Darmowa dostawa od 399,00 zł

Limit

( ilość produktów: 126 )

Firma Limit to szwedzki producent narzędzi pomiarowych zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Narzędzia Limit cechują się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny. W ofercie znajdują się przyrządy pomiarowe z zakresu techniki warsztatowej i elektrotechniki oraz przyrządy do pomiarów czynników klimatycznych i środowiskowych.

Gdy potrzebujemy wykonać wiele elementów o tych samych wymiarach, napotykamy kłopot.  Wynika to z niedokładności obrabiarek i narzędzi produkcyjnych, drgań obrabiarek, niesztywności przedmiotów obrabianych, ich nagrzewania się podczas obróbki oraz zwyczajnie błędu ludzkiego. Mając na uwadze potrzebne wymiary wytwarzanego produktu, robotnik wykonujący prace ręczne czy mechaniczne, posłuży się przedmiotami pomiarowymi. 

Firma Limit posiada w ofercie dużo pomocnych narzędzi pomiarowych, tak by Twoja praca była perfekcyjna. Suwmiarka elektroniczna 150 mm Limit 19014 - odporna za brud, niezwykle precyzyjna, ogromnym atutem jest jej wytrzymałość, nawet przy upadku. Idealna do przydomowego warsztatu. Dzięki produktowi  Kątomierz cyfrowy 250x250 mm Limit 16658, sprawnie wyznaczysz kąt między elementami konstrukcyjnymi, np. między dwiema ścianami. Jego obsługa sprowadza się jedynie do włączenia zasilania i właściwego przyłożenia do mierzonych elementów. Wynik pomiaru zostaje automatycznie wyświetlany na ekranie w postaci liczbowej w wartościach kątowych.

Kolejną przydatną rzeczą, może okazać się Czujnik zegarowy 0-5 mm Limit 10390. Czujniki zegarowe znalazły zastosowanie w pracach warsztatowych oraz do pomiarów laboratoryjnych. Wykorzystywane są także w produkcji przy kontroli wymiarów, do ustawienia obrabianych przedmiotów i narzędzi na obrabiarkach a także do sprawdzania maszyn. 

pixel