Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Pompa próżniowa

( ilość produktów: 13 )

Pompy próżniowe to urządzenia, które swoje szerokie zastosowanie potrafią wykorzystać w wielu branżach. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wytworzenie podciśnienia, czyli zjawiska podobnego do próżni w celu odessania gazów lub cieczy. Pompy próżniowe dzielą się na olejowe oraz bezolejowe i swoje zastosowanie znajdują najczęściej podczas prac związanych z zamkniętymi układami wielu różnych systemów.

pompa próżniowa

Jak działa pompa próżniowa?

Pompa próżniowa to urządzenie, które do swojej pracy wykorzystuje wytworzone podciśnienie. Pompy próżniowe możemy podzieli na urządzenia membranowe, które powodują nieustanną zmianę objętości przestrzeni, przez co dochodzi do zasysania, a następnie sprężania i wyrzucenia z niej powietrza oraz na pompy śrubowe, które przemieszczają ciecz lub gaz wzdłuż obracającej się śruby, tworząc podciśnienie na wylocie. 

Do czego służą pompy próżniowe?

Pompa próżniowa lub inaczej pompa podciśnienia to urządzenie, które spotkać możemy w wielu branżach, jak na przykład podczas pakowania próżniowego i formowania plastikowych form. Stworzone przede wszystkim do usuwania powietrza z zamkniętych układów takich jak, systemy klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne i  chłodnicze oraz pomp ciepła. Akumulatorowa pompa próżniowa zapewni łatwy transport takiego urządzenia oraz pozwoli na pracę bez dostępu do prądu.

Pompa próżniowa Makita

Jak wybrać właściwą pompę próżniową?

Szeroki wybór pomp próżniowych pozwala na odpowiednie dopasowanie pompy próżniowej do zakresu naszych zadań. Wybór naszej pompy podciśnienia będzie zależeć od rodzaju układu, z którym będziemy musieli pracować, ponieważ inne parametry będzie mieć pompa próżniowa do klimatyzacji, a inne urządzenie pracujące z układem grzewczym. Do kluczowych parametrów, które musimy poddać naszej ocenie będzie:

 • Moc wytworzonej próżni wyjściu
 • Wydajność (mierzona w m3/h)
 • Sposób zasilania
 • Długość pracy (w przypadku zasilania akumulatorowego) 

Jeśli chodzi o prędkość pompowania, to w przypadku mniejszych układów w zupełności wystarczy wydajność 40 litrów na minutę. Wyższa wydajność znacznie przyspieszy pracę pompy próżniowej, jednak trzeba pamiętać, że jej wzrost przełoży się na większe gabaryty urządzenia, co również może utrudnić jego transport.

Gdzie może przydać się pompa próżniowa?

Akumulatorowe pompy próżniowe swoje zastosowanie znajdą w wielu dziedzinach, pośród których możemy wymienić budowę układów chłodniczych oraz grzewczych, pakowanie próżniowe oraz formowanie plastiku. Pompy próżniowe stosowane są również w maszynach drukarskich oraz urządzeniach medycznych. Głównym zadaniem tych urządzeń jest usuwanie powietrza z zapowietrzonych układów.

Pompa próżniowa na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziemy bezprzewodowe pompy próżniowe, zasilane akumulatorowo z serii Makita LXT, pracujące z napięciem 18V. Dostępne modele, to oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Kupując pompa próżniowa z naszej oferty - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy.

pixel