Darmowa dostawa od 399,00 zł

Fein MULTIMASTER

2023-05-12
Fein MULTIMASTER

fein multimaster

Trzy modele, jedna nazwa: MULTIMASTER. Dzięki oscylacyjnym urządzeniom FEIN MultiTool profesjonaliści mogą bez problemu realizować wiele wymagających zadań w ramach zabudowy i renowacji. Poznaj Fein MULTIMASTER - System składający się z maszyn i akcesoriów umożliwiający szlifowanie, piłowanie, polerowanie, cięcie, przecinanie, czyszczenie...

 

Maszyny Fein MULTIMASTER

Dzięki oscylacyjnym urządzeniom FEIN MultiTool profesjonaliści mogą bez problemu realizować wiele wymagających zadań. Właśnie to ma odzwierciedlać nazwa "MULTIMASTER". Urządzenie Fein MULTIMASTER kryje w sobie ponad 50 lat doświadczenia i ducha wynalazczości producenta.

Wszystkie narzędzia marki Fein z linii Multimaster łączy system antywibracyjny*, uchwyt narzędziowy StarlockPlus, system szybkiego mocowania FEIN QuickI oraz prądnica tachometryczna.

Wielofunkcyjne narzędzia oscylacyjne Fein Multimaster to trzy serie produktowe - 300, 500 oraz seria 700, obie w zasilaniu sieciowym oraz akumulatorowym.

*z wyjątkiem sieciowych narzędzi z serii 300

 

Sieciowe narzędzia Multiamster

Wszystkie sieciowe narzędzia wielofunkcyjne to maszyny zasilane standardowym napięciem 230V.

  • Sieciowe MULTIMASTER 300 - to niedroga alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z wysokiej jakości oraz mocy, lecz przykładają mniejszą wagę do najwyższego komfortu podczas obsługi. Narzędzia te posiadają standardowy uchwyt roboczy StarLock Plus.
  • Sieciowe MULTIMASTER 500  - to już sprawdzone, uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne o najwyższej jakości, przystosowane by spełniać oczekiwania profesjonalnych użytkowników na całym świecie, do prac wykończeniowych i remontów. Podobnie do serii 300 - obsługują brzeszczoty i akcesoria z mocowaniem StarLock Plus, jednakże posiadają już system antywibracyjny, poporawiający komfort użytkowania.
  • Sieciowe MULTIMASTER 700 - najwyższa seria, narzędzia niezastąpione w branżach wymagających specjalnego wyposażenia do szczególnych zastosowań, dla użytkowników oczekujących maksymalnej mocy i trwałości. Narzędzia z serii 700 wykorzystują uchwyt roboczy StarLock Max (kompatybilny z StarLock Plus), posiadają system antywibracyjny oraz najwyższy stopień oscylacji i moc.

 

Akumulatorowe narzędzia Multimaster

Pośród akumulatorowych narzędzi Multimaster znajdziemy narzędzia 12V oraz 18V - zasilane akumulatorami FEIN oraz BOSCH z serii Bosch AMPShare.

  • Akumulatorowy MULTIMASTER 300 - czyli zasilane akumulatorami o napięciu 12V - multinarzędzia FEIN to niedroga alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z jakości i mocy - oferując swobodę bezprzewodowej pracy przy oscylacji 2x 1,6°. Akumulatory litowo-jonowe FEIN 12V z SafetyCell Technology - monitorowaniem poszczególnych ogniw, co zapewniać ma ochronę przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Wskaźnik naładowania na każdym akumulatorze. 
  • Akumulatorowy MULTIMASTER 500 - to już narzędzia zasilane napięciem 18V z akumulatorów Bosch, dzięki technologii AMPShare. Akumulatorowa seria 500 to sprawdzone, uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne o najwyższej jakości, przystosowane by spełniać oczekiwania profesjonalnych użytkowników na całym świecie do prac wykończeniowych i remontów, przy oscylacji 2x 1,7.
  • Akumulatorowy MULTIMASTER 700 - czyli najwydajniejsze bezprzewodowe elektronarzędzia producenta z zasilaniem akumulatorowym z serii Bosch AMPShare 18V. Multimaster 700 to narzędzia niezastąpione w branżach wymagających specjalnego wyposażenia do szczególnych zastosowań, dla użytkowników oczekujących maksymalnej mocy i trwałości. Wszystkie modele z linii 700 to narzędzia z najnowocześniejszymi silnikami bezszczotkowymi i mocowaniem akcesoriów Starlock MAX, z maksymalną oscylacją 2x 2,0°.

 

Zastosowanie FEIN Multimaster

Oscylacyjne narzędzia wielofunkcyjne to wszechstronne elektronarzędzia do pracy z niemal każdym powszechnym w budownictwie materiałem, które umożliwia różnorodne prace, takie jak szlifowanie czy przycinanie. Fein Multimaster to natomiast narzędzia wielofunkcyjne, które mają zapewniać optymalne efekty i skuteczność do prac takich jak:

Obróbka drewna

Nie ważne, jakie trudności napotykasz podczas pracy z drewnem, dzięki narzędziu MULTIMASTER i odpowiednim akcesoriom będziesz w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Narzędzie to umożliwia precyzyjne cięcie na równi z powierzchnią, cięcie w głąb oraz szlifowanie w ciasnych przestrzeniach.

Montaż okien

Bez względu na to, czy masz do czynienia z wymianą, renowacją czy demontażem starych okien, dzięki urządzeniu MULTIMASTER i szerokiemu wyborowi akcesoriów możesz pracować wygodniej, szybciej i bardziej efektywnie.    

Instalacje sanitarne

Codziennie monterzy instalacji sanitarnych i glazurnicy muszą stawić czoła najtrudniejszym zadaniom, takim jak oddzielanie płytek, wygładzanie kleju czy usuwanie spoin. Jednak z narzędziami MULTIMASTER wraz z dedykowanymi akcesoriami - praca staje się prostsza. Narzędzia te umożliwiają precyzyjne cięcie i szlifowanie, minimalizując jednocześnie ilość powstającego pyłu i zapewniając ochronę przed uszkodzeniem nawet najmniejszych narożników.    

Glazurnictwo

Bez względu na to, czy trzeba usunąć stary dywan, położyć parkiet, skrócić ościeżnice, dopasować listwy podłogowe czy szlifować drewniane schody, to akumulatorowe oraz sieciowe narzędzia MULTIMASTER są idealnym rozwiązaniem dla każdego z tych zadań.

Konserwacji łodzi

Podczas renowacji pokładów z drewna tekowego, polerowania powierzchni lub cięcia laminatów wzmacnianych włóknem szklanym, korzystając z narzędzia MULTIMASTER i odpowiednich akcesoriów, można osiągnąć doskonałe wyniki szybciej i łatwiej, niezależnie od trudności napotykanych podczas konserwacji łodzi.

 

fein multimaster ampshare

 

MULTIMASTER AUTOMOTIVE

Fein Multimaster AUTOMOTIVE to najlepsze oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne / MultiTool marki Fein do zastosowania w branży motoryzacyjnej.

Korzyści narzędzi z linii MULTIMASTER AUTOMOTIVE

  • System antywibracyjny FEIN. Do 70% mniejsze wibracje dzięki całkowitemu oddzieleniu zewnętrznej obudowy silnika. Do bezpiecznej pracy przez długi czas.
  • System szybkomocujący QuickIN pozwalający na szybką wymianę narzędzia bez użycia klucza.
  • Elektroniczna regulacja prędkości obrotowej z prądnicą tachometryczną zapewniająca stałe prędkości obrotowe także pod obciążeniem.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel