Darmowa dostawa od 99,00 zł

Narzędzie wielofunkcyjne Bosch

( ilość produktów: 14 )

Narzędzia wielofunkcyjne Bosch cieszą się coraz większą popularnością. Jedno narzędzie, które zastępuje szlifierkę, polerkę, pilarkę. Jest przeznaczone do bezzadziorowego cięcia, przycinania, wycinania i polerowania (ściera także żywice, kleje). Urządzenia wielofunkcyjne dostępne są w wersji zasilanej akumulatorem lub siecią (podłączenie do gniazdka o przepływie 230V). Warto zaznaczyć, że multinarzędzia Bosch posiadają system Starlock, co sprawia, że praca jest szybsza i bardziej wydajna.

Multitool Bosch - zastosowanie

Multinarzędzie Bosch ma ogromne spectrum zastosowań. Dzięki dużej gamie dostępnych brzeszczotów i końcówek roboczych jest niezastąpione podczas remontu i prac wykończeniowych. Docięcie paneli, przycięcie listwy pod kątem, wycięcie dziury w meblach to dla niego żadna trudność. Multitool Bosch bezproblemowo poradzi sobie z wycięciem czy przycięciem płytki i sztukaterii. Odpowiednio dobrany brzeszczot pozwala na cięcie rur PCV, rur miedzianych, elementów z metalu. Łatwe mocowanie końcówek roboczych i brzeszczotu pozwala na szybką i bezproblemową zmianę, nawet gdy mamy założone rękawiczki. Narzędzie wielofunkcyjne Bosch jest przeznaczone dla każdego - zarówno kobiety jak i mężczyzny, domowego majsterkowicza i doświadczonego fachowcy.

Narzędzie wielofunkcyjne Bosch - jak wybrać?

Jednym z najczęstszych dylematów stojących przed kupującymi urządzenie wielofunkcyjne Bosch jest wybór tego najodpowiedniejszego. Dobór jest uzależniony od naszych oczekiwań, czy będziemy używali go profesjonalnie, czy bardziej amatorsko. W tym wypadku ważną kwestią jest także moc urządzenia, rodzaj zasilania czy ilość akcesoriów, które są w zestawie z narzędziem. Rodzaj zasilania także musimy dobrać pod siebie. Zasilanie akumulatorowe będzie idealne podczas prac w plenerze czy tam gdzie nie ma bliskiego dostępu do gniazdka. Zasilanie sieciowe wymagające stałego podłączenia do gniazdka 230V sprawdzi się podczas prac wykończeniowych mieszkania czy w stolarni.

Multitool Bosch dostępne na Domitech.pl

Sklep Domitech.pl dysponuje multinarzędziami Bosch zasilanymi akumulatorem oraz sieciowo. Bogaty asortyment końcówek roboczych i brzeszczotów gwarantuje odpowiednie dobrane narzędzi na miarę oczekiwań i wymagań każdego fachowca.

pixel