Darmowa dostawa od 399,00 zł

Sztyfciarka

( ilość produktów: 21 )

Sztyfciarka jest lekkim i poręcznym elektronarzędziem, wykorzystywanym najczęściej przy pracach stolarskich, remontowo-budowlanych oraz prac wykończeniowych. Ogromną zaletą korzystania z tych narzędzi, jest możliwość niemal niewidocznego łączenia ze sobą przedmiotów bez zaburzania ich estetyki.

sztyfciarka

Lekkie i poręczne - sztyfciarki na zasilaniu akumulatorowym lub pneumatycznym (wykorzystując sprężone powietrze) to praktyczne elektronarzędzia, które umożliwiają szybkie łączenie elementów drewnianych.

Do czego służy sztyfciarka?

Sztyfciarki to tak naprawdę elektryczne młotki z tą różnicą, że zamiast gwoździ mamy sztyfty. Dzięki możliwości łączenia materiałów prawie niewidocznymi sztyftami, często służy jako urządzenie uzupełniające proces klejenia, w związku z tym stosowana bywa w trakcie wstępnego montażu.

Sztyfciarka jest bardzo komfortowym w użytkowaniu narzędziem, jest ona mniejsza niż typowa gwoździarka i pozwala na tworzenie bardzo duzej ilości przybić na jednym ładowaniu akumulatora.

Komu przyda się sztyfciarka?

Sztyfciarka to urządzenie, które przyda się zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Wykorzystamy ją podczas wielu prac, zarówno w domu jak i poza nim. Urządzenie sprawdzi się podczas montażu drewnianych elementów, tapicerowania mebli oraz wykańczania wnętrz. Ze sztyfciarek skorzystają również osoby, które w domowym zaciszu uwielbiają tworzyć drewniane konstrukcje. Korzyści z tego elektronarzędzia otrzymamy również podczas zawodowego wykorzystania. Świetnie sprawdzą się w fabrykach mebli, w dekarstwie. Doskonale poradzi w pracach związanych z układaniem wykładzin oraz mocowaniu listew. Zdarzy się również, że sztyfciarki spotkamy w mniej oczywistych miejscach, jak produkcja zabawek, obuwia.

Sztyfciarka - zasilanie

Z urządzenia możemy skorzystać w trzech wariantach zasilania:

  • Zasilanie elektryczne, które pozwoli na ciągłą pracę dzięki zasilaniu przewodowym
  • Zasilanie akumulatorowe, dzięki któremu nasze urządzenie stanie się mobilne
  • Sztyfciarka pneumatyczna zasilana jest sprężonym powietrzem, dzięki temu urządzenie jest szybsze i bardziej wydajne.

 

Sztyfciarka, a gwoździarka

Wbrew pozorom, sztyfciarka jest narzędziem innym od gwoździarki. Główna różnica pomiędzy tymi produktami to wykorzystywane "naboje". W odróżnieniu od gwoździarek - sztyfciarka posiada magazynek do wykorzystywania ze sztyftami.

Domitech poleca najlepsze sztyfciarki

Posiadamy w ofercie kilka modeli sztyfciarek. Każda z nich cechuje się innymi właściwościami, które zapewniają możliwość dopasowania urządzenia do naszych potrzeb. Jeżeli nie wiesz jakich parametrów powinieneś wybrać urządzenie - skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać sztyfciarkę, która spełni Twoje oczekiwania.

Sztyfciarka na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór sztyfciarek, wśród których znajdziemy produkty takich producentów jak 4PRO, HiKOKI, Makita, Senco oraz Stanley Fatmax - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji danych producentów. Kupując sztyfciarkę z oferty naszego sklepu - masz pewność że otrzymasz produkt bezpiecznie zapakowany, za który zapłacisz w wybranej dla siebie, dogodnej formie przesyłki.

pixel