Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Saperki

( ilość produktów: 6 )

Saperki (łopatki piechoty) to proste i funkcjonalne narzędzia, które przydadzą Ci się w wielu sytuacjach. Możesz z nich korzystać podczas uprawiania bushcraftu i survivalu np. do okopywania obozu, przygotowywania miejsca na ognisko czy maskowania śladów po palenisku. Okażą się przydatne także jako wyposażenie auta pozwalające w razie potrzeby odkopać koła z głębokiego piasku, śniegu lub błota. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno małe saperki do użytku turystycznego, jak i większe modele samochodowe. W asortymencie posiadamy produkty takich producentów, jak: Fiskars, Dedra czy NEO Tools.

Saperka - narzędzie, które docenisz za uniwersalność

Saperka to wywodząca się z wojska niewielka łopatka o różnych zastosowaniach. Pierwotnie służyła jako indywidualne wyposażenie żołnierzy do wydobywania min i okopywania się, jednak dla Ciebie będzie przede wszystkim narzędziem ułatwiającym biwakowanie w lesie. W zależności od konstrukcji i użytych materiałów, może ona służyć do lekkich prac, takich jak kopanie zagłębienia na ognisko, jak i do cięższych zadań, z rąbaniem drewna włącznie. Pomimo prostej konstrukcji sprawdzi się w szerokim zakresie zastosowań - od obozowania w terenie po prace w ogródku.

 

Do czego możesz wykorzystać saperki dostępne w naszym sklepie?

Wbrew pozorom, zastosowania saperki mogą być bardzo szerokie. Obozując w lesie możesz jej użyć do przygotowywania powierzchni pod schronienie, zabezpieczenia ogniska czy wykonywania rowków odprowadzających wodę spod krawędzi tarpa, Przyda się również po zakończonym biwaku, ułatwiając zamaskowanie miejsca noclegu w taki sposób, by nie pozostawiać śladów swojej obecności w lesie.

Jeśli korzystasz z wytrzymałej, hartowanej saperki o stałej konstrukcji i stosunkowo płaskiej powierzchni, możesz zdecydować się na naostrzenie krawędzi łopatki. Taki zabieg umożliwi Ci używanie jej w zastępstwie niewielkiej siekierki survivalowej i pozwoli na skuteczne rąbanie drewna czy wycinanie gałęzi, np. do skonstruowania improwizowanego rusztu czy rakiet śnieżnych.

Używając saperki nie musisz ograniczać się do zadań biwakowo-bushcraftowych. Będzie ona także doskonałym narzędziem do samochodu i pozwoli Ci wydostać się z opresji, gdy zakopiesz się w piaszczystym terenie lub ugrzęźniesz w błocie. Jeśli posiadasz ogródek, nic nie stoi na przeszkodzie, by saperka zastąpiła Ci także niewielką łopatkę do sadzenia i przesadzania roślin.

 

Saperka składana, model NEO Tools 63-121

 

Jaka saperka będzie dla Ciebie odpowiednia?

W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje saperek, przystosowane do specyficznych zastosowań. W zależności od potrzeb, możesz wybrać model najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.


Saperki wielofunkcyjne

Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z bushcraftem lub survivalem, możesz zaopatrzyć się u nas w wielofunkcyjną saperkę survivalową. Zestaw dokręcanych akcesoriów, takich jak piła czy krzesiwo pozwoli Ci poćwiczyć przygotowywanie ogniska nawet, jeśli nie masz przy sobie innych narzędzi. Szpadel w łopatce wielofunkcyjnej może także posiadać otwory służące w charakterze kluczy do śrub sześciokątnych lub ząbkowaną krawędź ułatwiającą przecinanie korzeni podczas kopania.


Saperki składane

Wiele spośród oferowanych przez nas modeli cechuje się składaną konstrukcją. To rozwiązanie, które docenisz przede wszystkim za wysoką mobilność i niewielkie gabaryty. Po złożeniu łopatkę bez problemu zmieścisz w plecaku, co jest znacznie wygodniejszą opcją, niż troczenie jej na zewnątrz. Składane saperki często oferują też możliwość ustawienia kąta, pod jakim nachylony jest szpadel. Dzięki temu możesz użyć saperki nie tylko do kopania, ale także wygodnie rozgarniać nią ziemię czy wykonywać inne czynności w bardziej komfortowy sposób.


Saperki o stałej konstrukcji

Saperki o jednolitej konstrukcji są najbliższe wojskowego pierwowzoru, czyli klasycznej łopatki piechoty. Jeśli poszukujesz sprzętu do ciężkich zastosowań, a Twoim priorytetem jest wysoka wytrzymałość narzędzia, zdecyduj się na większą łopatkę bez możliwości złożenia. Szpadel powinien być wykonany ze stali o dużej udarności - najlepiej sprawdzą się stale węglowe poddane odpowiedniej obróbce termicznej. Saperki o stałej konstrukcji sprawdzą się jako zaawansowany sprzęt bushcraftowy, ale będą również odpowiednim wyborem do samochodu.


Saperki w sklepie Domitech.pl

W sklepie Domitech znajdziesz zróżnicowany wybór saperek, od modeli wielofunkcyjnych, poprzez proste saperki składane po większe łopatki o stałej konstrukcji. Wybierz produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i złóż zamówienie na naszej stronie internetowej wybierając najwygodniejszą metodę płatności i sposób dostawy. Dokonując zakupu w naszym sklepie masz gwarancję otrzymania oryginalnych narzędzi i wysokiej jakości obsługi.

pixel