Darmowa dostawa od 399,00 zł

Robot koszący Stihl

( ilość produktów: 9 )

Automatyzacja wielu procesów często wiąże się ze skomplikowanymi działaniami, które wymagają dużych nakładów pracy i czasu na optymalizacji, jednakże nie ma nic bardziej mylnego gdy mówimy o robotach koszących od Stihl. Ekspert z dziedziny koszenia, ciecia i pielęgnacji zieleni - marka Stihl prezentuje w swojej ofercie nowość - roboty koszące Stihl zapewniające ogromny potencjał dzięki wydajnym silnikom, pełnej automatyzacji i niezwykle cichej pracy.

Robot koszący iMOW powinien ułatwiać życie i pozwalać się odprężyć. Dlatego został zaprojektowany tak, aby w był łatwy w użyciu. Dzięki intuicyjnemu interfejosowi obsługa jest wyjątkowo łatwa i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Po zaprogramowaniu robot koszący iMOW? kosi niezawodnie i perfekcyjnie. Zgodnie z Państwa wymaganiami, ale bez Państwa udziału. Dzień po dniu. Kiedy pada deszcz, pozostaje w stacji dokującej, chroniąc darń przed uszkodzeniem. STIHL zawsze spełnia najwyższe standardy jakości - także pod względem usług. Dlatego robota koszącego iMOW? można kupić wyłącznie u Autoryzowanych Dealerów STIHL, który doradzi w wyborze odpowiedniego urządzenia i przeprowadzi jego instalację.

Zdalna kontrola

Dzięki aplikacji iMOW App możesz uruchomić lub zatrzymać swojego robota iMOW, a także ustawić plan koszenia lub go zlokalizować - łatwo i wygodnie z dowolnego miejsca. Użytkownicy modeli iMOW C mogą korzystać z bezpłatnego połączenia mobilnego iMOW.

pixel