Darmowa dostawa od 99,00 zł

Szlifierka kątowa Dewalt

( ilość produktów: 99 )

Szlifierki kątowe DeWALT to narzędzia dla profesjonalistów. Narzędzia te służą do przecinania, cięcia i szlifowania. W ofercie sklepu Domitech posiadamy wyłącznie oryginalne szlifierki kątowe DeWALT z zasilaniem sieciowym oraz akumulatorowym, które pochodzą oficjalnej dystrybucji i posiadają pełna gwarancję oferowaną przez producenta.

szlifierka kątowa dewalt

Szlifierki kątowe Dewalt to narzędzia przede wszystkim trwałe. Szlifierka kątowa Dewalt, niezależnie od źródła wykorzystywanego zasilania, czy serii produktowej do której przynależy - wyróżniać musi się na tle konkurencji trwałością i niezawodnością. Marka Dewalt przed wydaniem któregokolwiek z oferowanych modeli szlifierek kątowych przeprowadza dokładne testy i badania, po to aby zapewnić najwyższą jakość wydajność oraz trwałość swoich produktów.

 

Szlifierka kątowa DeWALT - na co zwrócić uwagę

podczas wyboru szlifierki kątowej DeWALT warto zwrócić uwagę na oferowane parametry narzędzia. W przypadku szlifierek kątowych najważniejszą cechą jest średnica obsługiwanej tarczy, moc wyjściowa oraz prędkość obrotowa. Warto mieć na uwadze dodatkowe funkcje, takie jak regulacja obrotów - dzięki czemu możliwe jest dostosowania tempa pracy osprzętu szlifierskiego do danego zadania, funkcja łagodnego rozruchu zapewnia że urządzenie stopniowa rozpędza się do prędkości docelowej - o ile trwa to zwykle kolo sekundy, to zabezpiecza przed zwarciem instalacji elektrycznej (Cecha szczególnie ważna przy większych szlifierkach 230 mm oraz wszystkich innych i mocy ponad 1200 W).

 

Szlifierka kątowa DeWALT sieciowa

W zasilaniu narzędzi DeWALT - z kategorii szlifierek kątowych znajdziemy dwa rozwiązania - Zasilanie akumulatorowe oraz zasilanie sieciowe.

W przypadku narzędzi zasilanych sieciowo sprawa wygląda prosto - narzędzia mimo ograniczenia mobilności przez przewód zasilający - oferują dużą moc, regulację obrotów oraz szereg innych funkcji, takich jak wolny start, auto restart czy odporność przed przeciążeniem/zwarciem.

Szlifierki kątowe z zasilaniem sieciowym po kablu, pracujące z napięciem 230V to narzędzia do ciągłej, 8-godzinnej pracy bez martwienia się o rozładowaniu akumulatora. Narzędzia te są szczególnie chętnie wybierane przez profesjonalistów zajmujących się metalurgią, pracujących przy wyrobach stalowych, gdzie wymagana jest duża sprawność narzędzia oraz zdolność do szybkiej i dokładnej obróbki stali.

 

Szlifierka kątowa DeWALT akumulatorowa

Narzędzia zasilane akumulatorowo - w tym szlifierka kątowe Dewalt to propozycja dla osób wymagających od swoich narzędzi dużej mocy, niezawodności oraz mobilności. Wybierając zasilaną akumulatorowo szlifierkę kątową z serii 18V XR lub 54V - masz pewność, że możesz zabrać swoje narzędzie wszędzie tam gdzie może być ono potrzebne.

Wśród systemów akumulatorowych marki DeWALT mamy do wyboru trzy serie narzędziowe - szlifierki kątowe DeWALT 18V, FlexVolt 54V oraz 18/54V FlexVolt Advantage.

Szlifierki kątowe DeWALT 18V XR

 • Narzędzia profesjonalnej linii/serii narzędziowej, która posiada największą rodzinę narzędzi DeWALT wśród zasilanych akumulatorowo. Narzędzia te nadają się do prac na budowie, warsztacie, do ogrodnictwa, a także jako narzędzia dla zwykłych użytkowników, którzy cenią sobie dużą wydajność i niezawodność.

Szlifierki kątowe DeWALT 54V FlexVolt

 • Narzędzia zasilane akumulatorami FlexVolt o napięciu 54V, w tym szlifierki kątowe DeWALT - to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Cała seria tych narzędzi ma oferować największą wydajność i połączenie pracy bezprzewodowej z mocą narzędzi zasilanych sieciowo.

Szlifierki kątowe DeWalt 18/54V FlexVolt Advantage

 • Stosunkowo młodą i małą grupą są narzędzia zasilane akumulatorowo, które wchodzą w skład tzw. serii Flexolt Advantage - jest to seria narzędzi które posiadają dwa tryby pracy. Jest to pewnego rodzaju pomost pomiędzy serią 18V i 54V. Narzędzia z tej grupy mogą w pełni wykorzystywać akumulatory 18V oraz 54V z baterii FlexVolt - co daje im dodatkowy wzrost wydajności i mocy, do nawet 60%.

 

szlifierka kątowa dewalt

 

Szlifierka katowa Dewalt - oznaczenia producenckie

Jak każdy producent narzędzi i elektronarzędzi - marka Dewalt w nazwie swoich produktów, prefiksach i sufiksach zawiera wiele istotnych cech danego narzędzia. W przypadku produktów z gamy narzędzi sieciowych oraz akumulatorowych - najczęściej dotyczy to elementów wchodzących w skład zestawu, takie jak dodatkowe akcesoria, walizki czy zestawy zasilające.

Wyjaśnienie dot. oznaczeń szlifierek kątowych Dewalt:

 • DCG - Dewalt Cordless Grinder - oznaczenie typu narzędzia, co w tłumaczeniu oznacza "bezprzewodowa szlifierka kątowa Dewalt". Oznaczenie to pojawia się w przedniej części indeksu produktu.
 • DWE - Dewalt Wired ... - oznaczenie szlifierek kątowych Dewalt na zasilaniu przewodowym (sieciowym)
 • VS - Variable Speed - oznaczenie informujące o zdolności narzędzia do regulacji prędkości, która pozwala na dostosowanie prędkości obrotowej wykorzystywanych akcesoriów tnących/szlifierskich.

Oznaczenia dotyczące zawartości zestawu:

 • N - sama szlifierka kątowa Dewalt, bez zestawu zasilającego, w kartonie transportowym,
 • NT - samo urządzenie w walizce transportowej, bez zestawu akumulatorów i ładowarki,
 • P2/P2T - szlifierka kątowa Dewalt, z zestawem zasilającym w walizce transportowej.

 

Technologie w szlifierkach katowych Dewalt

Szlifierka kątowa Dewalt to w zależności od modelu - mniej lub bardziej zaawansowane technologiczne narzędzie do zastosowań profesjonalnych, wykorzystujące wiele rożnych funkcji i technologii rozwijanych przez producenta, które zapewnić mają coraz to lepszą funkcjonalność, sprawność i bezpieczeństwo użytkowania.

Wśród technologii stosowanych w szlifierkach katolwych Dewalt znajdziemy:

 • Technologia POWERDETECT - technologia maksymalizująca wydajność dzięki akumulatorom XR o dużej pojemności.
 • Dust Ejection System technology - technologia zaprojektowana w celu ochrony narzędzia przed szkodliwym kurzem i zanieczyszczeniami, które dostają się przez wloty powietrza.
 • PERFORM & PROTECT - gwarancja producenta, własny certyfikat informujący, że dane narzędzia chronią użytkownika przed wdychaniem pyłu, narzędzie przed utratą kontroli momentu obrotowego i zmniejszają wibracje narzędzia bez poświęcania wymaganej wydajności i bezpieczeństwa obsługi.
 • Kickback Brake - Hamulec aktywowany po zwolnieniu spustu, który spowalnia narzędzie/akcesorium, aż do zatrzymania. Hamulec łączy się ze sprzęgłem elektrycznym, aby wyłączyć silnik jak najszybciej i zatrzymać tarczę, zapewniając lepszą ochronę użytkownika.
 • E-CLUTCH system - wyłącza szlifierkę w przypadku ściągnięcia koła lub jego zablokowania. System aktywuje się w mniej niż jedną dziesiątą sekundy po wykryciu zakleszczenia/utknięcia, wyłączając silnik.
 • Osłona Quick-Chang - osłona, która umożliwia użytkownikowi szybkie dostosowanie osłony tarczy w celu przekierowania iskier
 • Osłona One-Touch - osłona, która pozwala na obrót osłony o 360 stopni jednym ruchem
 • Power-Off Advanced Overload Protection - Zaawansowana ochrona przed przeciążeniem - elektronarzędzie wyłącza się przed przegrzaniem
 • Power Loss Reset - zapobiega przypadkowym restartom po przerwie w zasilaniu, gdy narzędzie jest pozostawione w pozycji "włączonej".
 • E-Switch Protection -  zabezpieczenie wymagające ponownego uruchomienia wyzwalacza w przypadku nieoczekiwanego wyłączenia.
 • Tool Connect - narzędzie umożliwia instalację dodatkowego modułu łączności celem zarządzania narzędziem przez aplikację w smartfonie.
 • LANYARD READY - Punkty mocowania ułatwiają mocowanie narzędzia podczas pracy na wysokości.

Szlifierka kątowa akumulatorowa Dewalt z regulacją obrotów

Pod koniec 2022 roku Dewalt zaprezentował pierwszą w swoim portfolio szlifierkę kątową Dewalt z regulacją obrotów, wykorzystującą bezprzewodowe zasilanie akumulatorowe. Kątówki na baterie Dewalt, oznaczona symbolem DCG409VS oraz DCG416VS to obecnie jedyne akumulatorowe szlifierki kątowe Dewalt z regulacją obrotów, w ofercie producenta.

 

Szlifierki kątowe DeWALT na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy duży wybór zasilanych sieciowo oraz akumulatorowych szlifierek kątowych Dewalt - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Kupując szlifierki kątowe Dewalt z oferty naszego sklepu - masz pewność, że wybierasz spośród oryginalnych narzędzi i elektronarzędzi producenta, dzięki czemu przysługuje Ci pełna gwarancja producenta. Kupując w naszym sklepie online, zapewniamy bezpieczne pakowanie produktów do wysyłki oraz swobodę wyboru odpowiedniej dla naszych Klientów metody płatności oraz sposobu dostawy - w tym płatność za pobraniem (przy odbiorze) lub możliwość odbioru w naszym sklepie stacjonarnym.

Jeżeli poszukiwana szlifierka kątowa Dewalt nie znajduje się w naszym sklepie online, lub masz problem w podjęciu decyzji, które narzędzie najlepiej spełni Twoje oczekiwania - zadzwoń do nas, nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego narzędzia i doradzą przy doborze odpowiednich akcesoriów.

 

Szlifierka kątowa Dewalt - Gwarancja

Wybierając kątówkę Dewalt z oferty naszego sklepu lub internetowego sklepu online z narzędziami i elektronarzędziami Dewalt na www.Domitech.pl - masz zawsze pewność, że zamawiasz oryginalne produkty od oficjalnego dystrybutora. Produkty przez nas oferowane to sprzęt producentów, pochodzący z oficjalnej, regionalnej dystrybucji, który podlega pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

Wybierz szlifierkę kątową Dewalt z oferty naszego sklepu, zapoznaj się z zasadami dotyczącymi warunków korzystania z gwarancji Dewalt danego producenta i nie martw się o gwarancję swoich narzędzi.

 

Szlifierka kątowa Dewalt - Serwis

Profesjonalne szlifierki kątowe Dewalt to narzędzia szczególnie narażone na duże obciążenia, które mimo właściwego serwisowania - mogą z czasem wymagać dodatkowych działań w celu zachowania najwyższej wydajności.

Jeżeli Twoja szlifierka katowa Dewalt wymaga interwencji serwisu lub naprawy - skontaktuj się z nami - nasz serwis narzędzie elektrycznych pomoże ustalić przyczynę usterki, uczciwe wyceni naprawę lub w możliwie najkrótszym czasie sprowadzi dla Ciebie części zamienne.

 

Szlifierka kątowa Dewalt na naszym blogu

szlifierka katowa akumulatorowa dewalt z regulacją obrotów 

 

 

Szlifierka kątowa DeWALT- FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące szlifierek kątowych marki Dewalt:

Czy Dewalt posiada szlifierkę kątową akumulatorową z regulacją obrotów?

Tak, w III kwartale 2022 roku Dewalt wprowadził nową szlifierkę kątową, model DCG409VS oraz DCG416VS z regulacją obrotów.

Jak wybrać szlifierkę kątową dewalt?

Wybór odpowiedniej szlifierki kątowej dewalt zależy od oferowanych przez poszczególne modele funkcji oraz parametrów technicznych. W modelach szlifierek kątowych dewalt znajdziemy urządzenia obsługujące średnice od 125 do 230 mm, spośród których narzędzia sieciowe oferują moc w zakresie od 900 do 2000 W, a narzędzia akumulatorowe, pracują z napięciem 18 i/lub 54V.

Jakie funkcje posiadają szlifierki kątowe DeWALT?

Poszczególne modele szlifierek kątowych dewalt wyposażone są w regulację obrotów, wolny start, ochronę przed restartem, wydłużoną głowicę (pozwalającą dostać się do ciasnych narożników), silniki bezszczotkowe czy przełączniki łopatkowe.

Szlifierka kątowa dewalt z regulacją obrotów czy bez?

Regulacja obrotów w szlifierkach kątowych dewalt to praktyczna funkcja która umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej zamontowanego osprzętu, co zapewnia dostosowanie narzędzia do zadanej pracy.

Do czego służy szlifierka kątowa Dewalt

Szlifieka kątowa dewalt to uniwersalne narzędzie do cięcia i szlifowania, materiałów takich jak drewno czy stal. Przy pomocy szlifierki katowej dewalt można skutecznie szlifować ostre krawędzie stali, szlifować drewno przy pomocy tarników, wiercić w glazurze otwory koronkami z uchwytem M14.

 

szlifierka kątowa dewalt

pixel