Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Przecinarki do glazury ręczne

( ilość produktów: 118 )

Ręczna przecinarka do glazury to narzędzie, które jest niezwykle pomocne w procesie kładzenia płytek zarówno naściennych jak i podłogowych. Zadaniem przecinarki ręcznej do glazury jest nacięcie płytki. Pozwala to w późniejszym czasie złamać płytkę wzdłuż linii cięcia. Czynność ta musi zostać wykonana precyzyjnie, a nacięcie musi być proste i na tyle głębokie, aby możliwe było odpowiednie pęknięcie płytki. Ręczna maszynka do płytek posiada wiele rozmiarów. Podyktowane jest to wielkością płytek dostępnych na rynku. Wraz z upływem czasu wymagania Klientów zwiększają się, tym samym zwiększa się też rozmiar płytek jakie życzą sobie Klienci. To powoduje nieustanny rozwój technologii oraz urządzeń pozwalających na obróbkę mechaniczną glazury.

Ręczna przecinarka do płytek - zastosowanie

Ręczna maszynka do glazury na pierwszy rzut oka posiada jedno zadanie - przecięcie płytki. Z pozoru łatwa i bezproblemowa czynność. Jednak w gruncie rzeczy proces ten jest bardziej skomplikowany i wymagający. Jakość finalnego cięcia zależy od wielu czynników poczynając na kółku tnącym, a na łamaku kończąc. Ręczną maszynę do płytek można wykorzystać wszędzie tam, gdzie konieczne jest przycięcie glazury na dany wymiar. Można zastosować ją do przycięcia płytek i następne ich położenie w salonie, w garażu, w łazience, czy też na ścianie w kuchni.

Jak używać przecinarki do płytek?

Ręczna przecinarka do płytek musi spoczywać na stabilnym podłożu. Może być to podłoga. Kładąc urządzenie na powierzchnię inną niż podłoga warto je wcześniej zabezpieczyć, aby nie doprowadzić do zniszczenia powierzchni. Przecinarki do glazury wyposażone są w prowadnicę oraz uchwyt z kółkiem tnącym. Proces cięcia rozpoczyna się od położenia płytki na maszynie. Na płytce powinny być wcześniej zaznaczone przynajmniej dwa punkty: punkt początkowy oraz punkt końcowy. Punkty te wyznaczają linię cięcia. Po położeniu płytki na maszynę do cięcia płytek należy przejechać wstępnie kółkiem po wyznaczonej linii cięcia i sprawdzić czy zaznaczone wcześniej punkty wyznaczają dokładnie taką samą linię cięcia. Jeśli występują odbiegi, wówczas należy skorygować położenie płytki. Po upewnieniu się, że płytka leży prawidłowo, a linia cięcia pokrywa się z linią, po której będzie poruszało się kółko tnące należy z odpowiednią siłą przejechać kółkiem tnącym po wierzchniej warstwie szkliwa glazury. W tym procesie szkliwo zostanie nacięte i powstanie linia. Większość ręcznych maszynek do płytek posiada zintegrowany łamak. Łamak ma za zadanie przełamać płytkę tzn. doprowadzić do jej pęknięcia. Pęknięcie odbywa się wzdłuż linii, która powstała w skutek przejechania z odpowiednim dociskiem kółka tnącego po jej wierzchniej warstwie. Jeśli maszynka do cięcia glazury nie ma zintegrowanego łamaka wówczas stosuje się zewnętrzne akcesorium jakim jest łamak do płytek. Po przełamaniu krawędź płytki można poddać procesowi szlifowania. Jeśli nie jest to konieczne, to nie jest wymagane żadne inne działanie.

Gdzie warto zastosować ręczną przecinarkę?

Ręczna przecinarkę do płytek można zastosować wszędzie tam, gdzie wniesienie ciężkiej maszyny na wodę jest niemożliwe. Maszyna do cięcia glazury na sucho lub szlifierka kątowa z tarczą do cięcia glazury generuje podczas procesu cięcia dużą ilość kurzu. Co raz częściej Klienci nie chcą, aby praca została wykonana w towarzystwie kurzu. Właśnie w takich momentach przydają się ręczne maszyny do glazury. Cięcie płytek odbywa się bezpyłowo. Po procesie cięcia ręczną maszyną do płytek zostają jedynie odpryski szkliwa na powierzchni, na której jest ona umiejscowiona. Ponadto ręczna przecinarka do glazury doskonale sprawdzi się przy docinaniu pojedynczych płytek cokołowych, podłogowych lub naściennych. Proces ten przebiega bardzo szybko i z odpowiednią precyzją.

pixel