Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Klucz udarowy Hikoki

( ilość produktów: 28 )

Hikoki to japońska marka narzędzi, która oferuje bardzo mocne, wydajne i trwałe narzędzia akumulatorowe do zastosowań profesjonalnych. Klucz udarowy Hikoki to niezawodne narzędzie z zasilaniem akumulatorowym 12/18/36V lub sieciowym, oferujące duży moment obrotowy, prędkość obrotową i komfort użytkowania - znacznie ułatwiając prace związane z wkręcaniem, odkręcaniem, a także wierceniem w drewnie. Wybierz klucz udarowy Hikoki z oferty naszego sklepu - masz gwarancję oryginalności i bezpiecznej wysyłki.

klucz udarowy hikoki

Klucz udarowy Hikoki - co to

Kluczu udarowy Hikoki to praktyczne narzędzie kierowane do profesjonalistów różnych branż, w tym mechanikom pojazdowym czy dekarzom. Klucze udarowe Hikoki to wydajne narzędzia sieciowe lub na bezprzewodowym zasilaniu akumulatorowym jednej z 3 klas napięciowych - 12/18 lub 36V. Narzędzia te, w zależności od klasy - oferują średniej wielkości lub dużej wartości "maksymalny moment obrotowy", dzięki czemu, przy wykorzystaniu charakterystycznej konstrukcji sprzęgła - minimalizują prawie całkowicie przeciążenia na operatorze - zapewniając pełnię przenoszonego momentu (na poziomie do nawet 2000 Nm) na zamontowane akcesorium/nasadkę udarową.

Klucz udarowy Hikoki - dla kogo, do jakich zastosowań?

Klucze udarowe Hikoki to narzędzie, które posiadają bardzo duże momenty obrotowe, znacznie przekraczające wartości oferowane przez najmocniejsze wiertarko-wkrętarki akumulatorowe. Zasługą takiej możliwości są specjalne sprzęgła wykorzystywane w zakrętkach i kluczach udarowych, które pozwalają na komfortowe wkręcanie i odkręcanie największych śrub z momentem znacznie przekraczającym 500, czy nawet 1000 Nm - bez szkody dla użytkownika.

Przykładowe zastosowanie klucza udarowego Hikoki:

 • Warsztat samochodowy - małe i kompaktowe klucze udarowe do odkręcania/mocowania elementów nadwozia
 • Wulkanizacja - średnie i większe klucze udarowe do odkręcania felg
 • Dom i ogród przy prostych pracach dokręcających podczas tworzenia konstrukcji drewnianych/stalowych
 • Przemysł ciężki przy mocowaniu elementów stalowych
 • Konstrukcje szkieletowe - domy w konstrukcji kanadyjskiej, do dokręcania śrub (zastosowanie przejściówki z kwadrat na HEX)

Klucz udarowy Hikoki - zasilanie

Pośród kluczy udarowych marki Hikoki znaleźć możemy narzędzia pracujące na przewodowym zasilaniu sieciowym (narzędzia pracujące po kablu, na napięciu 230V) oraz modele bezprzewodowe - wykorzystujące energię elektryczną z wymiennie montowanymi akumulatorami z jednej z kilku serii/klas produktowych marki Hikoki. W zależności od docelowego wykorzystania czy preferowanego miejsca użytkowania - mamy więc możliwość wyboru narzędzia, które najlepiej spełni nasze oczekiwania, lub praktycznie uzupełni zestaw posiadanych wcześniej narzędzi akumulatorowych.

Klucz Hikoki zasilany sieciowo

Udarowe klucze Hikoki z przewodowym zasilaniem sieciowym po kablu do gniazdka, to praktyczne i niezawodne elektronarzędzia do pracy stacjonarnej, oferujące dużą i nieprzerwaną moc. Zasilanie sieciowe zapewnia stałą wydajność i całkowity brak ograniczenia czasu pracy, wynikającego z konieczności naładowania, rozładowanego akumulatora. Zakup sieciowego klucza udarowego Hikoki do prac stacjonarnych - to także znacznie mniejsze koszta - narzędzia sieciowe są tańsze niż narzędzia akumulatorowe, wymagające do pracy dodatkowe akumulatory, często oferowane przez producentów osobno.

Bezprzewodowy klucz udarowy Hikoki

Klucze udarowe Hikoki na bezprzewodowym zasilaniu akumulatorowym, to narzędzia pozwalające na mobilną pracę bez kabla zasilającego, dzięki czemu nadają się do prac w terenie po za serwisem czy warsztatem. Marka Hikoki intensywnie rozbudowuje swoją ofertę kluczy udarowych akumulatorowych każdej z klas napięciowych - 12V, 18V oraz 36V. Stały rozwój akumulatorowych kluczy udarowych Hikoki to ciągły rozwój coraz to mocniejszych i wydajniejszych narzędzi bezprzewodowych z innowacyjnymi rozwiązaniami, szeregiem zabezpieczeń i udogodnień technicznych odpowiedzialnych za sprawność, komfort i bezpieczeństwo. Klucze udarowe Hikoki - akumulatorowe w ofercie producenta to urządzenia jednej z trzech klas, zapewniające możliwość pracy z tymi samymi akumulatorami co inne narzędzia danej serii.

Klasy napięciowe akumulatorowych kluczy Hikoki

 • Klucze udarowe Hikoki 12V - kompaktowe, lekkie i poręczne narzędzia akumulatorowe, oferujące do 150 Nm momentu obrotowego, o lekkiej, bardzo smukłej i zwartej obudowie,
 • Klucze udarowe Hikoki 18V - to wydajne narzędzia do profesjonalnych zastosowań, dedykowane wymagającym użytkownikom, które zapewniając do 400 Nm momentu obrotowego - zapewniają szybki postęp prac i niezawodność.
 • Klucze udarowe Hikoki 36V MultiVolt - to najbardziej wydajne i mocne maszyny dla najbardziej wymagających użytkowników. Klucze udarowe Hikoki z serii FlexVolt to narzędzia pracujące na napięciu 36V, które oferują największa moc spośród kluczy udarowych japońskiego producenta. Klucze udarowe Hikoki z rodziny MultiVolt zapewniają maksymalny moment obrotowy do 1100 Nm.

Klucz udarowy Hikoki - technologie

Hikoki to marka stawiająca na wysoką jakość, trwałość i niezawodność. Wybierając klucz udarowy Hikoki z oferty naszego sklepu - masz pewność że wybierasz elektronarzędzie najwyższej klasy, które sprosta stawianym przed nim wyzwaniom, zapewniając Ci szybki postęp prac.

Technologie Hikoki stosowane w kluczach udarowych:

Technologia MULTI VOLT - zaawansowana inteligentna technologia, która pozwala akumulatorowi wykryć, czy jest używany z elektronarzędziem 36 V czy 18 V i automatycznie dostosować napięcie zasilania. Jeden akumulator umożliwiający pracę z dwoma różnymi klasami napięciowymi, kompatybilny z maszynami 36V oraz elektronarzędziami klasy 18V.

Technologia IP56 - to międzynarodowe oznaczenie klasy/stopnia ochrony (IP) określająca zdolność obudowy urządzenia elektrycznego, do ochrony przed dostępem oraz wnikaniem ciał stałych i wody. Klasa ochrony IP56 w kluczach udarowych Hikoki oznacza: "ochrona przed wnikaniem pyłu w ilościach nie zakłócających pracy urządzenia" oraz "ochrona przed silnymi strumieniami wody lub zalewaniem falą z dowolnego kierunku". Klasa ochrony IP56 dotyczy samego urządzenia wyposażonego w akumulator. Odporność na pył i wodę samego akumulatora nie jest gwarantowana.

Technologia Hikoki Brushless - seria nowoczesnych silników bezszczotkowych (konstrukcja pozbawiona klasycznych szczotek węglowych) wyposażonych w elektroniczny układ sterowania, który pozwala utrzymać ciągłą i stałą moc wyjściową. Technologia Brushless Hikoki stosowana w kluczach udarowych Hikoki zapewnia najwyższy poziom i standard wydajności, przeznaczony do zastosowań profesjonalnych i pracy pod dużym obciążenie. Dzięki innowacyjności stosowanych silników bezszczotkowych w nowych narzędziach akumulatorowych - operator może oczekiwać większej wydajności i sprawności przy równocześnie dłuższym czasie pracy bezprzewodowej i mniejszej stracie/zużyciu energii.

Technologia Hikoki Li-ion - to nowe, wysokowydajne oraz wysokopojemne akumulatory litowo-jonowe, które zapewniają nawet trzykrotnie dłuższy czas pracy i mniejsza masę, w porównaniu do starszej generacji akumulatorów, bazujących na ogniwach Ni-Cd. Wszystkie nowe akumulatory litowo-jonowe stosowane również przy kluczach udarowych zapewniają dłuższy czas pracy, większą wydajność. Dodatkowo, nowe akumulatory wyposażone są w elektroniczny system MPC, którego rolą jest ochrona akumulatora przed nadmiernym rozładowaniem, przeładowaniem oraz przeciążeniem.

Klucz udarowy Hikoki na Domitech.pl

Domitech to oficjalny dystrybutor narzędzi sieciowych i akumulatorowych Hikoki, dlatego w ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór kluczy udarowych Hikoki - w tym najbardziej popularne i najnowsze wersje kluczy Hikoki z serii MultiVolt, 12V PEAK czy najbardziej rozbudowanej linii narzędzi akumulatorowych 18V - wszystkie oryginalne i pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Wybierając klucz udarowy Hikoki - wybierz nasz sklep, ciesz się darmową i bezpieczną wysyłką, swobodą wyboru metody płatności i sposobu dostawy.

Klucze Hikoki na Domitech.pl - gwarancja i serwis

Sklep Domitech jako oficjalny dystrybutor Hikoki zapewnia pełną oryginalność oferowanych produktów - wszystkie oferowane przez nas narzędzia, nie tylko klucze udarowe Hikoki - podlegają pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta (sprawdź zasady i warunki gwarancji Hikoki). Jeżeli natomiast Twój klucz udarowy Hikoki uległ awarii po okresie trwania ochrony gwarancyjnej - skontaktuj się z naszym serwisem. Nasz serwis pogwarancyjny oferuje niezawodne usługi naprawcze dla elektronarzędzi Hikoki - a w razie potrzeby, pomoże też w sprowadzeniu oryginalnych części zamiennych.

Szukając klucza udarowego Hikoki - wybierz sklep Domitech, oficjalnego dystrybutora Hikoki, zapewniającego profesjonalne doradztwo, najwyższą jakość obsługi, bezpieczną oraz szybką wysyłkę.

pixel