Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Okleiniarka

( ilość produktów: 4 )

Okleiniarka to urządzenie, które najczęściej kojarzy się z wielkogabarytowym elektronarzędziem. W dzisiejszych czasach mamy możliwość skorzystania z wersji nie tylko stacjonarnej, lecz również z przenośnej i poręcznej wersji tego urządzenia. Działanie obu jest do siebie bardzo zbliżone i posiadają wspólne zastosowanie jak oklejanie płyt meblowych.

okleiniarka

Okleiniarka to urządzenie służące do wykańczania krawędzi płyt obrzeżem z PCV, ABS lub fornirem, na wcześniej przygotowane płaszczyzny krawędzi na przykład płyt meblowych.

 

 

Do czego służy okleiniarka?

Okleiniarka to maszyna stolarska, która jest niezbędna w zakładach produkujących meble. Maszyny te najczęściej używane są do oklejania płyt meblowych, ponieważ surowe obrzeże posiada mało estetyczny wygląd, dlatego pokrywa się go okleiną meblową. Najczęściej stosowanymi materiałami służącymi do pokrycia surowizny są taśmy PCV lub naturalne drewno. Występują one w różnych wariantach grubości i szerokości, dzięki czemu możemy okleić nawet grube obrzeża płyt meblowych. 

Okleiniarka Festool

Dla kogo okleiniarka?

Okleiniarka jest narzędziem specyficznym, niezwykle przydatnym i niezbędnym dla specjalistów zajmujących się przygotowywaniem płyt i wykańczaniem krawędzi blatów. Wśród naszych klientów poszukujących okleiniarek, najczęściej są to stolarze (zakłady stolarskie) oraz większe zakłady produkcyjne, zajmujące się masową produkcją płyt drewnopochodnych pod produkcję mebli.

Oklejanie boku stołu

  

Jak działa okleiniarka? 

Okleiniarka w wersji podstawowej, jak sama nazwa wskazuje służy to oklejania obrzeży płyt. Okleina meblowa pokrywana jest cienką warstwą kleju, a następnie za pomocą rolek dociskana do brzegu formatki. Są również wersje maszyn, które potrafią wykonać frez wstępny oraz końcowy, dzięki czemu mamy gotową, oklejoną okleiną do mebli płytę. Wersje maszyn przemysłowych potrafią również zacinać obrzeże pod różnymi kątami, co sprawia, że użytkownik ma możliwość zadecydowania o efekcie końcowym całego procesu. Dodatkowo mogą być to elektronarzędzia, które potrafią pracować w wersji manualnej lub półautomatycznej - najczęściej potrafiące znacznie szybciej wykonać całą operację przyklejana oklein meblowych.

 

 

W jakich pracach użyteczna jest okleiniarka?

Elektronarzędzie doskonale sprawdzi się w profesjonalnych warsztatach stolarskich oraz wśród stolarzy amatorów. Okleiniarka pozwoli okleić płytę meblową wybraną przez nas okleiną do obrzeży, co pozwoli na zabezpieczenie jej przed nadmiernym pochłanianiem wilgoci. Możemy w ten sposób zabezpieczyć nie tylko obrzeża mebli, ale również spodniej części drzwi - które często musimy skracać. Taki zabieg pomoże pozbyć się problemu "spuchniętego" mebla.

Okleiniarka krawędzi Festool

Okleiniarka - gwarancja i serwis

Oferowane w naszym sklepie produkty to wyłącznie oryginalne i pełnowartościowe narzędzia, elektronarzędzia i osprzęt, które zgodnie z zasadami deklarowanymi przez producenta - podlegają pełnej gwarancji, dlatego wybierając okleiniarka z naszego sklepu - masz pewność że przysługuje Ci pełna ochrona po-zakupowa.

Domitech to także profesjonalny serwis elektronarzędzi, dlatego jeżeli Twoja okleiniarka nie podlega już gwarancji, a uległa usterce - skontaktuj się z naszymi specjalistami z serwisu, a szybko znajdziemy przyczynę, wycenimy naprawę lub sprowadzimy oryginalne części zamienne, prosto od producenta.

Okleiniarka na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami online, Domitech - posiadamy szeroki wybór najbardziej powszechnych i popularnych elektronarzędzi oraz mniej znane, specjalistyczne urządzenia, wśród których wymienić można narzędzie stolarskie zwane okleiniarka. Okleiniarka w naszej ofercie to oryginalny, pełnowartościowy produkt pochodzący z oficjalnej dystrybucji i podlegający pełnej gwarancji producenta. Kupując okleiniarka z naszej oferty - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki i swobodę wyboru dogodnej metody dostawy i formy płatności.

pixel