Darmowa dostawa od 399,00 zł

Rozdrabniacz do gałęzi Stihl

( ilość produktów: 12 )

Odpowiednio dbając o porządek i tworząc do tego miejsce - umożliwiamy rozwój ogrodu pięknego ogrodu. Ścięte gałęzie, gałązki, kwiaty oraz inne pozostałości po warzywach czy owocach należy jednak skutecznie rozdrobnić, aby następnie je zutylizować lub wykorzystać jako materiał do kompostowania. Narzędziem które przy takim zadaniu okaże się niezastąpione jest rozdrabniacz do gałęzi Stihl.

W ofercie producenta Stihl w kategorii rozdrabniacze do gałęzi Stihl znajdziemy naście modeli, które pomogą skutecznie zadbać o porządek podczas rozdrabniania zielonych odpadów.

 

Rozdrabniacz do gałęzi Stihl - zasilanie

W ofercie producenta znajdziemy rozdrabniacze elektryczne oraz spalinowe. Narzędzia elektryczne pośród rozdrabniaczy do gałęzi - to jednostki zasilane elektrycznie przewodem z napięciem 230V. Wśród jednostek z silnikiem spalinowym - do wyboru mamy kilka maszyn, w tym model o zdolności cięcia gałęzi, do 75 mm średnicy.

Rozdrabniacze Stihl elektryczne

Rozdrabniacze STIHL GHE to urządzenia, które charakteryzują się cichą i efektywną pracą, umożliwiając rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 40 mm. Grube gałęzie są wolno wciągane przez wał tnący i trafiają do zintegrowanego zbiornika rozdrabniacza. Dzięki temu rozdrabniacze Stihl pozwolą szybko uporać się z porządkiem w ogrodzie.

 

rozdrabniacze do gałęzi Stihl - elektryczne

 

Rozdrabniacze Stihl spalinowe

Rozdrabniacze ogrodowe STIHL napędzane silnikiem spalinowym to doskonałe rozwiązanie do zastosowań mobilnych. Modele te charakteryzują się wysoką mocą, trwałością i posiadają szeroki zespół jezdny, który gwarantuje odpowiednią mobilność i stabilność podczas pracy. Rozdrabniacze spalinowe Stihl dostępne są w dwóch wariantach: model GH 370 S wyposażony w ukośny lej wsadowy i mechanizm tnący Multi-Cut 370, który umożliwia zrębkowanie gałęzi o grubości do 45 mm, oraz model GB 460 C - idealny do rozdrabniania dużej ilości miękkiego materiału roślinnego oraz gałęzi o maksymalnej średnicy do 7,5 cm.

 

rozdrabniacz spalinowy stihl

 

Rozdrabniacz do gałęzi Stihl - akcesoria

Producent w swojej ofercie prócz rozdrabniaczy do gałęzi - posiada praktyczne akcesoria. Zestaw ATZ 150 to lej oraz zespół tnący do modeli GHE 250 i GHE 260. ATZ 150 umożliwia przekształcić rozdrabniacze o gałęzi w urządzenia do zrębkowania. Zestaw ATZ 300 to specjalnie dedykowany do rozdrabniania miękkiego materiału. ATZ 300 współpracuje z modelem GH 370 S. Dodatkowo w ofercie akcesoriów do rozdrabniaczy Stihl znajdziemy składany zbiornik na odpady, model AHB 050.

 

Rozdrabniacze do gałęzi Stihl w Domitech

W ofercie naszego internetowe sklepu z narzędziami online oraz stacjonarnego sklepu w Bydgoszczy, z sekcją ogrodową - posiadamy szeroki wybór rozdrabniaczy do gałęzi, w tym bogatą ofertę marki Stihl z jednostkami elektrycznymi oraz spalinowymi, przystosowanymi do prac stacjonarnych oraz mobilnych, w zastosowaniach indywidualnych prywatnych oraz profesjonalnych.

pixel