Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertarko-wkrętarka Dewalt

( ilość produktów: 142 )

Wiertarko-wkrętarka Dewalt to profesjonalne narzędzie do wiercenia i wkręcania, które sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników przy zastosowaniach warsztatowych oraz na placu budowy - zapewniając szybki postęp prac oraz możliwość pracy w trudniejszych warunkach, bez obawy o przeciążenie narzędzia.

wiertarko-wkrętarki dewalt

Wiertarko-wkrętarka Dewalt - co to?

Wiertarko-wkrętarki Dewalt to jedna z najbardziej rozbudowanych grup bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych producenta. W ofercie marki znajdziemy dziesiątki wariantów wiertarko-wkrętarek Dewalt, przystosowanych tak by spełniać kryteria rożnych grup odbiorców - od najbardziej wymagających pracowników budowy, oczekujących sprawnej pracy w 8 godzinnym trybie, specjalistów rożnych branż takich jak stolarstwo, dekarstwo czy mniej wymagających użytkowników indywidualnych, poszukujących narzędzia do domu, które posłużą przez długie lata. Wiertarko wkrętarki Dewalt to sekcja narzędzi akumulatorowych, silnie rozwijana przez producenta poprzez stałe podnoszenie jakości, wydajności i komfortu pracy. Producent w swojej ofercie posiada dziesiątki modeli wiertarko-wkrętarek Dewalt, przystosowanych do pracy w różnych materiałach, takich jak drewno, metal, stal nierdzewna, kamień, beton/beton zbrojony, które zapewniają stałą wydajność i trwałość przy wielogodzinnych zastosowań profesjonalnych, a także okazjonalnych prac domowych. W ofercie producenta znajdziemy narzędzia z udarem, bez funkcji udaru, narzędzia 12V, narzędzia klasy 18V, najwydajniejsze maszyny 54V, ze stałymi lub wymiennymi uchatymi roboczymi - dzięki czemu przeglądając ofertę - znajdziemy narzędzie, które spełni każde oczekiwania.

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt akumulatorowa czy sieciowa?

Wiertarko-wkrętarki DeWalt są dostępne tylko w wersji akumulatorowej. Modele akumulatorowe (wiertarko-wkrętarki akumulatorowe) oferują niezrównaną mobilność i wygodę użytkowania bez ograniczeń kabla, co jest idealne do pracy w różnych lokalizacjach i na otwartej przestrzeni.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe Dewalt

Za zasilanie wiertarko-wkrętarki Dewalt w zależności od modelu - odpowiada silnik szczotkowy lub bezszczotkowy, które zapewniają dużą moc, moment obrotowy i zdolność wiercenia odpowiednie do sugerowanego zastosowania warsztatowego lub budowlanego.

W kategorii Wiertarko-wkrętarek Dewalt znajdziemy narzędzia serii Dewalt 12V, Dewalt 18V XR, Dewalt 54V FlexVolt oraz ze zmienno napięciowej grupy narzędzi FlexVolt Advantage.

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 12V Compact

Kompaktowe/subkompaktowe wieratko-wkrętarki Dewalt 12V - to grupa kompaktowych narzędzi akumulatorowych, pracujących na napięciu 12V, które wyróżnia kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga. Narzędzia tej serii posiadają wymienne akumulatory, pozwalające na korzystanie z tych samych baterii przy różnych narzędziach.

Te niezwykle precyzyjne i komfortowe w użytku narzędzia są idealną propozycją dla osób które nie oczekują największej mocy, umożliwiającej pracę w zbrojonym betonie, a potrzebują praktycznego narzędzia, które będą mogli zawsze zabrać ze sobą.

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 18V XR

Wiertarko-wkrętarki Dewalt pracujące z napięciem 18V - to narzędzia z największej rodziny akumulatorowej marki Dewalt, pracującej na napięciu 18V, w której skład wchodzi niemal 300 elektronarzędzi bezprzewodowych - co pozwala na łatwe zbudowanie odpowiedniego zestawu narzędzi akumulatorowych dla specjalistów każdej z branż.

Wiertarko-wkrętarki Dewalt 18V to najpopularniejsze konstrukcje tego typu narzędzi u producenta Dewalt, które słyną z niezawodności i bardzo dobrego stosunku mocy i funkcjonalności do masy i wielkości.

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 54V

Wiertarko-wkrętarka Dewalt FlexVolt/FlexVolt Advantage - to najmocniejsze narzędzia z tego zestawienia. Wysokie napięcie zasilania wiertarko-wkrętarek Dewalt z serii FlexVolt zapewnia największa moc i moment obrotowy do wiercenia w zbrojonym betonie i najtwardszej stali/drewnie. Gdy priorytetem nie jest waga i mobilność - narzędzia FlexVolt pozwolą na każdą, z najcięższych prac. Nie straszny im zbrojony beton czy gruba stal.

Uwaga: Elektronarzędzia akumulatorowe FlexVolt wymagają do pracy akumulatory FlexVolt 54V - urządzenia nie działają na standardowych akumulatorach 18V XR*

*Wyjątkiem są narzędzia serii FlexVolt Advantage, które w zależności od zamontowanego akumulatora - pracują na napięciu 18V / 54V zapewniając przyrost mocy, jedynie kosztem masy.

Wiertarko-wkrętarka Dewalt 18/54V FlexVolt Advantage - FlexVolt Advantage to technologia/seria narzędzi które mogą działa wymiennie na dwóch rożnych napięciach zasilania - oferując największą moc do najtrudniejszych zastosowań, kosztem masy - podczas wykorzystywania cięższego akumulatora 54V.

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt Wiertarko-wkrętarka Dewalt

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt z udarem czy bez?

Zdolność narzędzia do pracy w materiałach kruchych jest ściśle powiązana z funkcją udaru. Funkcja udaru w wiertarko-wkrętarce Dewalt działająca wzdłuż wiertła zapewnia kruszenie materiału - "uderzanie wiertła o wiercone podłoże" - co znacznie poprawia wydajność przy wierceniu w kamieniu, betonie, żelbecie czy ceglanym murze.

Wszystkie wiertko-wkrętarki Dewalt na zasilaniu akumulatorowym, od serii XR oraz Compact 12V posiadają na obudowie silnika symbol przypominający młotek - oznaczenie to informuje, że dany model posiada funkcję udaru (zdolność do pracy w materiałach kruchych).

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt z udarem

 

Technologie stosowane w wiertarko-wkrętarkach Dewalt

 • POWER DETECT Technology - automatyczna/elektryczna identyfikacja (przez narzędzie) zamontowanego akumulatora i odpowiednie dostosowanie maksymalnej mocy wyjściowej. Technologia obecnie ograniczona do wybranych modeli, dostępnych w regionach z dystrybucją akumulatorów o pojemnościach 6, 8 oraz 10 Ah bez technologii FlexVolt.
 • E-CLUTCH System - technologia wykrywania obrotów narzędzia, redukująca skutek zatrzymania wiertła w materiale - ograniczając ryzyko skręcenia narzędziem i utratę kontroli poprzez niemal natychmaistowe wyłączenie obrotów.
 • Tool Connect - Technologia stosowana w akumulatorach i narzędziach Dewalt - która w zależności od wersji umożliwia instalację dodatkowego modułu łączności, lub obecność wbudowanego modułu, który pozwala na połączenie narzędzia z aplikacją mobilną na smartfon, w celu zarządzania i kontroli narzędzia.
 • FlexVolt Advantage - technologia umożliwiająca narzędziom pracę na dwóch różnych napięciach zasilania, 18 przy standardowej baterii serii Dewalt 18V XR oraz 54V przy korzystaniu z akumulatora FlexVolt, gdzie wykorzystanie akumulatora FlexVolt - zapewni znaczymy przyrost mocy i wydajności.
 • XRP - "Extended Runtime & Performance" - Seria wysokowydajnych narzędzi litowo-jonowych XR, które zapewnić mają przedłużony czas pracy i wydajność - urządzenia w 100% kompatybilne z serią 18V XR, w tym z akumulatorami FLEXVOLT. Oznaczenie XRP wcześniej pojawiało się na akumulatorach poprzedniej generacji narzędzi bezprzewodowych.

 

wiertarko-wkretarka dewalt

 

Dlaczego warto postawić na wiertarko-wkrętarki Dewalt? 

Wybór markowej wiertarko-wkrętarki DeWalt to decyzja, która przynosi wiele korzyści, głównie ze względu na niezawodność, wytrzymałość i zaawansowanie technologiczne, które są synonimami tej renomowanej marki. Narzędzia DeWalt są projektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb profesjonalistów z różnych branż, co gwarantuje ich wysoką wydajność i odporność na trudne warunki pracy. Wiertarko-wkrętarki DeWalt wyróżniają się długą żywotnością dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów i komponentów, w tym silnikom bezszczotkowym, które oferują lepszą efektywność i dłuższą pracę na jednym ładowaniu akumulatora. Ponadto, ergonomia i zbalansowana konstrukcja zapewniają komfort użytkowania, zmniejszając zmęczenie podczas długotrwałych prac. Inwestycja w wiertarko-wkrętarkę DeWalt to także dostęp do szerokiej gamy akcesoriów i wsparcia posprzedażowego, co znacząco ułatwia dostosowanie narzędzia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wybierając DeWalt, klienci otrzymują nie tylko narzędzie, ale również pewność, że ich praca będzie szybsza, łatwiejsza i bardziej efektywna.

 

Wiertarko-wkrętarka Dewalt w sklepie Domitech

W ofercie sklepu internetowego na stronie Domitech.pl oraz w sklepie stacjonarnym - oferujemy tylko i wyłącznie oryginalne wiertarko-wkrętarki Dewalt pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji, które podlegają pełnej gwarancji producenta. Wybierając produkt z kategorii wiertarko-wkrętarka Dewalt z oferty naszego internetowego sklepu z profesjonalnymi narzędzi i elektronarzędziami - masz pewność że Twoje zamówienie zostanie bezpiecznie zapakowane i nadane w wybranej przez Ciebie formie dostawy, a za samo zamówienie - możesz opłacić wybierając jedno z wielu opcji płatności, w tym za pobranie, odbiorem osobistym czy w płatności ratalnej.

Kupując wiertarko-wkrętarki Dewalt w naszym sklepie, masz pewność, że dołożymy wszelkich starań by dobrać narzędzie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Gwarancja i serwis

Wybierając narzędzia oraz elektronarzędzia w sklepie Domitech masz pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja deklarowana przez producenta. Produkty przez nas oferowane, w tym wiertarko-wkrętarki Dewalt - to w pełnie oryginalne i pełnowartościowe narzędzia pochodzące z oficjalnej regionalnej dystrybucji. Szukając wiertarko-wkrętarki Dewalt - wybierz Domitech - oficjalnego dystrybutora DeWALT, który zagwarantuje Ci najlepszą obsługę klienta, rzetelne, uczciwe doradztwo oraz największy wybór profesjonalnych wiertarko wkrętarek Dewalt. Sprawdź zasady gwarancji Dewalt na wiertarko-wkrętarki Dewalt ze sklepu Domitech.

Domitech to nie tylko sklep stacjonarny oraz internetowy sklep z narzędziami/elektronarzędziami - nasza marka to także profesjonalny i niezawodny serwis narzędzi i elektronarzędzi. Wśród naszych pracowników serwisu - posiadamy zespół konkretnych i doświadczonych serwisantów, którzy poradzą sobie z każdą usterką Twojej wiertarko-wkrętarki Dewalt. Nasz serwis zajmuje się naprawami gwarancyjnymi, a także serwisem pogwarancyjnym.

pixel