Darmowa dostawa od 399,00 zł

Robot koszący Bosch

( ilość produktów: 7 )

Kosiarki automatyczne Bosch Indego to inteligentne i wydajne roboty koszące Bosch, które pomogą zadbać o piękny trawnik bez wysiłku, zapewniając więcej czasu dla Ciebie i oferując szereg nowoczesnych rozwiązań i funkcji automatycznych. Roboty koszące Bosch to wydajne jednostki, które po jednorazowej instalacji - zapewniają optymalne, sprawne i wydajne strzyżenie trawnika, tak jak tego chcesz.

robot koszacy bosch

Wydajne narzędzie do automatyzacji koszenia w Twoim ogrodzie. Roboty koszące Bosch to najabrdziej nowoczesne kosiarki automatyczne dla każdego, które zapewniają łatwość konfiguracji i prostotę użytkowania. Zapoznaj się z ofertą robotów koszących Bosch i znajdź kosiarkę automatyczną, która spełni Twoje oczekiwania.

Jak działa robot koszący Bosch

Robot koszący Bosch, czyli kosiarka automatyczna Bosch to narzędzia automatyczne, pracujące na zasilaniu akumulatorowym, które po poprawnym zaprogramowaniu - zapewniają w pełni automatyczne koszenie Twojego ogrodu. Robot koszący Bosch pracuje samoczynnie na wcześniej określonej przestrzeni, samemu rozpoczynając pracę i kończąc ją na stanowisku ładującym (stacja dokująca).

Robot koszacy Bosch Indego

Roboty koszące Bosch Indego to seria nowoczesnych i inteligentnych kosiarek automatycznych do zastosowań indywidualnych, do pracy na powierzchniach od 350 do 700 m2. Najnowsze produkty serii Bosch Indego to wydajne, w pełni automatyczne narzędzia, które są gotowe do pracy zaraz po pierwszej konfiguracji.

W ofercie serii Bosch Indego znajdziemy takie modele jak:

  • Indego S+ 350
  • Indego S500
  • Indego M 700
  • Indego S+ 500
  • Indego M+ 700

Funkcje robotów koszących Bosch

Bosch LogiCUT

Inteligentny system nawigacji LogiCut oblicza najbardziej efektywną trasę koszenia, dzięki czemu kosiarka Indego wie dokładnie, w którym miejscu ma kosić trawę.

Zmieniając kierunek koszenia podczas każdego cyklu pracy, kosiarka nie pozostawia po sobie śladów, dbając o zdrowy i bujny wygląd trawy.

Kosiarka automatyczna bosch - logicut
robot koszacy bosch - multiarea

 

Bosch MultiArea

Funkcja MultiArea umożliwia kosiarce Indego automatyczne koszenie z wykorzystaniem funkcji LogiCut maksymalnie trzech ogrodów o łącznej powierzchni do 700 m2 (w zależności od modelu).

Robot koszący Bosch może pracować nawet na 3 trawnikach i obsłużyć przestrzeń do 700 metrów kwadratowych.

 

Bosch SpotMow

Funkcja SpotMow umożliwia kosiarce Indego koszenie małych fragmentów trawnika o powierzchni do 3 m2, dzięki czemu idealnie nadaje się do koszenia trawy rosnącej pod meblami ogrodowymi.

kosiarka automatyczna bosch - spotmow
robot koszacy bosch - border cut

 

Bosch Border Cut

Kosiarka Indego rozpocznie następny cykl pełnego koszenia od funkcji Border Cut, zapewniając czyste wykończenie krawędzi trawnika (dostępna jedynie w kosiarkach Indego S/S+ i M/M+ 700).

Optymalne plany pracy

Kosiarki bez opcji łączności:

Funkcja Bosch AUTO Calendar oferuje tworzenie planu pracy, optymalnie dopasowanego do potrzeb indywidualnych Twojego trawnika, planując optymalne okresy koszenia dostosowane do powierzchni i trudności pracy robota koszącego.

Kosiarki z opcją łączności:

Funkcja Bosch SmartMowing robotów koszących Bosch z łącznością - weryfikuje najabrdziej aktualną prognozę pogody, dzięki czemu unika niekorzystnych warunków pogodowych, zapewniajac koszenie w optymalnych warunkach.

 kosiarka automatyczna bosch
 kosiarka automatyczna funkcje  

Sterowanie zdalne z dowolnego miejsca

Bezpłatna aplikacja kosiarek automatycznych Bosch Indego to oprogramowanie o intuicyjnym i przyjaznym interfejsie. Aplikacja umożliwia szybkie i łatwe sterowanie kosiarką autmatyczną Bosch Indego z dowolnego miejsca pobytu. Wystarczy zainstalować aplikację na smartfon aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Nie ważne gdzie jesteś, jeżeli masz dostęp do internetu - możesz zdalnie zarządzać swoim robotem koszącym!

 

Sterowanie głosową kosiarką Indego

Roboty koszące Bosch z serii Indego oferują współpracę z systemem Amazon Alexa, co umożliwia łatwe sterowanie głosowe kosiarką Indego. Za pomocą poleceń głosowych (wyłącznie język angielski) możliwe jest polecenie kosiarce kosić, zatrzymać ją lub nakazać wrócić do stacji dokującej.

 robot koszacy bosch
robot koszacy bosch  

Instalacja

Wszystkie niezbędne informacje na temat instalacji oraz pierwszej konfiguracji znajdują się w załączonejinstrukcji do każdej kosiarki automatycznej Bosch. Na stronie producenta dostępne są również filmiki instruujące jak samemu przeprwoadzić cały proces.

Akcesoria robotów koszących Bosch

Wśród oferowanych przez producenta akcesoriów do robotów koszących znajdziemy między innymi:

  • Przewody ograniczające
  • Noże tnące
  • Kołki mocujące i śruby mocujące
  • złączki do przewodu

Kosiarka automatyczna Bosch - gwarancja

Wszystkie produkty marki Bosch z kategorii kosiarka automatyczna Bosch, dostępne w naszej ofercie to oryginalne z oficjalnej dystrybucji, dlatego wybierając robot koszący Bosch z naszego sklepu - masz pewność że przysługuje Ci pełna ochrona po zakupowa.

Robot koszący Bosch na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki robotów koszących, w tym producenta marki Bosch, z której każdy jest w pełni oryginalną kosiarką automatyczną, pochodzącą z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegającą gwrancji, zgodnie z zasadami i na warunkach określonych przez producenta.

Kupując robot koszący Bosch z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki wybraną przez siebie metoda dostawy z możliwością doboru odpowiedniej do potrzeb formy płatności, w tym płatności ratalne, mobilne czy płatność przy odbiorze.

pixel