Darmowa dostawa od 99,00 zł

Szlifierka do betonu Makita

( ilość produktów: 2 )

Szlifierka do betonu Makita to elektronarzędzie, które pomoże z wieloma zadaniami podczas obrabiania twardego betonu. Pomogą podczas usuwania starych farb, żywic oraz klejów z betonowej posadzki. Szlifierka do betonu Makita doskonale sprawdzi się podczas szlifowania nierówności i wybrzuszeń na posadzkach, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podzespołów, masz pewność, że kupujesz trwałe i solidne urządzenie.

Szlifierka do betonu Makita - do jakich zadań

Szlifierka do betonu Makita sprawdzi się podczas wielu trudnych i żmudnych zadań oraz przyśpieszy czas ich wykonania. Urządzenie pozwoli na przywrócenie betonowym posadzkom ich pierwotnego wyglądu. W łatwy sposób usuniemy klej po płytkach, farbę, żywicę oraz inne zanieczyszczenia. Szlifierka do betonu Makita pozwoli na szlifowanie i wyrównywanie podłogi.

     

Szlifierka do betonu Makita - jakie parametry są kluczowe

Wybierając narzędzie pamiętaj, aby szlifierka do betonu Makita była dopasowana do zakresu prac jakie będzie musiało wykonać elektronarzędzie. Kluczowe parametry, które należy wziąć pod uwagę to moc oraz prędkość obrotowa urządzenia.

Szlifierka do betonu Makita o mocy znamionowej 1400 W poradzi sobie trudnym do obróbki i twardym betonem.Zapewni to urządzeniu zapas mocy, który pozwoli na wydajną pracę bez przegrzewania się elektronarzędzia. Większa prędkość obrotowa przyśpieszy czas pracy. Szlifierka do betonu wyposażona w system odprowadzania urobku pozwoli na czystą pracę. Efekty, jakie zapewni szlifierka są również zależne od wagi oraz rozmiarów samego urządzenia.

 
 

Szlifierka do betonu  Makita - wybór z Domitech

Sklep Domitech.pl jako autoryzowany dystrybutor narzędzi Makita posiada w swojej ofercie szlifierki do betonu, które zapewnią wydajną pracę podczas obrabiania twardego betonu. Kupując w Domitech.pl, masz pewność, że wszystkie elektronarzędzia są objęte pełną gwarancją jaką oferuje producent. Nasi konsultanci pomogą Ci z wyborem oraz podpowiedzą, która szlifierka do betonu Makita spełni Twoje oczekiwania oraz z jakich akcesoriów powinieneś skorzystać.

 

pixel