Darmowa dostawa od 99,00 zł

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa

( ilość produktów: 103 )

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa to bezprzewodowe narzędzie tnące, które dzięki zasilaniu akumulatorowemu - umożliwia pracę w miejscach wymagających zachowania szczególnej ciszy. W odróżnieniu do zasilania sieciowego - pilarka łańcuchowa akumulatorowa zapewnia dużą mobilność i zdolność do pracy bez przewodów, a w odróżnieniu do zasilania spalinowego - zero spalin i znacznie mniej uciążliwego hałasu.

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa to narzędzie stanowiące alternatywę dla pił elektrycznych. Narzędzia z tej kategorii posiadają swoje mocne i słabsze strony, choć na pewno stanowią świetne rozwiązanie do prac przy pielęgnacji mniejszych ogrodów oraz działek wypoczynkowych.

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa - dla kogo

Pilarki łańcuchowe akumulatorowe to  narzędzia odpowiednie nie tylko dla profesjonalistów potrzebujących mobilnych narzędzi które nie emitują dużo hałasu - to urządzenia idealnie nadające się dla posiadaczy mniejszych działek i ogrodów, którzy chcą postawić na komfort.

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa bez problemu poradzi sobie z podstawowymi zadaniami, takimi jak cięcie niewielkich gałęzi czy przycinanie koron drzew. Narzędzia te sprawdzą się również przy przycinaniu i formowaniu żywopłotów. Zasilane akumulatorem pilarki łańcuchowe akumulatorowe umożliwiają również przecinanie elementów drewnianych, belek, listew czy drewna opałowego.

Zasilanie pilarek akumulatorowych

Zasilanie akumulatorowe elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych, w tym pilarek łańcuchowych akumulatorowych - nie zawsze stanowi łatwy wybór. Producenci oferujący narzędzia akumulatorowe posiadają mniej lub bardziej zamknięte systemy akumulatorowe, które oferują pracę na tych samych akumulatorach, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie tego samego źródła zasilania do innych elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

Poszczególne pilarki łańcuchowe akumulatorowe mogą występować w dwóch wersjach - wersja body, która nie zawiera akumulatora i ładowarki oraz w wersji z zestawem zasilającym, gdzie w skład zamówienia wchodzi niezbędny do pracy narzędzia akumulator i odpowiednia ładowarka. Wybierając więc pilarkę łańcuchową akumulatorową, konieczne jest sprawdzenie czy dane narzędzie będzie współpracować z posiadanymi przez nas akumulatorami, czy wymagać będzie zakupienia urządzenia z dedykowanymi akumulatorami.

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa - zalety

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa jest narzędziem zdecydowanie przyjemniejszym w użytkowaniu niż narzędzie zasilane silnikiem spalinowym, emitującym duży hałas i spaliny. Narzędzie to wyróżnia się cichszą pracą od konstrukcji benzynowych oraz mniej wymagającą w konserwacji i czyszczeniu. Akumulatorowe zasilanie umożliwia również pracę w miejscu bez dostępu do stałego źródła zasilania co w odróżnieniu do piły elektrycznej - likwiduje problem długości przewodu zasilającego i przedłużaczy.

Pilarka łańcuchowa w Domitech

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego z częścią ogrodową oraz sklepu internetowego Domitech.pl - posiadamy szeroki wybór pilarek łańcuchowych z zasilaniem akumulatorowym. W gamie naszych produktów znajdziemy wyłącznie oryginalne produkty, takich marek jak Black & Decker, Bosch, DeWALT, HiKOKI, Makita, Ryobi, Stanley Fatmax, Stiga, Stihl oraz Worx - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegającej pełnej gwarancji, deklarowanej przez danego producenta. Wybierając pilarkę łańcuchową akumulatorową z oferty naszego sklepu masz swobodę wyboru formy dostawy oraz metody płatności.

 

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa - FAQ

Jaka pilarka akumulatorowa?

Wybierając pilarkę akumulatorową istotne jest dobranie narzędzia które zapewni odpowiednią moc i zdolność do stawianych przed narzędziem oczekiwań. Wybór pilarki łańcuchowej akumulatorowej to znacznie droższe rozwiązanie niż zakup narzędzia sieciowego - warto wtedy wybrać narzędzie z rodziny akumulatorów kompatybilnych z posiadanymi narzędziami, lub wybór takiej marki/serii, której narzędzia ogrodowe będziemy zmierzli nabyć.

Pilarka spalinowa czy akumulatorowa

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa posiada istotną przewagę nad narzędziem spalinowym - brak uciążliwego hałasu oraz kompletny brak emisji spalin, przy podobnie mobilnych zdolność do pracy w terenie, bez stałego źródła zasilania. Pilarka akumulatorowa to lekkie, ciche narzędzie które idealnie nada się do prac w przydomowym ogrodzie, lub w miejscach wymagających zachowania szczególnej ciszy.

pixel