Darmowa dostawa od 99,00 zł

Siekiera Fiskars

( ilość produktów: 16 )

Siekiera jest jednym z podstawowych narzędzi ręcznych, znanym i wykorzystywanym przez ludzi od bardzo dawna. Używana od tysięcy lat, nie tylko do obróbki drewna. Siekiera jest na pozór narzędziem prostym i prymitywnym. Składa się z dwóch części, obuchu zakończonego z jednej strony ostrą powierzchnią tnąca oraz uchwytu, najczęściej drewnianego, który z czasem zastępowany był innymi materiałami i tworzywami sztucznym. Siekiery Fiskars należą do grona nowoczesnych narzędzi ręcznych, które na nowo definiują ich funkcję i praktyczność przy pracach w naturze.

Siekiery Fiskars zapewniają skuteczne cięcie i rąbanie drewna, usprawniając znacznie ręczną obróbkę drewna.

Powód by wybrać Siekiery Fiskars:

Firma Fiskars to jedna z najstarszych firm w Europie, która posiada ogromne doświadczenie i prawie 400 letnią historię. Siekiery Fiskars to narzędzia na pozór proste, które bazują na wieloletnim doświadczeniu Finlandzkiej firmy, w której ofercie znajdziemy szeroki wachlarz produktów , takich jak narzędzia ręczne oraz użytkowe, głównie przeznaczone dla domu i ogrodu.

Siekiery Fiskars to narzędzia do użytku codziennego, przy których powstaniu za priorytet postawione było założenie stworzenia narzędzi przyjaznych użytkownikom oraz wykorzystujących najnowsze osiągnięcia technologiczne.

 

pixel