Darmowa dostawa od 99,00 zł

Młotowiertarka DeWALT

( ilość produktów: 116 )

Młotowiertarka Dewalt to profesjonalne narzędzie dla wymagających użytkowników, do zastosowań na budowie, w warsztacie czy w czasie domowego remontu. Młotowiertarka Dewalt jest narzędziem odpowiednim do wiercenia i kucia w kamieniu, betonie, murze i cegle - zapewniając skuteczną, szybką i komfortową pracę.

Młotowiertarka Dewalt

Młotowiertarka Dewalt

Młotowiertarka Dewalt to bardzo rozbudowa grupa narzędzi, wśród której znajdziemy narzędzia z uchwytem SDS-Plus, SDS-Max, pracujące na zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym.

Młotowiertarka Dewalt - rodzaje

Młotowiertarki Dewalt to narzędzia wykorzystujące jeden z dwóch uchwytów - SDS-Max lub SDS-Plus. Oba rodzaje mocowania akcesoriów różnią się wielkością dłut/wierteł oraz docelowym zastosowaniom. Narzędzia "SDS-Max" będę wybierane przez profesjonalistów do prac związanych z kuciem i ciężkim wierceniem w murze czy żelbecie, a narzędzia z "SDS-plus" nadadzą się do mniejszych otworów w betonie, czy bardziej precyzyjnego podkuwania płytek w czasie remontu łazienki.

Młotowiertarka Dewalt z uchwytem SDS-Plus

Uchwyt SDS-Plus w młotowiertarkach Dewalt to podstawowe i najbardziej popularne rozwiązanie, które zapewnia możliwość doboru różnego rodzaju akcesoriów do różnych prac (również akcesoria innych producentów). Młotowiertarki Dewalt z tym uchwytem to narzędzia do mniej lub bardziej wymagających prac, które zapewniają szereg możliwych zastosowań, od wiercenia z udarem, wiercenia bez udaru, kucia czy podkuwania z zablokowanymi obrotami.

Młotowiertarka Dewalt z uchwytem SDS-Max

Młotowiertarki Dewalt SDS-MAX to największe i najmocniejsze narzędzia kujące w ofercie producenta. Urządzenia wykorzystują uchwyt SDS-Max, który pozwala na korzystanie z największych dłut i wierteł, przystosowanych do najcięższego kucia w betonie, kamieniu i żelbecie.

Młotowiertarka Dewalt - zasilanie

Jak każde popularne narzędzie elektryczne - młotowiertarki Dewalt wykorzystują jedno z dwóch źródeł zasilania - zasilanie sieciowe - elektryczne po kablu lub bezprzewodowe zasilanie akumulatorowe, jednej z serii akumulatorowych producenta.

Sieciowa młotowiertarka Dewalt

Zasilane sieciowo napięciem 230V młotowiertarki Dewalt to jedne z najbardziej wydajnych i mocnych narzędzi w swej kategorii. Sieciowe młotowiertarki Dewalt oferują dużą moc oraz uniwersalność zastosowania w różnych warunkach i miejscu pracy. Oferowane przez nas młotowiertarki sieciowe Dewalt to narzędzia pracujące na napięciu 230V (standardowe napięcie w gniazdku elektrycznym), które idealnie spiszą się do wymagających zadań przy kuciu, wierceniu i dłutowaniu najtwardszych materiałów.

Wśród zasilanych sieciowo młotowiertarek Dewalt (podobnie i akumulatorowe) znajdziemy narzędzia z uchwytem SDS-Plus oraz SDS-Max to każdej branży budowlanej czy też na potrzeby domowe.

Młotowiertarka akumulatorowa Dewalt

Młotowiertarki Dewalt na zasilaniu akumulatorowym to bezprzewodowe narzędzia jednej z 3 grup produktów, pracujących na różnym napięciu. W ofercie producenta znajdziemy:

  • Młotowiertarki Dewalt 12V
  • Młotowiertarki Dewalt 18V
  • Młotowiertarki Dewalt 54V

Adekwatnie do wartości napięcia narzędzia - do czynienia mamy z mniejszym bądź mocniejszym urządzeniem, które w każdej grupie oferować będzie optymalne rozwiązania do danych potrzeb.

Młotowiertarki Dewalt z klasy napięciowej 12V to bardzo lekkie i mobilne narzędzia oferujące odpowiednią moc do podstawowych prac związanych z podkuwaniem i wierceniem. Narzędzia te wyróżniają się najlepszym stosunkiem mocy do wagi - zapewniając łatwość obsługi i manewrowość narzędzia i pracę w ograniczonych przestrzeniach.

Młotowiertarki Dewalt z klasy napięciowej 18V to produkty z najbardziej rozbudowanej rodziny narzędzi akumulatorowych Dewalt, wśród której znajdziemy urządzenia dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują dużą moc, wydajność oraz niezawodność od swoich narzędzi.

Młotowiertarki Dewalt 54V to najmocniejsza grupa spośród narzędzi tej kategorii w portfolio producenta. Narzędzia te wykorzystują akumulatory FlexVolt zapewniające największą ilość energii i pozwalają sprostać najbardziej wymagającym pracom, nierzadko dorównując swoją mocą narzędziom zasilanym sieciowo.

Młotowiertarka Dewalt - dla kogo?

Młotowiertarka Dewalt to narzędzie do zastosowań profesjonalnych, nie znaczy to jednak, że będzie nieodpowiednie dla mniej wymagających użytkowników. Wybór markowego narzędzia, przystosowanego do nawet ciągłej, 8-godzinnej pracy i dostosowanego do twardszych materiałów zapewni lepszy komfort, zwłaszcza przy okazjonalnych pracach (w porównaniu do tańszych narzędzia do domu.

Młotowiertarka Dewalt - jak wybrać?

W zależności od potrzeb, szukając narzędzia kującego lub wiercącego do muru/betonu należy ocenić wstępnie czy potrzebujemy największych narzędzi z uchwytem SDS-Max, czy starczy nam bardziej komfortowy i lżejszy kombimłotek Dewalt z mocowaniem SDS-plus. Większy uchwyt (SDS-Max) to też większe koszta przy wyborze narzędzia i niezbędnych akcesoriów, a szukając narzędzia jedynie na potrzeby domowe - lepiej wybrać komfortowy i wydajny sprzęt z uchwytem SDS-Plus, który sprosta również bardziej wymagającym zadaniom, potrzebując jedynie odpowiednich akcesoriów i więcej czasu.

Wybierając młotowiertarkę Dewalt sieciową z uchwytem SDS-Plus - do wyboru mamy narzędzia ze stałymi lub wymiennymi uchwytami, oferujące siłę uderzenia/pojedynczego udaru od 2 do 7 J - takie narzędzie w pełni sprosta wyzwaniom jakie mogą pojawić się przy remoncie mieszkania.

Szukając narzędzia bezprzewodowego - warto rozważyć zakup urządzenia z serii akumulatorowej, której narzędzia już posiadamy. Można wtedy śmiało korzystać z tych samych akumulatorów, bez potrzeby kupna droższego zestawu, dostarczanego wraz z nowymi bateriami i ładowarką. Młotowiertarki Dewalt z serii 12V oraz 18V to narzędzia, które bez problemu poradzą sobie nie tylko przy okazjonalnych domowych pracach - narzędzia te są na tyle wydajne i mocne, że sprostają również na nie jednej budowie.

Najbardziej wymagające prace przy burzeniu, kuciu oraz przy wierceniu dużych średnic w ścianach i podłogach z żelbetu, to zadania wymagające dużej siły nie tylko od operatora narzędzia. Młotowiertarki SDS-Max Dewalt z zasilaniem sieciowym oraz bezprzewodowe narzędzia na zasilaniu akumulatorowym - to odpowiedni wybór do najtrudniejszych warunków i największych wyzwań.

Młotowiertarka Dewalt- serwis

Sklep Domitech jako oficjalny dystrybutor narzędzi i elektronarzędzi Dewalt posiada szeroką ofertę produktów spod szyldu tego producenta. Prócz oferowania produktów producenta - zapewniamy ochronę Twoich narzędzi. Firma Domtiech to nie tylko dystrybutor ale też profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - oferujący profesjonalną obsługę klienta i naprawy elektronarzędzi. Jeżeli Twoja młotowiertarka Dewalt jest już po gwarancji i wymaga serwisowania - skontaktuj się z naszym serwisem!

Młotowiertarka Dewalt - gwarancja

Produkty marki Dewalt w ofercie naszego sklepu to zawsze oryginalne narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria - dlatego zamawiając je spośród oferty naszego sklepu - masz pewność, że przysługuje Ci pełna gwarancja producenta. Jeżeli chcesz poznać zasady gwarancji dotyczące młotowiertarek Dewalt, lub Twoja młotowiertarka Dewalt wymaga skorzystania z gwarancji - sprawdź zasady, warunki i informacje dotyczące gwarancji na produkty Dewalt.

Młotowiertarka Dewalt na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego na Domitech.pl oraz sklepów stacjonarnych - posiadamy szeroki wybór młotowiertarek Dewalt z uchwytami SDS-Plus, SDS-Max, z zasilaniem akumulatorowym lub sieciowym - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Wybierając młotowiertarkę Dewalt z oferty naszego sklepu masz swobodę wyboru metody płatności i sposobu dostawy - w tym możliwość płatności przy odbiorze i/lub odbiór osobisty.

Jeżeli nie jesteś pewien jaki model spełni Twoje oczekiwania, lub nie możesz znaleźć konkretnego modelu młotowiertarki Dewalt w naszej ofercie - zadzwoń do nas, powiedź czego szukasz, a doradzimy i sprowadzimy narzędzie, którego szukasz.

 

Młotowiertarka Dewalt - FAQ

Jaka młotowiertarka Dewalt do kucia płytek?

Do prac przy skuwaniu płytek najlepsza będzie mała młotowiertarka Dewalt z klasy 12V z opcją wyłączenia obrotów. Narzędzia 12V są lekkie i zapewniają łatwość obsługi i manewrowość.

Co wyróżnia młotowiertarkę Dewalt z serii FlexVolt Advantage?

Seria FlexVolt Advantage to możliwość korzystania z akumulatorów 18V oraz FlexVolt, gdzie narzędzie podłączone do akumulatora 54V zyska dodatkową moc. Młotowiertarka Dewalt FlexVolt Advantage może być równocześnie lekkim narzędziem z baterią PowerStack do niewymagających prac oraz jedną z mocniejszych młotowiertarek do cięższych wyzwań podczas korzystania z akumulatora FlexVolt 54V.

Czy pojemność akumulatora ma wpływ na moc młotowiertarki Dewalt?

Akumulatory w narzędziach bezprzewodowych podczas pracy posiadają zmienne napięcie. W czasie korzystania z zasilania bezprzewodowego dochodzi do rozładowywania akumulatora co wiąże się ze zmniejszeniem napięcia i finalnie mniejszej mocy. Pojemniejsze akumulatory dłużej utrzymują wyższe napięcie umożliwiając dostarczenie więcej energii i zapewniają odczucie większej mocy narzędzia.

Czym się różnią młotowiertarki Dewalt dch273 dch274 dch275?

Różnica pomiędzy modelami dch273 dch274 dch275  to tylko kwestia wyposażenia. Model dch273 posiada stały uchwyt narzędziowy, model dch274 posiada wymienny uchwyt i dostarczany jest wraz z uchwytem sds plus oraz zaciskowym, a model dch275 posiada dodatkowo jeszcze dedykowany system do odsysania.

Jaka jest różnica pomiędzy modelami dch333 dch334 dch335?

Różnica pomiędzy modelami dch333 dch334 dch335 to różnica dotycząca wyposażenia dodatkowego. Model dch333, będący podstawową wersją posiada stały uchwyt sds-plus, gdzie model dch334 - posiada wymienną głowicę (SDS Plus oraz dodatkowy uchwyt zaciskowy). Natomiast Model dch335 - najbardziej rozbudowany, wyposażony został dodatkowo o dedykowany system do odsysania.

pixel