Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw kluczy Proxxon

( ilość produktów: 6 )

Zestawy kluczy Proxxon to optymalnie skomponowane pakiety kluczy, które przydadzą się w każdym warsztacie. Wybór kompletu narzędzi w najczęściej używanych rozmiarach pozwoli bez problemu dokonać większości napraw i innego rodzaju prac wymagających odkręcania lub dokręcania śrub. To rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w profesjonalnych pracowniach.

Zestawy kluczy Proxxon - co to?

Oferowane przez niemiecką firmę Proxxon zestawy kluczy to wysoce użyteczne komplety narzędzi dobranych w taki sposób, by umożliwić bezproblemową obsługę większości połączeń śrubowych. Zróżnicowane pod względem typu narzędzi i ich wielkości zestawy znajdą zastosowanie w rozmaitych branżach, wielokrotnie przydadzą się również w warunkach domowych. Komplety kluczy to nieodzowne wyposażenie każdej szafki z narzędziami.


Komplety kluczy Proxxon - dla kogo będą odpowiednie?

Zestawy kluczy Proxxon to produkty adresowane do szerokiego grona odbiorców. Stanowią przydatne akcesoria dla osób samodzielnie dokonujących domowych napraw, czy majsterkujących w amatorskich warsztatach. Będą odpowiednie również dla profesjonalistów, prowadzących na co dzień działalność związaną z pracami montażowymi lub konserwacyjnymi. Świetnie sprawdzą się m. in. w pracowniach stolarskich, warsztatach samochodowych i serwisach sprzętu elektronicznego. W ofercie producenta znajdują się wyspecjalizowane zestawy o określonym przeznaczeniu.


Jakie są rodzaje zestawów kluczy Proxxon?

Komplet kluczy powinien być dopasowany do specyfiki wykonywanej pracy, dlatego firma Proxxon ma w ofercie liczne zestawy różniące się typem narzędzi i zakresem rozmiarów. Zdecydowaną większość stanowią komplety kluczy nasadowych, cechujących się wygodą użytkowania i uniwersalnością zastosowań. Dostępne są także pakiety kluczy płasko-oczkowych, przydatnych podczas składania mebli lub naprawy różnego rodzaju urządzeń.

Warte uwagi są komplety stworzone z myślą o konkretnej specjalizacji, jak np. zestaw do mechaniki precyzyjnej, zawierający podstawowe nasadki oraz wkrętak z końcówkami do śrub płaskich, krzyżakowych, imbusowych i torx.

Wśród podstawowych zestawów kluczy marki Proxxon można znaleźć między innymi:

  • Zestawy kluczy nasadowych
  • Zestaw bitów z grzechotką
  • Zestaw kluczy płasko-oczkowych

Pakiety kluczy stanowią również część dużych, uniwersalnych zestawów narzędziowych dostępnych w ofercie producenta.

Zestaw kluczy nasadowych, model Proxxon PR23020

 

Zalety kompletów kluczy Proxxon

Zakup kluczy w zestawie ma wiele zalet, które przekładają się na dużą wygodę pracy i pozwalają usprawnić działania w warsztacie.

Wysoka funkcjonalność
Zestawy kluczy to praktyczne rozwiązanie, pozwalające obsługiwać różnego rodzaju połączenia śrubowe bez konieczności dokupowania dodatkowych narzędzi. Zawierają najpopularniejsze klucze umożliwiające dokręcanie i odkręcanie elementów złącznych w często używanych standardach.

Solidne wykonanie
Klucze wchodzące w skład zestawów Proxxon zostały wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej. Cechuje się ona dużą wytrzymałością, a jednocześnie jest odporna na korozję, dzięki czemu narzędzi można używać w różnych warunkach przez długi okres czasu. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, klucze nie odkształcają się i mogą być wykorzystywane do odkręcania mocno zapieczonych śrub.

Walizka lub pokrowiec
Większe komplety są dostarczane w wytrzymałych walizkach z wytłoczkami, ułatwiającymi uorganizowanie kluczy i nasadek oraz utrzymanie ich w porządku. Mniejsze zestawy są wyposażone w praktyczne pokrowce, pozwalające na wygodne przechowywanie i transport. Dołączane do zestawów kluczy etui i kasetki stanowią dodatkowo skuteczne zabezpieczenie przed przypadkowym zagubieniem elementów.


Zestawy kluczy Proxxon w Domitech

W sklepie z profesjonalnymi narzędziami Domitech znajdziesz różnego rodzaju zestawy kluczy firmy Proxxon. Zamawiając komplet narzędzi na naszej stronie masz gwarancję otrzymania oryginalnego produktu. Możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności i metodę dostawy, a my niezwłocznie zajmiemy się realizacją Twojego zamówienia!

pixel