Darmowa dostawa od 99,00 zł

Nitownica akumulatorowa

( ilość produktów: 19 )

Nitownica akumulatorowa to praktyczne narzędzie do tworzenia połączeń nitowych, które przydaje się niezwykle bardzo podczas łączenia blach. Wykorzystywanie nitownicy akumulatorowej optymalizuje czas pracy i zapewnia pewność połączeń. Nitownica akumulatorowa to narzędzia dedykowane do zastosowań profesjonalnych, oferujące dużą sprawność i szybkość tworzenia połączeń nitowych.

nitownica akumulatorowa

Jak działa nitownica akumulatorowa

Nitownica akumulatorowa jak sama nazwa wskazuje jest narzędziem przeznaczonym do nitowania. Jeśli chodzi o samą tę czynność, to jest to rodzaj mechanicznego połączenia różnych elementów z wykorzystaniem nitów. Dzięki temu można łączyć najczęściej metalowe materiały w bardzo trwały sposób, bez konieczności sięgania po maszyny spawalnicze.

Nitownica akumulatorowa dostępna w Domitech Sklep i Serwis bazują na podłączonym akumulatorze. Ten rodzaj zasilania doceniają te osoby, które nie mają dostępu do źródła prądu. Zdecydowanym atutem akumulatorowych nitownic jest możliwość ich wykorzystania w miejscach cechujących się ograniczoną przestrzenią, a co za tym idzie utrudnioną dostępnością do nich. Dostępne w Domitech Sklep i Serwis akumulatorowe nitownice radzą sobie z takimi przeszkodami, dlatego ich obsługa jest niezwykle prosta i komfortowa.

 

Nitownica akumulatorowa - dlaczego warto

W akumulatorowych nitownicach nie ma potrzeby instalowania dodatkowego, niewygodnego osprzętu czy też długich kabli. Maszyny tego rodzaju pozwalają zachować użytkownikowi wysoki stopień wygody wykonywanej pracy i swobodę poruszania się. Nitownice akumulatorowe gwarantują większą siłę zacisku w porównaniu z modelami ręcznymi. Ważna jest również kwestia starannego dobrania nitonakrętek w odpowiednich rozmiarach. Wykorzystywane podczas czynności nitowania nitonakrętki mogą występować w różnych wersjach, stąd zakup akumulatorowej nitownicy z oferty Domitech Sklep i Serwis wymaga zweryfikowania tego, z jakimi nitami maszyna może współpracować aluminiowymi, miedzianymi czy stalowymi.

 

nitownice akumulatorowe

 

Nitownica akumulatorowa - na co zwrócić uwagę wybierając

Zakup odpowiedniego modelu akumulatorowej nitownicy z oferty Domitech Sklep i Serwis wymaga skupienia uwagi na szerokości i długości części roboczej. Jest to ważne, ponieważ parametry te powinny być odpowiednio dopasowane do rodzaju wykonywanych czynności. Warto także, aby użytkownik akumulatorowej nitownicy znał długość ramienia, która będzie najodpowiedniejsza dla niego. Nie bez znaczenia pozostaje masa narzędzia i sprawdzenie tego, czy zostało ono odpowiednio wyważone. Modele z gumową rękojeścią pozwolą zachować właściwości antypoślizgowe i usprawnić chwyt. Wybór najodpowiedniejszego modelu nitownicy akumulatorowej jest kwestią indywidualnego wyboru oraz tego, z jakimi zadaniami będzie musiał się zmierzyć użytkownik wykorzystujący to narzędzie.

 

Nitownica akumulatorowa na Domitech.pl

Kupując nitownica akumulatorowa z oferty naszego sklepu internetowego, do dyspozycji mamy narzędzia takich marek jak Bosch, MakitaMetabo oraz Dewalt - wszystkie nitownice akumulatorowe dostępne w naszej ofercie, to w pełni oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji.

Wybierając nitownica akumulatorowa na Domitech.pl - masz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy oraz formy płatności, w tym płatność ratalna, leasing czy wygodną płatność za pobraniem/przy odbiorze.

 

nitownica akumulatorowa

pixel