Darmowa dostawa od 99,00 zł

Grone

( ilość produktów: 27 )

Grone to polska marka elektronarzędzi sieciowych i akumulatorowych, która przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów aby zapewniały najlepszą jakość i trwałość. Firma Grone oferuje różnego rodzaju elektronarzędzia, które są przystosowane do profesjonalnych zastosowań.

 

Marka Grone

Marka Grone jest polską marką, należącą do grupy kapitałowej KAEM Sp. z o.o. Sp. K. Grone wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej tworząc elektronarzędzia, agregaty malarskie i osprzęt skierowany do profesjonalnych zastosowań z sektora budowlano-remontowego.

Marka Grone kładzie duży nacisk na sprawdzanie każdego elektronarzędzia, tak, aby do klientów trafiały najlepsze narzędzia. Za najważniejsze stawiają sobie stosunek jakości do ceny. Stworzony przez nich produkt ma mówić sam za siebie. 

Produkty marki Grone

Grone produkuje narzędzia elektryczne, agregaty malarskie oraz profesjonalne akcesoria. Gröne nazywa swoje produkty tak, aby niosły za  sobą konkretne informacje ułatwiające orientację w ofercie. Jest to kolejny, obok znaczników kolorowych element przyśpieszający nawigację po ich maszynach i urządzeniach.

Polecane produkty marki Grone

  • Dużym zainteresowaniem cieszy się Agregat malarski SmartSpray 21 to bezpowietrzny tłokowy agregat malarski do malowania powierzchni ścian, sufitów, słupów i innych, materiałami wodorozcieńczalnymi i rozpuszczalnikowymi tj. lakiery, grunty akryle, lateksy i olejnice. Może być używany do wykończeń malarskich na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

  • Polecamy również Ręczna pilarka do kamienia GTS 18-180 Grone  jest przeznaczona do cięcia kamienia i innych materiałów ceramicznych z systemem obróbki na mokro z użyciem wody jako czynnika chłodzącego i przeciwpyłowego podawanego bezpośrednio na tarczę diamentową.

  • Często wybieranym produktem marki Grone jest również szlifierka do ścian i sufitów typu żyrafa, model oznaczony symbolem GWG 7-225 RB. Jest to narzędzie elektryczne, które zostało zaprojektowane z myślą o szlifowaniu powierzchni na wysokości. Dzięki temu narzędziu można łatwo i skutecznie obrabiać ściany i sufity bez konieczności wchodzenia na drabiny lub rusztowania.
pixel