Darmowa dostawa od 399,00 zł

Fiskars

( ilość produktów: 270 )

Fiskars to jedna z najstarszych firm na świecie, najstarsza w Finlandii. Historia marki zaczyna się w XVII w. w czasie, gdy w Finlandii powstawały pierwsze huty stali. Firma powstała w 1649 roku i do dziś uchodzi za jedną z najstarszych firm zachodniego świata. W ofercie pomarańczowej marki Fiskars znajdziemy wiele narzędzi dla domu i ogrodu, takie jak siekiery, nożyce, nożyczki, noże,  piły czy młoty oraz szeroką gamę narzędzi do pielęgnacji trawnika i roślin.

siekierysekatory fiskarspodlewanie fiskars
noże fiskarsakcesoria kuchenne fiskarsfiskars quikfit

Sprawdź ofertę produktową marki Fiskars

fiskars

Fiskars to marka, która specjalizuje się w produkcji noży, narzędzi ręcznych i ogrodowych, a także narzędzi do przemysłu ciężkiego. Firma została założona w 1649 roku w Finlandii i jest jedną z najstarszych firm na świecie.

Marka Fiskars

Fiskars to jedna z najstarszych firm na świecie, najstarsza w Finlandii. Historia marki zaczyna się w XVII w. w czasie, gdy w Finlandii powstawały pierwsze huty stali. Firma powstała w 1649 roku i do dziś uchodzi za jedną z najstarszych firm zachodniego świata.

Marka Fiskars należy do "Grupy Fiskars", - rozpoznawalnej na całym świecie, głównie ze świetnie zaprojektowanych i funkcjonalnych produktów do użytku w domu i na zewnątrz. Produkty, technologie i innowacje oferowane i zapoczątkowane przez producenta towarzyszą nam w codziennym życiu, wszystko to dzięki projektowaniu skoncentrowanemu na potrzebach klienta i ciągłemu rozwojowi i innowacjom.

Produkty marki Fiskars

Gama produktów marki Fiskars to głównie produkty stalowe. Fiskars to szeroka oferta głównie narzędzi tnących, wyróżniających się największą trwałością/wytrzymałością oraz niezawodnością, a uwzględniając to, że od początku swojego istnienia zajmowała się wytwarzaniem stali, robiąc to od ponad 300 lat - potwierdza to niezawodność ich produktów i zaufanie do jakości oferowanych produktów.

Marka Fiskars słynie z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które umożliwiają tworzenie narzędzi o wyjątkowej trwałości i wydajności. Marka oferuje szeroką gamę narzędzi ogrodowych, takich jak noże do przycinania gałęzi, sekatory, piły do żywopłotów, kultywatory, grabie i łopaty.

Kategorie produktowe marki Fiskars można podzielić na:

 • Ogród - dział narzędzi ogrodowych (siekiery, szczotki, sekatory, szpadle, grabie itp.)
 • Kuchnia - garnki, patelnie, noże kuchenne i akcesoria
 • Hobby - nożyczki, nożyce specjalistyczne, maty do cięcia
 • Budowa i warsztat - nożyce do blachy, noże, piły, młoty i narzędzia wyburzające
 • Nożyczki i nożyce - uniwersalne, kuchenne, szkolne, do papieru, ogrodowe, do materiałów, dla wymagających, fryzjerskie
 • Nawadnianie - bębny z wężem, pistolety, lance, zraszacze, węże ogrodowe, złączki i przyłącza, sterowniki nawadniania

Innowacyjne mechanizmy i technologie Fiskars

Marka Fiskars posiada wiele opatentowanych rozwiązań, które są wykorzystywane w produkcji narzędzi i noży.

 • Mechanizm Fiskars PowerGear - opatentowany mechanizm zwiększający siłę tnącą nożyc i sekatorów Fiskars. Dzięki niemu narzędzia te są łatwiejsze w użyciu i wymagają mniejszego wysiłku.
 • Mechanizm Fiskars RollSharp - opatentowany system ostrzenia noży, który pozwala na łatwe i szybkie ostrzenie krawędzi noża bez użycia kamienia lub ostrzałki.
 • Technologia Fiskars FiberComp - opatentowana technologia polegająca na wzmocnieniu tworzywa sztucznego włóknami szklanymi, dzięki czemu narzędzia Fiskars są bardzo lekkie, a jednocześnie bardzo trwałe.
 • Technologia Fiskars StaySharp - opatentowana technologia, która zapobiega zgniataniu trawy podczas koszenia i zapewnia równomierne cięcie.
 • Mechanizm Fiskars PowerStep - opatentowany mechanizm zwiększający siłę kroju nożyc do żywopłotu, co pozwala na łatwe i szybkie przycinanie roślin.

Dzięki opatentowanym rozwiązaniom Fiskars oferuje narzędzia o wysokiej wydajności i jakości, a także zapewnia innowacyjność i nowoczesność swoich produktów.

 

fiskars

 

Polecane produkty marki Fiskars

Masz kominek i potrzebujesz dobrej jakości siekierki do drewna? Polecamy siekiery rozłupujące Fiskars serii X25. Siekiery Fiskars X25 to narzędzia do rąbania i rozłupywania dużych pni. Te ważące do 3 kg siekiery to bardzo ergonomiczne, trwałe i niezawodne narzędzia z ostrzem w kształcie klina. Siekiery tej serii posiadają konstrukcję z kompozytu włókna szklanego - FiberComp, nieprzywieralna powłokę PTFE oraz uchwyt antypoślizgowy

Dla lubiących prace w kuchni, polecamy noże z serii FunctionalForm, produkty tej linii to noże z elastycznym ostrzem, przeznaczone do sporządzania filetów. Nóż z serii FunctionalForm charakteryzuje się ergonomią, funkcjonalnością i bezpieczeństwem codziennego użytkowania. Narzędzie posiada antypoślizgową rękojeść Softouch z osłoną na palce. Gwarantuje ona pewny, wygodny uchwyt, dzięki czemu nóż dobrze układa się w dłoni.

W ofercie Fiskars znajdują się również narzędzia ręczne, takie jak noże kuchenne, noże do tapet, nożyce, a także narzędzia do przemysłu ciężkiego, takie jak noże przemysłowe i narzędzia do cięcia metalu.

Gwarancja Fiskars

Fiskars stawia na jakość swoich produktów, co pozwala na ich długotrwałe użytkowanie i zadowolenie klientów. Marka jest ceniona przez profesjonalistów oraz hobbystów, którzy cenią sobie funkcjonalność, wygodę, estetykę narzędzi oraz trwałość.

Wszystkie produkty marki Fiskars, dostępne w naszej ofercie to oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji, dzięki czemu masz pewność, że kupując narzędzia i akcesoria marki Fiskars - masz pełne prawo, do skorzystania z gwarancji na zasadach zgodnych z wytycznymi producenta. Kupując narzędzia i akcesoria domowe marki Fiskars z naszej oferty - nie musisz się martwić o prawo do skorzystania z gwarancji i masz zapewnioną pełną ochronę po zakupową.

Fiskars na Domitech.pl

Domtiech Sklep i Serwis to oficjalny dystrybutor marki Fiskars, oferujący w pełni oryginalne i wartościowe produkty, pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Kupując pomarańczowe produkty fińskiej marki Fiskars - masz gwarancję oryginalności, pełnej wartościowości zamówionych produktów oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy.

pixel