Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertarka magnetyczna

( ilość produktów: 63 )

Wiertarka magnetyczna to elektronarzędzie wyposażone w stopę magnetyczną, która służy do wykonywania otworów o dużej średnicy. Urządzenie cieszące się coraz większą popularnością wśród profesjonalistów. „Magnesówka” jest alternatywą dla wiertarki stołowej z tą różnicą, że jest od niej mniejsza i lżejsza, dzięki czemu zapewnia sobie określenie mobilności. Pozwala to na pracę nie tylko w zakładzie, ale również w terenie.

wiertarka magnetyczna

Wiertarka magnetyczna to specjalistyczne narzędzie do pracy w stali, które dzięki magnetycznej stopie - umożliwia wiercenie konstrukcji stalowej w każdym miejscu i kierunku.

Czym jest wiertarka magnetyczna?

Wiertarkę magnetyczną można nazwać hybrydą wiertarki kolumnowej ze zwykłą wiertarką, co zapewnia im przewagę nad zwykłą wiertarką kolumnową. Posiadają elektromagnetyczną stopę, którą można przyczepić do wierconego materiału. Zapewnia to jej stabilność podczas wiercenia, a otwory wykonywane są z wysoką dokładnością. 

Wiertarka magnetyczna - zasada działania

Wiertarka magnetyczna za pomocą elektromagnesu przymocowywana jest do elementu w którym musimy wykonać otwór. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy przymocować ją do praktycznie każdego metalowego elementu. Wrzeciono wiertarki umieszczone jest na ruchomym suwaku, który sterowany jest za pomocą dźwigni przez operatora.

Do jakich prac potrzebna jest wiertarka magnesowa?

Wiertarki magnetyczne najczęściej wykorzystywane są przez profesjonalistów. Pozwalają na wiercenie otworów o dużych średnicach w trudno dostępnych miejscach, najczęściej spotykane na budowach lub w zakładach produkcyjnych. Magnesówki wykorzystywane są przy konstrukcjach stalowych, stoczniowych i mostowych. Doskonale poradzą sobie podczas montażu stalowych wang schodów. Dodatkowo wiertarki można wykorzystać do gwintowania lub wykonywania mniejszych otworów.

Na co zwrócić uwagę podczas kupna wiertarki ze stopą magnetyczną?

Podczas wyboru urządzenia musimy zwrócić uwagę na to jakiej maksymalnej średnicy otwory może wykonywać. Kluczowym parametrem jest również siła elektromagnesu, ponieważ to jego moc decyduje o tym jakie otwory będzie mogła wykonać magnesówka. Mocniejszy elektromagnes pozwoli również na mocowanie i wykonywanie otworów w poziomie. Innym, lecz równie ważnym parametrem jest sposób mocowania wiertła. Niektóre wiertarki magnetyczne wyposażone są w specjalną przystawkę pozwalającą przytwierdzić ją do metalowych rur.

Wiertarka magnetyczna

Wiertarka magnetyczna na Domitech

Wiertarka magnetyczna w ofercie naszego sklepu to w pełni oryginalne elektronarzędzia renomowanych producentów, takich jak Bosch, DeWALT, Luna, Makita, Metallkraft, Optimum oraz Promotech. Wiertarki magnetyczne z naszej oferty to produkty z oficjalnej dystrybucji, dzięki czemu masz pewność że po zakupie - przysługiwać Ci będzie pełna gwarancja producenta.

Kupując wiertarka magnetyczna z oferty naszego sklepu - masz swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy, w tym płatności ratalne, leasing czy płatność przy odbiorze.

pixel