Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wiertarko-wkrętarka Dewalt

( ilość produktów: 130 )

Wiertarko-wkrętarka Dewalt to profesjonalne narzędzie do wiercenia i wkręcania, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników przy zastosowaniach warsztatowych oraz na placu budowy - zapewniając szybki postęp prac oraz możliwość pracy w trudniejszych warunkach, bez obawy o przeciążenie narzędzia.

wiertarko-wkrętarka dewalt

Wiertarko-wkrętarki Dewalt to jedna z najbardziej rozbudowanych grup bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych producenta. W ofercie marki znajdziemy dziesiątki wariantów wiertarko-wkrętarek Dewalt, przystosowanych tak by spełniać kryteria rożnych grup odbiorców - od najbardziej wymagających pracowników budowy, oczekujących sprawnej pracy w 8 godzinnym trybie, specjalistów rożnych branż takich jak stolarstwo, dekarstwo czy mniej wymagających użytkowników indywidualnych, poszukujących narzędzia do domu, które posłużą przez długie lata.

 

Wiertarko-wkrętarki Dewalt

Wiertarko wkrętarki Dewalt to sekcja narzędzi akumulatorowych, silnie rozwijana przez producenta poprzez stałe podnoszenie jakości, wydajności i komfortu pracy. Producent w swojej ofercie posiada dziesiątki modeli wiertarko-wkrętarek Dewalt, przystosowanych do pracy w różnych materiałach, takich jak drewno, metal, stal nierdzewna, kamień, beton/beton zbrojony, które zapewniają stałą wydajność i trwałość przy wielogodzinnych zastosowań profesjonalnych, a także okazjonalnych prac domowych. W ofercie producenta znajdziemy narzędzia z udarem, bez funkcji udaru, narzędzia 12V, narzędzia klasy 18V, najwydajniejsze maszyny 54V, ze stałymi lub wymiennymi uchatymi roboczymi - dzięki czemu przeglądając ofertę - znajdziemy narzędzie, które spełni każde oczekiwania.

 

Zasilanie wiertarko-wkrętarek Dewalt

Za zasilanie wiertarko-wkrętarki Dewalt w zależności od modelu - odpowiada silnik szczotkowy lub bezszczotkowy, które zapewniają dużą moc, moment obrotowy i zdolność wiercenia odpowiednie do sugerowanego zastosowania warsztatowego lub budowlanego.

W kategorii Wiertarko-wkrętarek Dewalt znajdziemy narzędzia serii Dewalt 12V, Dewalt 18V XR, Dewalt 54V FlexVolt oraz ze zmienno napięciowej grupy narzędzi FlexVolt Advantage.

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt

 

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 12V Compact

Kompaktowe/subkompaktowe wieratko-wkrętarki Dewalt 12V - to grupa kompaktowych narzędzi akumulatorowych, pracujących na napięciu 12V, które wyróżnia kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga. Narzędzia tej serii posiadają wymienne akumulatory, pozwalające na korzystanie z tych samych baterii przy różnych narzędziach.

Te niezwykle precyzyjne i komfortowe w użytku narzędzia są idealną propozycją dla osób które nie oczekują największej mocy, umożliwiającej pracę w zbrojonym betonie, a potrzebują praktycznego narzędzia, które będą mogli zawsze zabrać ze sobą.

 

 

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 18V XR

Wiertarko-wkrętarki Dewalt pracujące z napięciem 18V - to narzędzia z największej rodziny akumulatorowej marki Dewalt, pracującej na napięciu 18V, w której skład wchodzi niemal 300 elektronarzędzi bezprzewodowych - co pozwala na łatwe zbudowanie odpowiedniego zestawu narzędzi akumulatorowych dla specjalistów każdej z branż.

Wiertarko-wkrętarki Dewalt 18V to najpopularniejsze konstrukcje tego typu narzędzi u producenta Dewalt, które słyną z niezawodności i bardzo dobrego stosunku mocy i funkcjonalności do masy i wielkości.

Wiertarko-wkrętarka Dewalt
Wiertarko-wkrętarka Dewalt

  

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 54V

Wiertarko-wkrętarka Dewalt FlexVolt/FlexVolt Advantage - to najmocniejsze narzędzia z tego zestawienia. Wysokie napięcie zasilania wiertarko-wkrętarek Dewalt z serii FlexVolt zapewnia największa moc i moment obrotowy do wiercenia w zbrojonym betonie i najtwardszej stali/drewnie.

Gdy priorytetem nie jest waga i mobilność - narzędzia FlexVolt pozwolą na każdą, z najcięższych prac. Nie straszny im zbrojony beton czy gruba stal.

Uwaga: Elektronarzędzia akumulatorowe FlexVolt wymagają do pracy akumulatory FlexVolt 54V - urządzenia nie działają na standardowych akumulatorach 18V XR*

*Wyjątkiem są narzędzia serii FlexVolt Advantage, które w zależności od zamontowanego akumulatora - pracują na napięciu 18V / 54V zapewniając przyrost mocy, jedynie kosztem masy.

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 18/54V FlexVolt Advantage - FlexVolt Advantage to technologia/seria narzędzi które mogą działa wymiennie na dwóch rożnych napięciach zasilania - oferując największą moc do najtrudniejszych zastosowań, kosztem masy - podczas wykorzystywania cięższego akumulatora 54V.

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt z udarem czy bez?

Zdolność narzędzia do pracy w materiałach kruchych jest ściśle powiązana z funkcją udaru. Funkcja udaru w wiertarko-wkrętarce Dewalt działająca wzdłuż wiertła zapewnia kruszenie materiału - "uderzanie wiertła o wiercone podłoże" - co znacznie poprawia wydajność przy wierceniu w kamieniu, betonie, żelbecie czy ceglanym murze.

Wszystkie wiertko-wkrętarki Dewalt na zasilaniu akumulatorowym, od serii XR oraz Compact 12V posiadają na obudowie silnika symbol przypominający młotek - oznaczenie to informuje, że dany model posiada funkcję udaru (zdolność do pracy w materiałach kruchych).

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt z udarem

 

Technologie stosowane w wiertarko-wkrętarkach Dewalt

POWER DETECT Technology - automatyczna/elektryczna identyfikacja (przez narzędzie) zamontowanego akumulatora i odpowiednie dostosowanie maksymalnej mocy wyjściowej. Technologia obecnie ograniczona do wybranych modeli, dostępnych w regionach z dystrybucją akumulatorów o pojemnościach 6, 8 oraz 10 Ah bez technologii FlexVolt.

E-CLUTCH System - technologia wykrywania obrotów narzędzia, redukująca skutek zatrzymania wiertła w materiale - ograniczając ryzyko skręcenia narzędziem i utratę kontroli poprzez niemal natychmaistowe wyłączenie obrotów.

Tool Connect - Technologia stosowana w akumulatorach i narzędziach Dewalt - która w zależności od wersji umożliwia instalację dodatkowego modułu łączności, lub obecność wbudowanego modułu, który pozwala na połączenie narzędzia z aplikacją mobilną na smartfon, w celu zarządzania i kontroli narzędzia.

FlexVolt Advantage - technologia umożliwiająca narzędziom pracę na dwóch różnych napięciach zasilania, 18 przy standardowej baterii serii Dewalt 18V XR oraz 54V przy korzystaniu z akumulatora FlexVolt, gdzie wykorzystanie akumulatora FlexVolt - zapewni znaczymy przyrost mocy i wydajności.

XRP - "Extended Runtime & Performance" - Seria wysokowydajnych narzędzi litowo-jonowych XR, które zapewnić mają przedłużony czas pracy i wydajność - urządzenia w 100% kompatybilne z serią 18V XR, w tym z akumulatorami FLEXVOLT. Oznaczenie XRP wcześniej pojawiało się na akumulatorach poprzedniej generacji narzędzi bezprzewodowych.

 

wiertarko-wkretarki dewalt

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt - gwarancja

Wybierając narzędzia oraz elektronarzędzia w sklepie Domitech masz pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja deklarowana przez producenta. Produkty przez nas oferowane, w tym wiertarko-wkrętarki Dewalt - to w pełnie oryginalne i pełnowartościowe narzędzia pochodzące z oficjalnej regionalnej dystrybucji. Szukając wiertarko-wkrętarki Dewalt - wybierz Domitech - oficjalnego dystrybutora DeWALT, który zagwarantuje Ci najlepszą obsługę klienta, rzetelne, uczciwe doradztwo oraz największy wybór profesjonalnych wiertarko wkrętarek Dewalt.

Sprawdź zasady gwarancji na wiertarko-wkrętarki Dewalt ze sklepu Domitech.

Wiertarko-wkrętarka Dewalt - serwis

Domitech to nie tylko sklep stacjonarny oraz internetowy sklep z narzędziami/elektronarzędziami - nasza marka to także profesjonalny i niezawodny serwis narzędzi i elektronarzędzi. Wśród naszych pracowników serwisu - posiadamy zespół konkretnych i doświadczonych serwisantów, którzy poradzą sobie z każdą usterką Twojej wiertarko-wkrętarki Dewalt.

Nasz serwis zajmuje się naprawami gwarancyjnymi, a także serwisem pogwarancyjnym.

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt w sklepie Domitech

W ofercie sklepu internetowego na stronie Domitech.pl oraz w sklepie stacjonarnym - oferujemy tylko i wyłącznie oryginalne wiertarko-wkrętarki Dewalt pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji, które podlegają pełnej gwarancji producenta. Wybierając produkt z kategorii wiertarko-wkrętarka Dewalt z oferty naszego internetowego sklepu z profesjonalnymi narzędzi i elektronarzędziami - masz pewność że Twoje zamówienie zostanie bezpiecznie zapakowane i nadane w wybranej przez Ciebie formie dostawy, a za samo zamówienie - możesz opłacić wybierając jedno z wielu opcji płatności, w tym za pobranie, odbiorem osobistym czy w płatności ratalnej.

Kupując wiertarko-wkrętarki Dewalt w naszym sklepie, masz pewność, że dołożymy wszelkich starań by dobrać narzędzie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

pixel