Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wiertarko-wkrętarki sieciowe

( ilość produktów: 4 )

Wiertarko-wkrętarka sieciowa to proste narzędzie o szerokim zakresie zastosowania, umożliwiające wkręcanie oraz wiercenie w różnych materiałach. Dzięki stałemu zasilaniu prądem naprzemiennym wiertarko-wkrętarki sieciowe przystosowane są do stałej i ciężkiej pracy, bez konieczności ładowania baterii. Sprawdź ofertę wiertarko-wkrętarek sieciowych na Domitech.pl takich marek, jak Bosch, Makita, DeWALT, Hikoki, Metabo oraz wielu innych.

Wiertarko-wkrętarka sieciowa to prosta wkrętarka na kabel/wkrętarka elektryczna, która zapewnia odpowiednią moc do pracy w twardszym drewnie, w metalu oraz w betonie (tylko w przypadku wiertarko-wkrętarek sieciowych z udarem) pozwalając na szybkie wykonywanie otworów pod rozporowe kołki montażowe, otwory pod drewniane kołki montażowe do mebli czyli dziury pod mocowania nitowe.

Wiertarko-wkrętarki sieciowe - dla kogo

Wiertarko-wkrętarka sieciowa mimo ograniczenia zasięgu przewodem zasilającym - jest narzędziem często wybieranym przez profesjonalistów, oczekujacych od narzędzia nieograniczonego czasu pracy oraz zdolności do ciągłej, niezawodnej pracy.

Na co zwrócić uwagę wybierając wiertarko-wkrętarki sieciowe

Wybierając wiertarko-wkrętarkę sieciową warto zapoznać się z cechami szczególnymi i parametrami jakie dane narzędzie oferuje. Lepsze osiągi danego urządzenia zapewniają szybszą pracę i większą wydajność. Pośród narzędzi tej kategorii znajdziemy również urządzenia występujące z gotowymi zestawami akcesoriów, takimi jak bity czy wiertła oraz maszyny z funkcją udaru. Funkcja udaru w wiertarko-wkrętarkach sieciowych umożliwia pracę w materiałach betonowych, takich jak beton czy cegła - zapewniając większą skuteczność podczas wiercenia w ścianie.

Warto zwrócić uwagę na kwestię mniej oczywistą, taką jak kabel zasilający, jego długość oraz elastyczność, które zapewnią nam większą swobodę pracy z narzędziem oraz jego trwałość.

Wiertarko-wkrętarka sieciowa - cechy szczególne

Pracująca z napięciem 230V - zasilana przewodem wiertarko-wkrętarka sieciowa to narzędzie mniej mobilne niż narzędzie z zasilaniem akumulatorowym. Jest więc narzędziem które nada się przede wszystkim do pracy stacjonarnej, do przydomowych warsztatów czy na produkcji, gdzie miejsce pracy jest stałe.

  • zasilane sieciowo narzędzia mają ograniczoną mobilność przez wzgląd na stałe potrzebę podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania - gniazdka elektrycznego
  • stałe podłączenie do prądu wiertarko-wkrętarki sieciowej zapewnia długi czas pracy, bez konieczności wymiany akumulatorów
  • konstrukcje zasilane sieciowo (wiertarko-wkrętarki przewodowe) są modelami znacznie tańszymi niż narzędzia bezprzewodowe
  • narzędzia sieciowe nie posiadają ograniczenia mocy, wynikającego z napięcia pracy urządzenia

Jaką wybrać wiertarko-wkrętarke sieciowa

W przypadku wyboru wkrętarki przewodowej istotne jest zwrócenie na funkcje takie jak udar - zwiększa on zakres prac takiego narzędzia przy niewiele większej cenie. W przypadku profesjonalnych modeli znaleźć można również 2-biegowe konstrukcje, które pozwalają na dostosowanie narzędzia do pracy związanej z wkręcaniem i wiercenie - optymalizując czas pracy oraz chroniąc materiał przed nadmiernym wkręceniem wkręta.

W naszym sklepie oferujemy również wcześniej przygotowane wiertarko-wkrętarki sieciowe z dedykowanymi akcesoriami - zestaw z walizką akcesoriów oraz zestawy z wiertłami/bitami do wkręcania.

Wiertarko-wkrętarka sieciowa na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór wiertarko-wkrętarek sieciowych, znanych marek, które podlegają pełnej gwarancji producenta, wśród których znajdziemy produkty takich firm jak Makita, Dedra i Graphite.

Wszystkie wiertarko-wkrętarki sieciowe w naszej ofercie to oryginalne produkty, które można zakupić wybraną przez siebie metoda płatności z doborem najlepszej formy dostawy, w tym możliwość płatności ratalnej, płatności odroczonej, leasing czy płatność przy odbiorze.

pixel