Darmowa dostawa od 399,00 zł

Program lojalnościowy

ZBIERAJ PUNKTY

i wymieniaj na nagrody!

 

program lojalnosciowy domitech

Jak wygląda punktacja?

• Ocena produktu         1 punktów
• Komentarz            2 punktów
• Zdjęcie             2 punktów
• Każde wydane 200 zł       1 punktów
• Zapis do newslettera      10 punktów

Przykład: 30 punktów można wymienić na gadżet 
np. pendrive (cena standardowa 30zł). Czyli 1 pkt 
możesz
wymienić na 1 zł (w wartości produktu)!

Uwaga: Punkty przypisują się po 14 dniach po opłaceniu zakupu!

Punkty nie dopisują się do zamówień za pobraniem.
Jak zapisać się do programu?

Wystarczy założyć konto na naszej stronie! Punkty będą przypisywać się automatycznie.


przycisk zarejestruj się

Produkty za punkty

 

 

 

Jak dodać ocenę produktu? - wartość 1 pkt

Ocenę produktu możesz dodać wchodząc na kartę konkretnego produktu. Na samym dole strony znajduje się sekcja ‘Napisz swoją opinię’. Pojawia się tam gwiazdki, które trzeba kliknąć, żeby móc dodać ocenę. Prosimy o dodawanie ocen pod produktami, z którymi są Państwo zaznajomieni! Dodatkowo prosimy pamiętać, o tym, żeby być zalogowanym w trakcie dodawania oceny. Na koniec wystarczy kliknąć ‘Wyślij opinię’.

Punkty do programu lojalnościowego za ocenę produkt można uzyskać tylko za produkty, które zostały zakupione w naszym sklepie internetowym, przez zalogowanych klientów.


Jak dodać komentarz produktu? - wartość 2 pkt

Komentarz możesz dodać wchodząc na kartę konkretnego produktu. Na samym dole strony znajduje się sekcja ‘Napisz swoją opinię’. Pojawia się tam gwiazdki oraz pod spodem miejsce na napisanie swojej recenzji (minimum 20 słów). Prosimy o dodawanie opinii pod produktami, z którymi są Państwo zaznajomieni! Dodatkowo prosimy pamiętać, o tym, żeby być zalogowanym w trakcie dodawania komentarza. Na koniec wystarczy kliknąć ‘Wyślij opinię’.

Punkty do programu lojalnościowego za komentarz do produktu można uzyskać tylko za produkty, które zostały zakupione w naszym sklepie internetowym, przez zalogowanych klientów.


Jak dodać zdjęcie produktu? - wartość 2 pkt

Zdjęcie produktu możesz dodać wchodząc na kartę konkretnego produktu. Na samym dole strony znajduje się sekcja ‘Napisz swoją opinię’. Pojawia się tam gwiazdki, miejsce na napisanie swojej recenzji oraz możliwość wgrania zdjęcia. Oczywiście zdjęcie musi być zgodne z produktem, do którego jest dodawane. Dodatkowo prosimy pamiętać, o tym, żeby być zalogowanym w trakcie dodawania opinii Na koniec wystarczy kliknąć ‘Wyślij opinię’.

Punkty do programu lojalnościowego za zdjęcie do produktu można uzyskać tylko za produkty, które zostały zakupione w naszym sklepie internetowym, przez zalogowanych klientów.


Jak zapisać się do Newslettera? - wartość 10 pkt

Wystarczy wejść w zakładkę Newsletter na samym dole strony (w stopce) i uzupełnić dane, które będą tam wymagane. Po uzupełnieniu danych kliknąć ‘Zapisz się’.. Następnie na maila przyjdzie wiadomość z akceptacją zapisu - prosimy kliknąć ‘Potwierdź”. Prosimy pamiętać, o tym , żeby być zalogowanym w trakcie robienia tej czynności! Dodatkowo prosimy zwrócić uwagę, na to czy email konta i email przypisany do newslettera są zgodne ze sobą.


Przypisywanie punktów po wydanej kwocie na zakupy - 1 pkt za każde 200 zł

Za każde wydane 200 zł na dowolne zakupy w sklepie Domitech.pl automatycznie przypiszę się 1 pkt do zalogowanego konta. W przypadku zamówień o większej wartości - ilość punktów zostanie odpowiednio przeliczona. Punkty przypisują się po 14 dniach po opłaceniu zakupu! Punkty nie dopisują się do zamówień za pobraniem.


 
Zobacz ilość swoich punktów
 
Dodaj opinię do produktów

Regulamin programu lojalnościowego dostępny tutaj.

 

 

 

pixel