalne narzędzia oraz elektronarzędzia dedykowane głównie profesjonalistom z zakresu obróbki metali. Marka FEIN koncentruje się na potrzebach swoich użytkowników, oferując najwyższej klasy - trwałe i niezawodne elektronarzędzia, które umożliwiają osiąganie wysokiej jakości efektywność pracy oraz podnoszące wydajność.

narzedzia wielofunkcyjne fein Szlifierka kątowa Fein Wiertarka magnetyczna rdzeniowe Fein Szlifierka prosta Fein Nożyce do blachy Fein

fein

Elektronarzędzia FEIN to narzędzia dla profesjonalistów, wśród których znajdziemy wydajne narzędzia elektryczne sieciowe oraz akumulatorowe do obróbki stali, do prac wykończeniowych.

 

Marka Fein

FEIN to międzynarodowa firma o niemieckich korzeniach. Marka FEIN znana jest z wysokiej jakości elektronarzędzi oraz akcesoriów, stworzonych do pracy w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach w przemyśle. Początki marki FEIN to rok 1867 r., kiedy to Wilhelm Emil Fein założył firmę, której podwaliną było wynalezienie elektrycznej wiertarki ręcznej – pierwszego na świecie elektronarzędzia. Obecnie marka Fein posiada około 500 patentów lub zgłoszeń patentowych. Producent narzędzi oraz elektronarzędzi FEIN skupia się na produktach i usługach, które są idealnym rozwiązaniem problemów w zakresie obróbki metali. Produkty marki Fein są sprzedawane na całym świecie przez ponad 16 oddziałów i ponad 50 przedstawicielstw handlowych.

 

Narzędzia Fein

Wśród narzędzi marki Fein znajdziemy szeroką ofertę urządzeń sieciowych, pracujących na napięciu 230V oraz rozwijaną intensywnie, wydajną serię profesjonalnych narzędzi akumulatorowych.

Wśród narzędzi Fein znajdziemy między innymi:

 

fein

 

Narzędzia Fein do wiercenia i wkręcania

W ofercie producenta znajdziemy odpowiednie elektronarzędzia do wiercenia i wkręcania pasujące do każdego zastosowania, od modeli uniwersalnych do maszyn specjalistycznych. Szeroki wybór urządzeń umożliwia dobór narzędzia do każdego zastosowania - amatorskiego i profesjonalnego. W ofercie producenta znajdziemy między innymi wiertarki, wiertarko-wkrętarki, zakrętarki udarowe, wiertarki kątowe, gwinciarki, stojaki wiertarskie, wkrętarki do metalu, wkrętarki do płyt kartonowo-gipsowych oraz młotowiertarki SDS.

Wśród narzędzi do wiercenia i wkręcania znajdziemy:

 

narzedzia fein do wiercenia i wkrecania

 

Narzędzia Fein do wiercenia koronowego w metalu

Producent w swojej ofercie posiada szeroki wybór wiertarek rdzeniowych, pośród których można znaleźć narzędzia do każdego zastosowania i wyzwania. Fein posiada w pełni zautomatyzowane maszyny do wiercenia koronowego, urządzenie uniwersalne, a także kompaktowe zestawy, które zmieszczą się w najmniejszych przestrzeniach. W ofercie producenta znajdziemy narzędzie odpowiednie na wszelkie możliwe okoliczności czy wyzwania.

Wśród wiertarek magnetycznych Fein znajdziemy produkty z serii:

 • Economical
 • Compact
 • Universal
 • Automatic 

 

narzedzia fein do wiercenia koronowego w metalu

 

Narzędzia Fein do cięcia, piłowania i frezowania

Wszelkiego rodzaju blachy, czy to faliste czy trapezowe, płyty stalowe, profile i rury nie stanowią problemu. Z narzędziami FEIN zawsze znajdziemy odpowiednie narzędzie do każdego cięcia. Wśród narzędzi do cięcia, piłowania i frezowania znajdziemy zwrotne nożyce do blachy, do precyzyjnego wycinania otworów, wytrzymałe i precyzyjne wyrzynarki oraz frezarki krawędziowe czy największe frezarki do rurociągów (o średnicy do 3 m).

Wśród narzędzi do cięcia, piłowania i frezowania znajdziemy:

Narzędzia Fein do szlifowania i polerowania

W ofercie szlifierek znajdziemy narzędzia do każdego zastosowania, które sprostają najbardziej wymagającym potrzebom. Producent posiada bogatą ofertę szlifierek kątowych, szlifierek prostych czy szlifierek do obróbki stali szlachetnej.

Wśród narzędzi do szlifowania i polerowania znajdziemy:

Oscylacyjne narzędzia wielofunkcyjne Fein 

Narzędzia wielofunkcyjne marki Fein, wykorzystujące oscylację to bogata oferta produktów narzędzi sieciowych i akumulatorowych do różnorodnych zastosowań. Narzędzia te w zależności od wykorzystywanych akcesoriów mogą skutecznie działać w wielu materiałach, podczas takich prac jak cięcie wgłębne, cięcie z powierzchnią, szlifowania w wąskich przestrzeniach. Narzędzia te skutecznie sprawdzą się do takich czynności jak usuwanie starego dywanu, ułożenie parkietu, skracanie ościeżnic, dopasowanie listew podłogowych czy szlifowanie drewnianych schodów.

Wśród wielofunkcyjnych narzędzi Fein znajdziemy narzędzia sieciowe 12V oraz 18V z serii AMPShare oraz narzędzia sieciowe, jednej z 3 linii -  300, 500 lub 700.

 

fein multimaster

 

Odkurzacze Fein do pracy na sucho i mokro

W ofercie producenta znajdziemy odkurzacze do pracy na sucho oraz mokro, zasilane sieciowo napięciem 230V (standardowe domowe gniazdko) oraz akumulatorowo. Wśród produktów znajdziemy odkurzacze o klasie pyłów L oraz M i pojemnościach od 25 do 35 litrów.

Praca na zapylonym stanowisku pracy stanowi duże zagrożenie dla zdrowia. Odkurzacze FEIN oferują przyłącza do swoich narzędzi i wielu adapterów do produktów innych producentów, dzięki czemu powietrze i otoczenie jest wolne od kurzu podczas pracy.

Odkurzacze Fein klasy premium łączą wszytko co potrzebne - dużą mocą turbiny, wysoką wydajność i ekstremalną trwałość, a kompaktowe odkurzacze FEIN Dustex stanowią podstawę efektywnego odciągu pyłu i czystych, niezanieczyszczonych miejsc pracy.

W ofercie producenta znajdziemy:

 • Odkurzacze mobilne
 • Odkurzacze sieciowe
 • Odkurzacze do pracy na sucho i mokro
 • Odkurzacze do pracy z elektronarzędziami
 • Odkurzacze Dustex Premium
 • Odkurzacze Dustex Compact
 • Odkurzacze z filtracją pyłów L
 • Odkurzacze z filtracją pyłów M
 • Odkurzacze z automatycznym otrząsaniem filtra

 

Dlaczego warto postawić na narzędzia marki Fein? 

Inwestycja w markowe narzędzia Fein to decyzja przynosząca liczne korzyści, dzięki czemu stanowią one doskonały wybór dla profesjonalistów i amatorów poszukujących wysokiej jakości, niezawodności oraz trwałości. Fein, z ponad 150-letnią tradycją innowacji, oferuje narzędzia charakteryzujące się wyjątkową precyzją, co jest kluczowe w wielu zastosowaniach profesjonalnych. Ergonomia i komfort użytkowania są na wysokim poziomie, minimalizując zmęczenie i ryzyko kontuzji nawet podczas długotrwałej pracy. Narzędzia Fein wyróżniają się także innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, które poprawiają efektywność pracy i bezpieczeństwo. Dodatkowo, firma zapewnia wszechstronne wsparcie posprzedażowe i serwisowe, co gwarantuje łatwy dostęp do części zamiennych i przedłuża żywotność narzędzi. Wybierając Fein, użytkownicy inwestują w narzędzia, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania, zapewniając doskonałą wydajność i niezawodność w różnorodnych warunkach pracy.

 

Zasilanie narzędzi FEIN

Narzędzia akumulatorowe Fein

Urządzenia akumulatorowe FEIN przeznaczone są dla prawdziwych profesjonalistów, którzy codziennie oczekują od urządzeń maksymalnej wydajności i pewność, ze dzięki nim skutecznie dadzą z siebie wszystko. Sprawdzona jakość bezprzewodowych elektronarzędzi akumulatorowych FEIN i wykorzystywane technologie zapewnią najwyższą moc i siłę w najcięższych, przemysłowych warunkach. Wytrzymałe akumulatory litowo-jonowe do narzędzi FEIN umożliwiają maksymalną wydajność i długi czas pracy, a zaawansowana technologia FEIN SafetyCell chroni akumulatory przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem.

Fein 12V oraz Fein 18V

Producent w swojej ofercie bezprzewodowych elektronarzędzi akumulatorowych posiada dwie linie produktowe bazujące na własnych akumulatorach - pracujące na napięciu 12V oraz na 18V. W ofercie narzędzi akumulatorowych FEIN znajdziemy narzędzia wielofunkcyjne, szlifierki kątowe, szlifierki proste, młotowiertarki SDS-Plus, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe, wiertarki kątowe, wiertarki bez udaru, grzechotki akumulatorowezakrętarki i klucze udarowe.

 

fein 12v fein 18v

 

FEIN MultiVolt

Elektronarzędzia FEIN MultiVolt posiadają specjalne złącze umożliwiające współpracę z akumulatorami litowo-jonowymi FEIN o napięciu od 12 V do 18 V. Złącza MultiVolt są dostępne w wybranych modelach wiertarko-wkrętarek, wkrętarek udarowych, nożyc skokowych do blachy i szczelinowych oraz urządzeń FEIN SuperCut.

 

FEIN MultiVolt

 

Prócz tego, Fein posiada szeroką ofertę narzędzi w systemie Bosch AMPShare.

 

Fein AmpShare

Fein AmpShare to linia bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych, które do zasilania wykorzystują akumulatorowy GBA marki Bosch. Narzędzia akumulatorowe należące do AmpShare to szeroka oferta urządzeń różnych producentów, które należą do jednej platformy zasilającej i mogą działać z tymi samymi akumulatorami oraz ładowarkami.

 

fein ampshare

 

Wśród wydajnych narzędzi akumulatorowych FEIN, które współpracują z technologią akumulatorową Bosch AMPShare znajdziemy szeroki wybór elektronarzędzi, takich jak szlifierki kątowe, szlifierki prostenarzędzia wielofunkcyjne - wszystkie gotowe do pracy z akumulatorami Bosch z niebieskiej linii Professional.

 

Elektronarzędzia sieciowe Fein

Producent Fein prócz szerokiej oferty akumulatorowych narzędzi bezprzewodowych oferuje gamę narzędzi sieciowych, pracujących na zasilaniu 230V. Wśród zasilanych sieciowo narzędzi producenta znajdziemy między innymi:

Dla kogo narzędzia sieciowe Fein?

Narzędzia sieciowe Fein do wysoka jakość, wydajność oraz niezawodność. Narzędzia sieciowe to odpowiedni wybór jeżeli szukasz narzędzi do pracy stacjonarnej, które przez długie godziny mają zapewnić wydajność oraz trwałość. W przypadku narzędzi sieciowych, które będą eksploatowane w stałym miejscu - postaw na elektronarzędzia FEIN pracujące z napięciem 230V - ograniczy to konieczność wymiany oraz ładowania akumulatorów i zapewni stałą moc, bez limitu czasu.

 

Technologie FEIN

Wśród produktów marki Fein, tak jak u wielu mniej i bardziej znanych producentów - spotkamy się z technologiami oraz seriami produktowymi, które posiadają unikalne funkcje, zastosowania lub rozwiązania technologiczne, pozwalające na optymalizację procesów/docelowego wykorzystania i jakości wykonywanych prac. Producent w historii samych narzędzi tworzył wiele unikalnych, a obecnie powszechnie rozwiązań. Nie inaczej jest wśród współczesnych - nowoczesnych produktów marki FEIN.

Technologie i serie marki Fein

Fein 12V - seria kompaktowych narzędzi akumulatorowych FEIN działających na napięciu 12 V.

Fein 18V - seria wydajnych narzędzi akumulatorowych FEIN działających na napięciu 18 V.

Fein MultiVolt - linia elektronarzędzi akumulatorowych, zdolnych do pracy z akumulatorami Fein 12V oraz Fein 18V

Fein AMPShare - seria nowoczesnych narzędzi akumulatorowych Fein, pracujących na napięciu 18V z akumulatorów Bosch Professional z linii GBA oraz ProCORE

Fein PowerDrive- Technologia nowoczesnych silników bezszczotkowych, które zapewniają duża trwałość i wydajność

Fein AccuTec - Technologia narzędzi, umożliwiająca precyzyjne dostrajanie charakterystyki pracy narzędzi

Fein MULTIMASTER - Seria wielofunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych, podzielona na serie 300, 500 oraz najwydajniejsze modele 700

Fein PROTAGO - Seria nowoczesnych szlifierek kątowych akumulatorowych, które mają być "najbezpieczniejszymi szlifierkami kątowymi na świecie"

Fein SafetyCell - Technologia zapewniająca ochronę akumulatora i urządzenia przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim wyładowaniem. Osobny przewód komunikacyjny między obydwoma komponentami wyłącza maszynę przy przeciążeniu. Podczas ładowania funkcja monitorowania poszczególnych ogniw zapobiega przeładowaniu akumulatora. 

 

Fein akcesoria i osprzęt

Producent w swoim portfolio, prócz bogatej oferty sieciowych i akumulatorowych narzędzi - posiada szeroki asortyment kompatybilnych akcesoriów oraz osprzętu niezbędnego do pracy. W ofercie producenta znajdziemy niezbędne i praktyczne akcesoria Fein, takie jak akumulatory i ładowarki, różnego rodzaju adaptery, przejściówki czy walizki systemowe L-BOXX.

Pośród osprzętu Fein znajdziemy bogatą ofertę materiałów eksploatacyjnych, takie jak wiertła, tarcze czy brzeszczoty.

 

fein akcesoria i osprzęt

 

Fein sklep, na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie oryginalne narzędzia, osprzęt, akcesoria oraz elektronarzędzia marki Fein - wszystkie w pełni oryginalne i zapewniające pełną wydajność. Kupując produkty marki Fein z naszego sklepu stacjonarnego lub sklepu internetowego - masz pewność że wybierasz spośród oryginalnych i pełnowartościowych produktów, podlegających pełnej gwarancji na warunkach i zasadach producenta. Sklep Fein na Domitech to gwarancja oryginalności, a także bezpiecznej wysyłki i swobody wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

Kupując produkty marki Fein z naszego sklepu - masz swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy.

 

FEIN

 

Gwarancja FEIN

Narzędzia FEIN przed trafieniem do naszego stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami są poddawane badaniom i testom producenta. Wysokie standardy oraz rygorystyczne badania narzędzi FEIN zapewniają korzyść dla wszystkich użytkowników. Marka jest pewna jakości i trwałości swoich elektronarzędzi, dlatego oferuje przedłużoną 3-letnią gwarancję FEIN PLUS.

Produkty marki FEIN - narzędzia sieciowe oraz elektronarzędzia akumulatorowe podlegają standardowej rocznej gwarancji producenta. Dodatkowo - okres trwania ochrony gwarancyjnej może zostać przedłużony do nawet 3 lat. Wystarczy zgodnie z regulaminem producenta, w ciągu 3 miesięcy od zakupu zarejestrować wybrany produkt.

Szczegółowe informacje na temat zasad i warunków dot. dodatkowej, wydłużonej do 3 lat gwarancji dostępne na stronie Zasady gwarancji FEIN

 

Fein części zamienne

Producent dbając o swoje narzędzia na wszystkich etapach - produkcji oraz eksploatacji - oferuje wsparcie klientom poprzez łatwą wyszukiwarkę wszystkich części zamiennych do swoich produktów. Przejdź na stronę producenta i sprawdź wyszukiwarkę części zamiennych do elektronarzędzi FEIN. Wybierając oryginalne części zamienne prosto od producenta - masz pewność pełnej kompatybilności i wydajności.

 

Katalog FEIN

Zobacz najnowszy katalog marki Fein. W nowym katalogu znajdziesz wszystkie produkty FEIN. Sprawdź wszystkie informacje o elektronarzędziach, urządzeniach i pasujących do nich akcesoriów w przejrzystej prezentacji. Tu można pobrać katalog

 

Marka FEIN na blogu

Przejdź na nasz blog Fein i sprawdź nasze artykuły na temat marki i elektronarzędzi FEIN.

pixel