Darmowa dostawa od 399,00 zł

DeWalt FlexVolt Advantage

( ilość produktów: 23 )

dewalt flexvolt advantage

Co to lt FlexVolt Advantage?

FlexVolt Advantage to nowa innowacyjna technologia firmy Dewalt, która zapewnia jeszcze większą moc wyjściową niż kiedykolwiek wcześniej. Pomyśl o nowych silnikach bezszczotkowych z silniejszymi magnesami i zwiększoną ilością miedzi w uzwojeniach zewnętrznych, a także o zupełnie nowym module elektronicznym!

 

flexvolt advantage

 

Jak działa FlexVolt Advantage?

Narzędzia 18 V wyposażone w nową technologię FlexVolt Advantage rozpoznają akumulatory Dewalt FlexVolt jako dostarczające więcej mocy niż standardowe akumulatory 18 V. Dzięki temu narzędzia te są jeszcze potężniejsze niż wcześniej, umożliwiając wykonywanie profesjonalnych zadań w odpowiednim czasie i przy minimalnym wysiłku. Seria 18V XR to najpopularniejsza i najszybciej rozwijająca się gama narzędzi bezprzewodowych firmy Dewalt.

Chociaż te narzędzia zapewniają wystarczającą moc i czas pracy, aby wykonać większość profesjonalnych zadań, czasami potrzebujesz dodatkowej mocy do bardziej wymagających zadań — przewaga FlexVolt jest skuteczna.

 

 

dewalt flexvolt advantage

 

FlexVolt Advantage rozpoznaje, jaki typ akumulatora jest używany w narzędziu (18 V lub 54 V), pobierając więcej prądu i odpowiednio dostosowując moc wyjściową, co oznacza znacznie większą skuteczność dla profesjonalnego użytkownika. Piękno FlexVolt Advantage polega na tym, że narzędzia te pozostają kompatybilne z istniejącymi akumulatorami 18 V.

 

dewalt flexvolt advantage

dewalt flexvolt advantage

 

Jakie narzędzia DeWALT wchodzą w skład DeWALT FlexVolt Advantage?

Gama narzędzi Flexvolt Advantage jest stale poszerzana o nowe produkty, w skład których na początek pojawiły się pilarka tarczowa, piła szablastawiertarko-wkrętarka oraz szlifierka kątowa.

pixel