Darmowa dostawa od 99,00 zł

Gardena

( ilość produktów: 577 )

Gardena to niemiecka marka narzędzi ręcznych, elektronarzędzi sieciowych oraz akumulatorowych, akcesoriów ogrodniczych oraz zaawansowanych systemów wodnych dla domu i ogrodu. W ofercie marki Gardena znajdziemy wiele innowacyjnych technologicznie oraz sprawdzonych rozwiązań z dziedziny nawadniania, dystrybucji wody czy automatyzacji prac ogrodowych.

gardena

Gardena oferuje szeroką gamę narzędzi ręcznych i elektrycznych do pielęgnacji ogrodów, takich jak nożyce do żywopłotów, podkaszarki, kosy, kosiarki, glebogryzarki, a także różnego rodzaju systemy nawadniające, w tym automatyczne systemy do nawadniania trawników, kwiatów i krzewów. W ofercie Gardena znajdują się również narzędzia i systemy do uprawy warzyw oraz urządzenia do pielęgnacji drzew i krzewów.

Marka Gardena

Gardena to marka oferująca narzędzia i systemy do pielęgnacji ogrodów, uprawy roślin oraz systemy nawadniania. Gardena jest firmą, której siedziba znajduje się w Niemczech. Marka została założona w 1961 roku w Ulm w Niemczech, a w 2007 roku została przejęta przez koncern Husqvarna Group, który jest jednym z największych na świecie producentów narzędzi i sprzętu ogrodniczego. Oferowane przez nią produkty związane są z szeroko pojętą pielęgnacją ogrodu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Gardena dostarcza swoje produkty w postaci kompleksowych, łączących się ze sobą rozwiązań. Z tego powodu dostępny również w Domitech Sklep i Serwis szeroki wachlarz oferty sprzedażowej dotyczy: systemów nawadniających, rozwiązań do pielęgnowania trawników (na przykład roboty koszące), narzędzi ogrodowych, pomp czy sterowników. W kontekście tematyki związanej z ogrodnictwem i wiążącej się z nią troską o przydomowe ogródki, rabatki, grządki czy ciągi żywopłotów

Gardena jest wiodącym producentem nie tylko w Europie, ale także na świecie. Dostępne w Domitech – Sklep i Serwis produkty Gardeny spełniają kilka funkcji – są sposobem do tworzenia miejsca w zgodzie z naturą, pozwalają realizować pasje związane z florystyką i ogrodnictwem, a dzięki wykorzystaniu w przestrzeni ogrodowej pozwalają także na relaks, zwłaszcza dzięki produktom działającym w oparciu o duży stopień zautomatyzowania.

Gardena, marka pod skrzydłami Husqvarna

Szeroki zasięg Gardeny jest sumą systematycznych i w pełni dostosowanych do jej odbiorców działań. Od roku założenia firmy (1961) marka z dużym sukcesem odnotowywała swój rozwój. Najlepszym dowodem obrazującym rozrost Gardeny jest rozszerzenie jej działalności – z przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą narzędzi ogrodowych w producenta znanego na całym świecie, którego systemy i rozwiązania pozwalają skutecznie dbać o ogród i jego roślinność.

Znamienny dla marki Gardna stał się rok 1968, kiedy nastąpiło wprowadzenie Original Gardenna System, czyli pomysł związany z rozwiązaniami systemowymi. Kolejne lata przyniosły dalszy rozwój systemów: w 1977 powstał Gardena Combisystem, zaś w 1990 Gardena Micro-Drip-System, Gardena Sprinklersystem. W 2007 roku Gardena stałą się członkiem grupy Husqvarna.

Produkty marki Gardena

Marka Gardena jest jednym z najsilniej rozwijających się producentów w dziedzinie ogrodnictwa. W ofercie producenta znajdziemy wiele autorskich oraz sprawdzonych rozwiązań, wystawiających prace w ogrodzie. Gardena słynie z wysokiej jakości swoich produktów oraz innowacyjnych rozwiązań, takich jak systemy łączenia rurek, które umożliwiają łatwe i szybkie tworzenie indywidualnych systemów nawadniających. Marka cieszy się dużą popularnością wśród osób, które cenią sobie profesjonalizm, łatwość obsługi oraz funkcjonalność narzędzi ogrodniczych.

Nowoczesne systemy GARDENADomitech.pl

1. Combisystem - Odkryj Combisystem, czyli nowoczesne narzędzia do różnych zadań w ogrodzie: do spulchniania, sadzenia, grabienia, zamiatania, kopania, odśnieżania

2. Sprinklersystem - Sprawdź Sprinklersystem - zaawansowaną technologię nawadniania dla najbardziej wymagających przestrzeni zielonych

3. Micro-Drip-System - Sprawdź Micro-Drip-System - innowacyjną technologię nawadniania, dostosowaną do indywidualnych potrzeb

4. Pipeline - Sprawdź Pipeline - prostą w instalacji własną sieć dostarczającą wodę wszędzie tam gdzie jej potrzeba

Technologie i systemy Gardena

W poznaniu sukcesu Gardeny i jej produktów dostępnych w Domitech pomoże przyjrzenie się w sposób szczegółowy rozwiązaniom proponowanym przez tego producenta.

Gardena Combisystem

W 1968 roku powstał system z niebywale prostym mechanizmem obsługi. Szybka wymiana narzędzi zaczęła być możliwa dzięki charakterystycznemu kliknięciu. Kolor pomarańczowy reprezentuje elementy przeznaczone do nawadniania Original System Gardena, np. złącze do węża, wąż czy przyłącze kranowe. W roku 1975 światło dzienne ujrzały innowacyjne sekatory ogrodowe oraz nożyce do gałęzi. Ważny jest tutaj mechanizm, który odpowiada na zwiększanie siły nacisku oraz wyprofilowane uchwyty i ostrza, których dopasowanie do dłoni użytkownika jest wręcz idealne.

Kolejne zmiany przynosi rok 1977, kiedy to powstała możliwość stabilnego zespolenia trzonka z różnymi narzędziami ogrodowymi.

Inteligentne systemy nawadniania

Rok później – w 1978 – powstał sposób pozwalający wypompowywać, podlewać i zaopatrywać w wodę kluczowe miejsca z wykorzystaniem wody czystej oraz brudnej. Sposób wykorzystujący automatyczne nawadniania ogrodu, które wiąże się także z oszczędnością wody, to lata 1985-1990 – wtedy powstaje sterownik nawadniania. W podobnym czasie – bo w roku 1990 – Gardena wprowadza system narzędzi, które bazują na jednym akumulatorze. Dostępny w Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis asortyment akumulatorowych narzędzi jest przeznaczony do rozmaitych czynności ogrodowych i do ich wykonywania wykorzystuje wydaje akumulatory wykonane w technologii litowo-jonowej.

Kolejnym przełomem dla Gardeny jest rok 2007 – powstaje pierwszy zraszacz, który wyposażony został w pamięć. AquaContour wytycza nowe standardy w ramach nawadniania trawników – wpływa nie tylko na większą oszczędność, ale także jest zdecydowaniem bardziej świadomym sposobem dystrybuowania wody w przestrzeni ogrodowej. Dzięki opcji pozwalającej zaprogramować do 50 punktów konturu AquaContour gwarantuje w pełnie precyzyjne nawadnianie kluczowego dla użytkownika obszaru. W 2012 ma miejsce kolejne innowacyjne rozwiązane dla wszystkich osób dbających o swoje ogrody i trawniki – robot koszący w dużej mierze wyręcza swojego właściciela, oferując szereg przydatnych funkcji.

W kontekście Gardeny oraz dostępnych w Domitech produktów tego producenta mówić można o „inteligentnym ogrodnictwie”. Możliwe jest zatem korzystanie z systemów Gardena, które oferują podlewanie lub koszenie trawnika z użyciem aplikacji.

Gwarancja Gardena

Domitech Sklep i Serwis to oficjalny dystrybutor marki Gardena, dlatego wszystkie produkty tego producenta oferowane w naszym sklepie to oryginalne i pełnowartościowe produkty, pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji. Kupując narzędzia marki Gardena w naszym sklepie - masz pewność że przysługuje Ci pełne prawo do skorzystania z gwarancji, na zasadach i warunkach ustalonych przed producenta marki.

Sklep z produktami marki Gardena - Domitech

W ofercie naszego sklepu z narzędziami, elektronarzędziami, narzędziami ogrodowymi oraz narzędziami ogrodniczymi - sklepu internetowego oraz stacjonarnego z sekcją ogrodową - posiadamy szeroką ofertę oryginalnych produktów marki Gardena. Wszystkie produkty marki Gardena w naszym sklepie to oryginalne narzędzia i akcesoria, pochodzące z oficjalnej dystrybucji, które zakupisz z wybraną przez siebie metodą płatności z dogodną, bezpieczną wysyłką, za pośrednictwem wybranej formy dostawy.

pixel