Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wkrętarka do GK

( ilość produktów: 78 )

Wkrętarka do GK to elektronarzędzia stosowane przy budowaniu ścian wewnętrznych i stawianiu zabudowy pomieszczeń z płyt gipsowo-kartonowych, które najczęściej za pomocą wkrętów przykręca się do konstrukcji szkieletowych wykonanych z profili. Płyty kartonowo-gipsowe to niezwykle popularne rozwiązanie z uwagi na łatwość ich montażu oraz dalszej obróbki. Dzięki nim można w bardzo sprawny sposób wykańczać wnętrza oraz eliminować krzywizny ścian.

wkrętarka do gk

Wkrętarka do GK to narzędzie, którego głównym celem jest optymalizacja czasu pracy przy wkręcaniu dużej ilości wkrętów do suchej zabudowy - zabudowa kartonowo-gipsowa. Wkrętarki do GK charakteryzują się dużą szybkością pracy przy wkręcaniu, niezawodnością i bardzo dużym czasom pracy na bezprzewodowym zasilaniu akumulatorowym.

Wkrętarka do GK - działanie i zastosowanie

Działanie wkrętarki do regipsów tak naprawdę opiera się na przekładni przekazującej siłę silnika zastosowanego w elektronarzędziu na końcówkę wkręcającą (najczęściej Philips 2), na którą zakładany jest wkręt, którego chcemy wkręcić lub odkręcić. W urządzeniach stosowane są zarówno silniki szczotkowe oraz te, z których wyeliminowane zostały zużywające się szczotki węglowe.

Wkrętarka do gk posiada wbudowane sprzęgło, które po wkręceniu wkręta na określoną głębokość przejmuje moc elektronarzędzia, chroniąc tym samym użytkownika przed wyrwaniem urządzenia z rąk. Zastosowany jest również specjalny ogranicznik określający maksymalną głębokość, z jaką zostanie wkręcony wkręt, oparty na płaskim pierścieniu, który opiera się o płytę kartonowo gipsową. W momencie, gdy wkręt zostanie wkręcony, pierścień uniemożliwi jego dalsze zagłębienie w materiał. Takie rozwiązanie pozwoli uniknąć zbyt głębokiego osadzenia wkręta. Pozwala to na zastosowanie wkrętarek do regipsów podczas wygodnego oraz łatwiejszego montażu suchej zabudowy, ścian działowych oraz podwieszania sufitów.

Wkrętarka do regipsów Dewalt

Dla kogo wkrętarka do regipsów

Wkrętarki do GK / wkrętarki do regipsów to narzędzia przystosowane do konkretnych zadań. Celem narzędzia jest umożliwienie sprawnego i szybkiego montażu dużej ilości wkrętów montażowych przy użyciu nawet tylko jednej ręki.

Wkrętarka do regipsów Metabo

Zalety wkrętarki do GK

Przykręcanie płyt gipsowo-kartonowych nie musi odbywać się za pomocą dedykowanego urządzenia. Poradzi sobie z tym praktycznie każde urządzenie wkręcające z zastosowaną specjalną końcówką ograniczającą maksymalną głębokość wkręcenia wkręta, jednak to właśnie wkrętarka do regipsów, dzięki swoim zaletom, jest najczęściej wybierana do takich zadań.

Dzieje się tak za sprawą możliwości zastosowania do niej dedykowanego podajnika do wkrętów, które umieszczone są na specjalnej taśmie. Pozwala to na montaż płyt gk do wcześniej przygotowanych stelaży za pomocą użycia jednej ręki. Takie rozwiązanie doceniane jest najczęściej, gdy drugą ręką musimy podtrzymać większą płytę kartonowo-gipsową.

Niewątpliwą zaletą korzystania z wkrętarki do regipsów, jest możliwość wykonywania podwieszanych sufitów w pojedynkę, co pozwala znacząco ograniczyć koszty związane z prowadzeniem działalności zajmującej się takimi systemami. Niepodważalną zaletą, jest skrócony czas, który musimy poświęcić na wykonanie zlecenia oraz zwiększony komfort podczas naszej pracy.

Najważniejsze informacje przy zakupie wkrętarki do GK

Dokonując wyboru właściwej wkrętarki do karton-gipsu z oferty Domitech warto skupić się na jej kluczowych parametrach w jej praktycznym zastosowaniu. Podstawową cechą będzie maksymalna moc elektronarzędzia, która odpowiedzialna będzie za to, z jaką prędkością i łatwością będzie mogło wkręcać wkręty. Następnym ważnym parametrem, jaki powinna mieć wkrętarka do GK, będzie jej maksymalna prędkość obrotowa. Im wyższa będzie, tym sprawniej i szybciej pozwoli przykręcać następne śruby. Warto również zwrócić uwagę na maksymalny moment obrotowy, ponieważ to właśnie jego siła decyduje o maksymalnej głębokości wkręcenia wkrętów. Wkrętarka do regipsów z dużym momentem obrotowym pozwoli na szybsze i dokładniejsze wykonywanie naszych zadań, ponieważ pozbędziemy się problemu niedokręconych wkrętów.

Oprócz cech związanych z wydajnością działania urządzenia również powinniśmy się przyjrzeć tym, które odpowiadają za komfort związany z jego użytkowaniem. Warto mieć na uwadze, że wkrętarka do gk będzie bardzo często wykorzystywana do prac wykonywanych nad naszą głową ? na przykład podczas przykręcania sufitów. Zbyt duża waga elektronarzędzia, będzie utrudniać operowanie nim oraz wpłynie na zbyt szybkie  męczyć ręce operatora, zwłaszcza jeżeli taka praca będzie wykonywana przez wiele godzin. Dodatkowym atutem będzie cicha praca, którą docenisz podczas długotrwałego korzystania z wkretarki do gk.

Wkrętarka do regipsów Festool

Akcesoria do wkretarki do gk

Kluczowym akcesorium, które pozwoli zmaksymalizować wydajność jest oczywiście podajnik do wkrętów na taśmie. Instalacja podajnika do wkrętarki do gk umożliwia bardzo szybką jednoręczną pracę przy montażu dużej ilości płyt i dziesiątek wkrętów w bardzo krótkim czasie.

Istotne jest korzystanie z sugerowanych modeli przystawek do wkretów na taśmie, które zapewnią niezawodność i będą w pełni dopasowane do wkretarki do gk. Korzystanie z nieoryginalnych zamienników może przyspożyć problemy nie tylko z kompatybilnością ale również pozbawić prawa do gwarancji.

Odpowiednie taśmy z wkrętami do wkrętarki do GK należy dobrać adekwatnie do zaleceń producenta. Nie wszystkie z pośród dostępnych na rynku taśm z wkrętarkami będą poprawnie współpracować z wkrętarkami do GK.

Wkrętarka do GK - gwarancja

Wszystkie elektronarzędzia w naszej ofercie  to oryginalne narzędzia, które podlegają minimalnie rocznej gwarancji. W zależności od marki/producenta - wkrętarki do karton gipsu w naszej ofercie posiadają rozszerzoną gwarancję do 2 lub nawet 4 lat - dzięki czemu masz pewność, że wybierane narzędzie będzie posiadało niezbędną ochronę po zakupową.

Wkretarka do regipsów na Domitech to wsparcie przed zakupowe oraz po zakupowe z najwyższą jakością obsługi klienta.

Serwis wkrętarki do GK

Wszystkie elektronarzędzia w naszej ofercie to oryginalne produkty, które powinny zapewniać najwyższą wydajność. W przypadku gdy potrzebujesz wsparcia serwisowego - naprawy lub regulacji wkrętarki do GK - skontaktuj się z naszym działem serwisu. Nasi specjaliści to wykwalifikowani pracownicy, którzy z łatwością zdiagnozują usterkę, szybko wycenią naprawę lub sprowadzą niezbędne części zamienne.

W razie awarii narzędzia po okresie trwania gwarancji - skontaktuj się z naszym serwisem Domtiech!

Wkrętarki do GK na Domitech

W ofercie naszego sklepu z narzędziami, akcesoriami i elektronarzędziami - posiadamy szeroki wybór wkrętarek do GK takich producentów jak AEG, Bosch, DeWALT, Festool, HiKOKI, Makita, Metabo oraz Senco - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji, podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producentów.

Wybierając wkrętarka GK z naszego sklepu - masz swobodę wyboru odpowiedniej metody płatności i formy dostawy, w tym możliwość zakupu na raty, wygodny leasing czy płatność za pobraniem.

pixel