Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Stiga

( ilość produktów: 314 )

stiga

Sprzęt ogrodniczy Stiga to profesjonalny sprzęt oferujący wysoką trwałość, jakość i wydajność, które dostarczane w raz z produktami tej marki zapewniają wysoki komfort i skuteczność podczas prac w ogrodzie. W ofercie producenta znajdziemy praktyczne i niezawodne elektronarzędzia oraz maszyny ogrodnicze do zastosowań indywidualnych oraz profesjonalnych.

stiga

Ogrodnicze narzędzia i maszyny ogrodnicze marki Stiga to szeroka oferta urządzeń zasilanych sieciowo, akumulatorowo lub silnikiem spalinowym (kosiarki traktorki), wykorzystujące innowacyjne technologie, nie tylko poprawiające - ale też podnoszące standard komfortu użytkowania.

 

narzędzia ogrodowe stiga

Kosiarka traktorek ogrodowy Stiga (po lewej) oraz sekator ogrodowy akumulatorowy

 

Marka Stiga

Stiga to szwedzka marka, której początki datować można na 1934 rok. Od czasu założenia firmy, na przełomie kilkudziesięciu lat - producent działał w różnych dziedzinach, zawsze poszukując i tworząc innowacyjne produkty. Obecnie marka Stiga tworzy elektronarzędzia i maszyny ogrodnicze, które wyróżniają się dużą sprawnością, trwałością oraz komfortem użytkowania, zapewniając najlepszą jakość i wydajność swoich produktów.

Dla kogo produkty marki Stiga?

Produkty marki Stiga są przeznaczone głównie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i trwałość sprzętu, narzędzi i maszyn ogrodowych. Stiga znana jest przede wszystkim z produkcji zaawansowanych technologicznie elektronarzędzi i maszyn ogrodniczych, takich jak kosiarki, traktorki, odśnieżarki, czy narzędzia do pielęgnacji terenów zielonych. Dzięki szerokiemu asortymentowi, produkty Stiga znajdują zastosowanie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów, którzy oczekują niezawodności i efektywności. Marka ta cieszy się uznaniem wśród osób, którzy dbają o estetykę i porządek swoich ogrodów i posesji.

 

marka stiga

Jednoręczne nożyce do trawy i żywopłotu z zasilaniem akumulatorowym, z wymiennym ostrzem

 

Narzędzia ogrodnicze marki Stiga

Wśród narzędzi Stiga znajdziemy między innymi:

 

stiga

Automatyczny robot koszący Stiga

 

Dlaczego warto postawić na narzędzia ogrodowe marki Stiga?

Wybór narzędzi ogrodowych marki Stiga to decyzja oparta na zaufaniu do firmy o długiej historii i ugruntowanej reputacji w branży. Stiga, jako renomowany producent sprzętu ogrodniczego, oferuje produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością oraz ergonomią, co przekłada się na wygodę i efektywność pracy. Ich asortyment obejmuje szeroki zakres urządzeń, od kosiarek przez traktory ogrodowe, aż po narzędzia akumulatorowe, zapewniając rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb i rozmiarów ogrodów. Ponadto, Stiga kładzie duży nacisk na ekologię, oferując produkty przyjazne środowisku, co jest ważne dla świadomych ekologicznie konsumentów. Inwestycja w narzędzia tej marki to także pewność długiej żywotności i dostępności części zamiennych oraz serwisu, co sprawia, że są to produkty na lata, a nie tylko na sezon.

 

stiga

Elektryczny wertykulator do trawy Stiga, model SV 213 E, o mocy 1300 W

 

Sklep Stiga na Domitech.pl

Domitech to oficjalny dystrybutor marki Stiga, dlatego w naszym internetowym sklepie oraz stacjonarnym sklepie z otwartą sekcją ogrodową - oferujemy szeroką gamę produktów marki Stiga - wszystkie pochodzące oryginalne i pochodzące z oficjalnej dystrybucji.

Gwarancja Stiga

Produkty marki Stiga w naszej ofercie to wyłącznie oryginalne i pełnowartościowe produkty, dlatego kupując narzędzia i maszyny marki Stiga z naszego sklepu - masz pełną gwarancje oryginalności przysługuje Ci pełna gwarancja, zgodnie z zasadami deklarowanymi przez producenta.

pixel