Darmowa dostawa od 399,00 zł

Narzędzia wielofunkcyjne akumulatorowe

( ilość produktów: 86 )

Narzędzia wielofunkcyjne akumulatorowe – grupa maszyn, która przeznaczona jest do wykonywania bardzo rozmaitych czynności. Dzięki ich wszechstronnemu zastosowaniu pochodzące z Domitech Sklep i Serwis akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne warto mieć w swoim warsztacie lub wykorzystywać w różnorodnych pracach wykończeniowych. Dzięki temu, że urządzenia te są określane jako „wielofunkcyjne”, znajdują zastosowanie chociażby w szlifowaniu, cięciu czy usuwaniu starych płytek.

Największą korzyścią płynącą z zastosowania akumulatorowych narzędzi wielofunkcyjnych pochodzących z oferty produktowej Domitech Sklep i Serwis jest niezwykle szeroki zakres zastosowania, biorąc pod uwagę fakt, że do wielu czynności stosowane jest jedno urządzenie. To, co ulega zmianie w odniesieniu do podejmowanych prac, to specjalna końcówka. W najlepszym stopniu obrazuje to na przykład dobór brzeszczotu - brzeszczot do drewna zdaje egzamin przy cięciu listewek i paneli. Jego zaletą jest możliwość cięcia wgłębnego, szczególnie przydatnego, gdy zależy nam na uzyskaniu otworów w meblach. Brzeszczot do metalu z kolei pozwala pozbyć się wystających gwoździ i wkrętów, z powodzeniem tnie również aluminiowe rury. Wybierając brzeszczot do metalu warto zwrócić uwagę na to, czy jest on przeznaczony do cięcia metali niezależnych, stali nierdzewnej czy chociażby stali miękkiej.

Jak wybrać narzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe

Akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne - Multitool dostępne w ofercie produktowej Domitech Sklep i Serwis umożliwiają dodatkowo obróbkę ceramiki i mogą być wykorzystywane do zadań szlifierskich (mała stopa szlifierska ułatwia pracę w narożnikach). Fragment papieru ściernego mocowany jest na rzep, co w efekcie pozwala zmatowić powierzchnię z grubą warstwą farby. Inny rodzaj pracy, w której wykorzystuje się tarczę tnącą, pozwala wykorzystać akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne jako małą pilarkę. Poza tymi możliwościami akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne przyczynia się również do skutecznego zdzierania tapety, usuwania przyklejonej do podłoża wykładziny podłogowej lub skuwania płytek.

Jakie wybrać narzędzie wielofunkcyjne multitool

Akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne typu Multitool dostępne w Domitech Sklep i Serwis wykorzystują nieskomplikowaną zasadę działania. Do głowicy wybiera się odpowiednią końcówkę roboczą, zaś sama praca akumulatorowych narzędzi wielofunkcyjnych bazuje na ruchach obrotowo-oscylacyjnych (wysoka częstotliwość i niewielki kąt wychylenia). Ważne z punktu widzenia praktycznego zastosowania tych urządzeń są także: rodzaj głowicy - ruchoma lub nieruchoma, regulacja obrotów, mocowanie ostrzy oraz obecność ogranicznika głębokości cięcia.

pixel