Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wera

( ilość produktów: 138 )

Firma Wera od wielu lat produkuje nowoczesne narzędzia ręczne, które rewolucjonizują podejście do prac związanych z połączeniami śrubowymi. Narzędzia ręczne Wera Ułatwiają pracę oferując niezrównaną funkcjonalność każdego z narzędzi. Slogan firmy brzmi "Be A Tool Rebel" (bądź narzędziowym rebeliantem), czyli kimś, kto podąża nowymi ścieżkami i odkrywa na nowo narzędzia.

wera

Marka Wera

Wera to niemiecki producent narzędzi ręcznych. Firma powstała w 1936 roku i od tamtego momentu prężnie się rozwija wprowadzając na rynek narzędzia z własnymi, opatentowanymi technologiami. Od ponad 75 lat Wera dostarcza narzędzia ręczne do branży takich jak m.in motoryzacja, lotnictwo, budownictwo oraz serwisy ze sprzętem elektronicznym. Głównymi produktami dostarczanymi do wcześniej wspomnianych branż są narzędzia ręczne takie jak klucze trzpieniowe, wkrętaki, końcówki wkrętakowe (potocznie nazywane bitami), pokrętła grzechotkowe i inne. Obecnie Wera zatrudnia blisko 750 pracowników, a w nowoczesnych fabrykach produkowanych jest blisko 10 milionów sztuk wkrętaków i ponad 60 milionów sztuk końcówek wkrętakowych.

Narzędzia Wera

Domitech oferuje narzędzia ręczne Wera, które cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Narzędzia ręczne Wera używane są w wielu branżach, gdzie występują połączenia śrubowe m.in. w warsztatach samochodowych, na liniach produkcyjnych, wśród inżynierów technicznych, zakładach wulkanizacyjnych, monterów. Doskonale sprawdzają się także w przydomowych warsztatach i u osób, które kochają majsterkować.

 

Narzędzia ręczne Wera

Produkty marki Wera oferowane w sklepie Domitech to profesjonalne narzędzia ręczne z przeznaczeniem do ciężkich prac w warsztatach oraz przemyśle, a także do precyzyjnych prac związanych z serwisowaniem elektroniki, gdzie liczą się najdrobniejsze szczegóły.

Oferta produktów Wera w Domitech zawiera m.in.:

 • Grzechotki Zyklop
 • Klucze Joker
 • Zestawy kluczy imbusowych
 • Zestawy kluczy nasadowych
 • Wkrętaki
 • Wkrętaki izolowane
 • Wkrętaki dynanometryczne
 • Klucze samonastawne

narzedzia reczne wera

osprzet i akcesoria wera  

Wera - akcesoria i osprzęt

Firma Wera oprócz standardowej oferty narzędziowej posiada także bogaty asortyment akcesoriów i osprzętu.

Przedmioty te służą do ułatwienia pracy, bądź wykorzystywane są w celach rekreacyjnych. W ofercie Wera znajdują się:

- Wymienne groty
- Magnetyzery
- Uchwyty i adaptery
- System Wera 2go
- Adaptery z chwytem kwadratowym 1/4" HEX
- Otwieracze do piwa

W szerokiej gamie narzędzi Wera w sklepie internetowym oraz stacjonarnym Domitech znajdziemy wszystkie najnowsze produkty oferowane przez producenta.

Jeżeli nie możesz znaleźć interesujących Cię modeli osprzętu, bądź konkretnych narzędzi Wera - skontaktuj się z nami! Nasi handlowcy z pewnością szybko dokonają wyceny oraz zaoferują najlepsze rozwiązanie.

 

Technologie Wera

technologie wera

Wera stale rozwija swoje produkty wprowadzając do oferty narzędzia z własnymi, opatentowanymi technologiami wpisując się tym samym do swojego sloganu, który brzmi "Be A Tool Rebel". Każde narzędzie ręczne jest wykonane z wysokiej jakości stali oraz z użyciem wcześniej wspomnianych patentów technologicznym. Oto kilka przykładów technologii:

 

 • FINE TOOTH - technologia w połączeniu ze stalą narzędziową pozwala na pracę 5° kluczy grzechotek. Taka technologia pozwala na dotarcie i manipulację narzędziem w najbardziej ciasnych i trudno dostępnych miejscach.
 • HEX-PLUS - narzędzia z tą technologią pozwalają na mniejsze zużycie zarówno narzędzia jak i gniazda łba śruby. Przy zastosowaniu tej technologii nie jest wymagana duża siła docisku, ponieważ zwiększona została powierzchnia styku narzędzia w łbie śruby bądź wkrętu.
 • FLEXIBLE-HEAD - ruchoma głowica, pozwalająca na ustawienie narzędzia w wygodnej dla użytkownika pozycji, nie martwiąc się, że podczas pracy zmieni ona swoje położenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest osadzenie śrub bądź wkrętów pod kątem, pod którym finalnie wkręt lub śruba zostanie dokręcona
 • RAPID SPEED SLEEVE - jest to tzw. rękaw z tworzywa na narzędziu ręcznym, który znacząco ułatwia i przyspiesza pracę. Wraz z obrotem narzędzia ręcznego, obracany jest także tworzywowy rękaw. Takie rozwiązanie pozwala na operowanie narzędziami nawet w grubych rękawicach roboczych bez ryzyka, że zawinie się ona wokół narzędzia.
 • ANTI-SLIP - technologia wykorzystywana w kluczach Wera Joker, która niweluje ryzyko wyślizgnięcia się klucza osadzonego na nakrętce bądź łbie śruby. Dzięki tej technologi zredukowane jest także ryzyko uszkodzenia łba śruby bądź nakrętki.
 • HOLDING FUNCTION - technologia pozwalająca na osadzenie nakrętki w szczękach klucza, nie pozwalając tym samym na wypadnięcie nakrętki ze szczęk. Technologia ta jest szczególnie przydatna w bardzo ciasnych miejscach, gdzie nie ma wiele miejsca na manipulowanie narzędziem lub w miejscach, gdzie nakrętka nie może upaść (np. do wnętrza jakiejś maszyny).
 • ANTI ROLL-OFF - narzędzia z tym oznaczeniem to narzędzia, których rękojeść zaprojektowana jest w sposób uniemożliwiającym skulaniem się narzędzia ręcznego z powierzchni na które zostało odłożone. Ułatwia to pracę i redukuje frustrację wynikającą z kulających się po powierzchniach wkrętaków.
 • TURBO-GEAR - narzędzia ręczne z tą technologią posiadają zaimplementowany układ przekładni planetarnej. Technologia ta w znacznym stopniu przyspiesza wykręcanie lub wkręcanie wkrętów lub śrub.
 • DIAMOND - osprzęt posiadający to oznaczenie to z reguły bity bądź wymienne końcówki. Oznaczenie to informuje Klienta o występowaniu diamentowego nasypu na końcówce bitu/końcówki. Osprzęt z nasypem diamentowym dosłownie wgryza się w łeb śruby niwelując ryzyko ślizgnięcia się końcówki w łbie śruby/wkręta.
 • INOX STAINLESS - narzędzia ręczne oznaczone tą technologią przeznaczone są wyłącznie do pracy z wkrętami i śrubami ze stali nierdzewnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu na powierzchni stykowej narzędzia oraz gniazda nie występuje rdzawy nalot.
 • IMPACT PROOF - oznaczenie to posiadają narzędzia oraz osprzęt, który przeznaczony jest do współpracy z udarem. Narzędzia te charakteryzują się wysoką odpornością na udarność, wysoką wytrzymałość oraz większą żywotnością.
 • ESD TOOL - narzędzia z tym oznaczeniem są zabezpieczone przed ładunkami elektrostatycznymi.
 • LASERTIP - narzędzia ręczne posiadające to oznaczenie posiadają laserowo nacinane końcówki, które wgryzają się w materiał niwelując ryzyko ślizgania się narzędzia w gnieździe śruby. Przeznaczone są głównie do uszkodzonych śrub i wkrętów.
 • VDE TOOL - narzędzia ręczne przeznaczone do pracy pod napięciem 1000V
 • TAKE IT EASY - kolorystyczne oznaczenie narzędzi pozwalające na łatwą i szybką identyfikację rozmiaru klucza/końcówkę wkrętaka etc.

 

gwarancja wera

 

Niemiecki producent profesjonalnych narzędzi ręcznych doskonale rozumie potrzeby własnych klientów i zwraca bardzo dużą uwagę na jakość wykonania swoich produktów. Produkty, które opuszczają fabrykę przechodzą restrykcyjne kontrole jakości, które mają na celu usunięcie produktów wykazujących odstępstwa od norm jakościowych. Takie działania prowadzą do wypuszczenia na rynek niezawodnych narzędzi ręcznych. Wybierając narzędzia ręczne Wera z naszej oferty produktowej do pracy zawodowej bądź hobbystycznej masz pewność, że kupujesz oryginalny, pełnowartościowy i trwały produkt. Oferta marki Wera dostępna w naszym sklepie to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych. Dzięki temu kupując Wera na Domitech.pl masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości z pełną gwarancją producenta oraz wsparciem pozakupowym. Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-wera

Sam producent określa na własnej stronie głównej, że: "Kochamy innowacje. Kochamy design. Kochamy Rock’n Roll. Oprócz zabawy mamy także sukcesy. Wskaźnik reklamacji oscyluje wokół zera. Cieszymy się z licznych wyróżnień naszych klientów i jesteśmy dumni z naszych nagród w zakresie designu."

Sklep Wera na Domitech.pl

Oferta produktowa w internetowym sklepie oraz w stacjonarnym punkcie sprzedaży w Bydgoszczy zawiera bogaty asortyment narzędzi ręcznych Wera, które pochodzą z legalnych kanałów dystrybucji oraz z dystrybucji regionalnej. Posiadamy wyłącznie oryginalne, pełnowartościowe produkty, gwarantując tym samym pewność, że kupując w Domitech narzędzia ręczne Wera otrzymasz produkt oryginalny z pełną gwarancją producenta oraz wsparcie pozakupowe. Zamawiając online narzędzia Wera w naszym sklepie internetowym masz swobodę wyboru dowolnej metody dostawy oraz formy płatności, w tym zakup narzędzi Wera za pobraniem (płatność przy odbiorze), lub z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

 

wera najczesciej zadawane pytania

 

Skąd pochodzi Wera?

Wera jest Niemiecką marką narzędzi ręcznych, która została założona w 1936. Siedziba firmy znajduje się w Wuppertalu w Niemczech.

Jakie są najbardziej popularne produkty Wera?

Najczęściej wybierane przez Klientów produkty to:

 • Klucz Wera Joker
 • Zestaw kluczy imbusowych Wera 05073593001
 • Grzechotka Wera Zyklop Speed

Ile jest gwarancji na produkty Wera?

Gwarancja Wera trwa 12 miesięcy od daty wystawienia dokumentu zakupu w postaci faktury w przypadku zakupu na firmę. Gwarancja Wera trwa 24 miesiące od daty wystawienia dokumentu zakupu w postaci paragonu w przypadku zakupu jako Klient indywidualny.

Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-wera

Czy narzędzia izolowane Wera mają atest?

Każde z narzędzi ręcznych Wera wykonane z izolacją VDE są testowane i posiadają dopuszczenie do pracy pod napięciem do 1000V AC.

Z czego wykonane są klucze Wera Joker?

Klucze Wera Joker wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej gwarantującej trwałość oraz wytrzymałość.

Jakie narzędzia Wera wybrać?

Wybierając narzędzia dowolnego producenta należy zadać sobie pytanie do jakiego zadania będzie dane narzędzie wykorzystywane. Jeśli często wykręcamy i wkręcamy śruby z różnymi rodzajami łbów warto zaopatrzyć się w zestaw, który obejmuje większość lub wszystkie rodzaje bitów/wkrętaków potrzebnych do zrealizowania zadań. Jeśli nasze zadania wymagają pracy z jednym typem czynności wówczas warto dokonać zakupu profesjonalnego narzędzia ręcznego.

Wera czy Wiha?

Na to pytanie najlepiej odpowie Klient, który miał możliwość wzięcia do ręki narzędzia ręczne obu producentów lub pracował narzędziem obu producentów. Bez tego porównania nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy także od preferencji użytkownika oraz budżetu przeznaczonego na zakup.

pixel