Darmowa dostawa od 99,00 zł

Grzechotka akumulatorowa

( ilość produktów: 32 )

Grzechotka akumulatorowa lub klucz zapadkowy akumulatorowy - to inaczej kątowy klucz udarowy. Narzędzie swoją nazwę zawdzięcza ręcznej grzechotce (klucz zapadkowy). Grzechotka akumulatorowa to narzędzie charakteryzujące się podłużną i smukłą budową, oferujące sprawną pracę ze śrubami, w bardzo wąskich i niedostępnych przestrzeniach.

grzechotka akumulatorowa

Czy jest grzechotka akumulatorowa

Elektryczny, zasilany akumulatorowo klucz zapadkowy, zwany grzechotką akumulatorową to narzędzie wkręcające/odkręcające do pracy ze śrubami przy pomocy nasadek wkręcających. Narzędzie wyróżnia smukła, podłużna budowa oraz kwadratowych uchwyt do mocowania nasadek.

Grzechotka akumulatorowa - zastosowanie

Narzędzie to jest urządzeniem służącym do wkręcania i odkręcania mniejszych śrub, do rozmiarów ok. M10/M12. Duże ograniczenie rozmiarów śrub wynika z relatywnie małej wartości oferowanej mocy - momentu obrotowego, który w narzędziach tej grupy nie przekracza wartości 100 Nm. Grzechotka akumulatorowa poprawnie spisze się przy pracach związanych z dokręcaniem mocowań śrubowych elementów o trudnej dostępności innym narzędziem, w ciasnych przestrzeniach.

Grzechotka akumulatorowa - dla kogo

Grzechotka akumulatorowa to narzędzie specjalistyczne, kierowane głównie do warsztatów samochodowych, lub instalatorom do wkręcania śrub w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Grzechotki akumulatorowa, a w zasadzie podłużny kształt jej konstrukcji - zapewnia lepszy dostęp do ciasnych miejsc takich jak przestrzenie komory silnika samochodowego (w porównaniu do typowych kluczy udarowych czy zakrętarek).

Grzechotka akumulatorowa - akcesoria

Do niezbędnych kluczowych akcesoriów grzechotek akumulatorowych zaliczymy przede wszystkim nasadki. Nasadki do wkręcania to kluczowy element akcesoryjny, niezbędny do pracy narzędzia. Wybierając nasadki do pracy z elektronarzędziami sieciowymi, pneumatycznymi lub akumulatorowymi - konieczne jest wybranie nasadek udarowych, które zapewnią najlepszą zdolność przenoszenia momentu i trwałość.

Wybierając nasadki należy dobrać je z mocowaniem pasującym do uchwytu narzędzia. Stosowanie przejściówek może spowodować spadek wydajności grzechotki akumulatorowej.

Klucz zapadkowy - Gwarancja

Kupując w naszym sklepie - masz pewność że wybierasz narzędzia wśród najlepszych dostępnych na rynku narzędzi i elektronarzędzi, dlatego wybierając grzechotkę akumulatorową z oferty naszego internetowego bądź stacjonarnego sklepu - masz 100% pewność, że przysługuje Ci pełne prawo do korzystania z gwarancji producenta, na deklarowanych przez niego warunkach i zasadach.

Klucz zapadkowy - Serwis

Domitech to także profesjonalny serwis. Jeżeli Twoja grzechotka akumulatorowa uległa awarii i utraciła już okres ochrony gwarancyjnej - wciąż w sposób opłacalny możesz przywrócić ją do pełnej sprawności. Nasz serwis to wykwalifikowani pracownicy z ogromnym doświadczeniem, którzy podejmą się naprawy wszystkich elektronarzędzi. Sprawdź ofertę naszego serwisu, rzetelną i szybką diagnozę/wycenę lub sprowadzenie elementów naprawczych/części serwisowych na zamówienie.

Grzechotki akumulatorowe na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego - posiadamy szeroki wybór narzędzi wkręcających (wkręcająco-odkręcających) renomowanych producentów, wśród nich znaleźć można akumulatorowe klucze zapadkowe, określane jako grzechotka akumulatorowa. Wszystkie bezprzewodowe grzechotki elektryczne dostępne w ofercie naszego sklepu to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Kupując w naszym sklepie - masz pewność że otrzymasz pełnowartościowy produkt, w bezpiecznej wysyłce.

pixel