Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nożyce do trawy

( ilość produktów: 54 )

Nożyce do trawy dostępne w ofercie Domitech to narzędzia, które powinny znaleźć się w każdym domu ze względu na swoją uniwersalność i szeroki zakres zastosowania. Twój trawnik to reprezentacyjny element Twojego ogrodu, dlatego dobrze zapewnić sobie jego odpowiednią pielęgnację. Dzięki dostępnym w naszej ofercie nożycom do trawy skutecznie uzupełnisz pracę kosiarki, dokładnie przycinając trawę w przewężeniach i innych trudno dostępnych  dla kosiarek miejscach lub odpowiednio przytniesz pojedyncze kwiaty, krzewy i inne rośliny ozdobne.

Nożyce do trawy - narzędzie do precyzyjnych prac w ogrodzie

Lubisz dbać samemu o swój ogród i chcesz mieć idealnie przycięty trawnik nawet trudno dostępnych dla kosiarek miejscach? W ofercie Domitech Sklep i Serwis znajdują się różnego rodzaju nożyce do trawy, których możliwości sprawdzą się w konkretnych sytuacjach i warunkach. Ręczne nożyce do trawy przydadzą Ci się szczególnie podczas prac wymagających wysokiej precyzji, na przykład przy przycinaniu trawy wokół roślin czy krawężników. 

W Domitech znajduje się duży wybór ręcznych nożyc do trawy, dlatego podczas zakupu modelu należy zwrócić uwagę na jego parametry. Bardzo istotną kwestią jest waga narzędzia, ponieważ wykonywanie wielu czynności wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym - dobrze wybrać model, którego waga będzie wpływać pozytywnie na wydajność pracy. Uchwyt również jest nie bez znaczenia, gdyż od niego zależy ułożenie dłoni - ergonomiczne warianty będą o wiele lepsze, szczególnie w przypadku prowadzenia długotrwałych działań.

Długość elementu tnącego należy dobrać odpowiednio do charakteru wykonywanych prac, dlatego nad tym parametrem powinno się dobrze zastanowić. Ręczne nożyce do trawy dostępne w ofercie Domitech Sklep i Serwis posiadają obrotowe ostrze, które dzięki możliwości ruchu o 360 stopni zapewnia operatorowi więcej możliwości działania i podkreśla uniwersalność modelu. Obecność płozy zdecydowanie usprawnia pracę i sprawia, że jest ona bardziej precyzyjna, gdyż element ten umożliwia ustawienie stałej wysokości cięcia.

Narzędzie nie tylko do cięcia trawy

Nożyce do trawy to wszechstronne narzędzie, które świetnie sprawdzi Ci się nie tylko do przycinania trawnika, ale także w innych ogrodowych zadaniach. Są idealne do pielęgnacji żywopłotów, pozwalając na utrzymanie ich estetycznego wyglądu i odpowiedniej formy. Dzięki wymiennym końcówką o różnych długościach ostrzy, nożyce te umożliwiają także precyzyjne cięcie mniejszych roślin oraz twardszych gałęzi. Dodatkowo, są użyteczne do innych prac ogrodowych, takich jak usuwanie zwiędłych kwiatów. Ich konstrukcja ze stali odpornej na rdzę gwarantuje trwałość i precyzję cięć. Nożyce te, będące lekkim i praktycznym narzędziem, są niezbędnym pomocnikiem w Twoim ogrodzie.

Na co zwrócić uwagę wybierając nożyce do trawy?

Zastanawiasz się na co warto zwrócić uwagę przed wyborem odpowiednich nożyc do trawy? Podczas zakupu dobrze jest zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, takich jak na przykład pojemność akumulatora, gdyż od niego zależy długość pracy narzędzia. W przypadku większych powierzchni dobrze jest znaleźć model, którego stosunek pojemności akumulatora do czasu pracy jest na odpowiednio wysokim poziomie. Dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wykonasz wszystkie prace bez niepotrzebnych przestojów i przerw na doładowanie.

Tak jak w przypadku ręcznych nożyc do trawy, tak i w akumulatorowych odpowiednikach równie ważny jest także komfort, czyli sam uchwyt narzędzia - skonstruowany w odpowiedni, wygodny dla dłoni sposób pozwoli na prowadzenie długotrwałych działań, bez efektu zmęczenia ręki, co pozytywnie wpłynie na wydajność i skuteczność pracy. Szerokość koszenia to parametr informujący o ilości trawy przyciętej za jednym przyłożeniem nożyc - należy wziąć pod uwagę szerokość miejsc trudno dostępnych i przewężeń, aby nie wybrać narzędzia zbyt szerokiego bądź wąskiego, którym praca byłaby mniej efektywna. Funkcja wymiany ostrza sprawia, że akumulatorowe nożyce do trawy stają się bardziej uniwersalne, pozwalając tym samym na osiąganie lepszych efektów. Dobrze jest znaleźć narzędzie o stosunkowo niskiej wadze względem oferowanych możliwości.

 

nożyce do trawy

 

Nożyce do trawy w Domitech

Domitech Bydgoszcz - Sklep i Serwis posiada w swoim asortymencie szeroki wybór akumulatorowych nożyc do trawy.

Zakup nożyc do trawy z naszej oferty to inwestycja, która przyniesie Ci liczne korzyści. Nasze nożyce są wyposażone w nowoczesne, wydajne akumulatory, które gwarantują długą pracę na jednym ładowaniu, co pozwala na swobodne przycinanie trawników bez konieczności częstego przerywania pracy w celu naładowania urządzenia. Ich ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania, redukując zmęczenie i napięcie mięśni podczas pracy. Dzięki kompaktowym rozmiarom, są one także łatwe w przechowywaniu i transporcie. Wybierając nożyce akumulatorowe z naszego sklepu, stawiasz na wydajność, komfort i ekologiczność, co czyni tę decyzję nie tylko praktyczną, ale także odpowiedzialną.

Kupując nożyce do trawy z oferty naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu online z narzędziami, elektronarzędziami oraz narzędziami ogrodowymi Domitech - masz gwarancję oryginalności produktu, ochrony gwarancyjnej oraz bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metodą transportu z wygodnym systemem płatności, oferującym płatności online, płatności mobilne oraz komfortowe zakupy na raty online.

pixel