Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Grone

( ilość produktów: 28 )

Grone to polska marka elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych, która przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów aby zapewniały najlepszą jakość i trwałość. Firma Grone oferuje różnego rodzaju elektronarzędzia, które są przystosowane do profesjonalnych zastosowań.

 

Marka Grone

Marka Grone jest polską marką, należącą do grupy kapitałowej KAEM Sp. z o.o. Sp. K. Grone wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej tworząc elektronarzędzia, agregaty malarskie i osprzęt skierowany do profesjonalnych zastosowań z sektora budowlano-remontowego.

Marka Grone kładzie duży nacisk na sprawdzanie każdego elektronarzędzia, tak, aby do klientów trafiały najlepsze narzędzia. Za najważniejsze stawiają sobie stosunek jakości do ceny. Stworzony przez nich produkt ma mówić sam za siebie. 

Produkty marki Grone

Grone produkuje narzędzia elektryczne, agregaty malarskie oraz profesjonalne akcesoria. Gröne nazywa swoje produkty tak, aby niosły za  sobą konkretne informacje ułatwiające orientację w ofercie. Jest to kolejny, obok znaczników kolorowych element przyśpieszający nawigację po ich maszynach i urządzeniach.

Polecane produkty marki Grone

 • Dużym zainteresowaniem cieszy się Agregat malarski SmartSpray 21 to bezpowietrzny tłokowy agregat malarski do malowania powierzchni ścian, sufitów, słupów i innych, materiałami wodorozcieńczalnymi i rozpuszczalnikowymi tj. lakiery, grunty akryle, lateksy i olejnice. Może być używany do wykończeń malarskich na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

 • Polecamy również Ręczna pilarka do kamienia GTS 18-180 Grone  jest przeznaczona do cięcia kamienia i innych materiałów ceramicznych z systemem obróbki na mokro z użyciem wody jako czynnika chłodzącego i przeciwpyłowego podawanego bezpośrednio na tarczę diamentową.

 • Często wybieranym produktem marki Grone jest również szlifierka do ścian i sufitów typu żyrafa, model oznaczony symbolem GWG 7-225 RB. Jest to narzędzie elektryczne, które zostało zaprojektowane z myślą o szlifowaniu powierzchni na wysokości. Dzięki temu narzędziu można łatwo i skutecznie obrabiać ściany i sufity bez konieczności wchodzenia na drabiny lub rusztowania.
pixel