Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wkrętarka

( ilość produktów: 27 )

Wkrętarka to niezastąpione narzędzie dla każdego majsterkowicza oraz profesjonalistów. Prosta w działaniu oraz kompaktowa konstrukcja wkrętarki pozwoli na dostęp do trudno dostępnych miejsc. Wykręcanie oraz wkręcanie wkrętów za pomocą z wkrętarką stanie się szybsze oraz łatwiejsze. Na Domitech.pl znajdziesz duży wybór wkrętarek akumulatorowych największych producentów takich jak Bosch, Makita, Hikoki, Metabo w dobrej cenie.

wkretarka

Czym jest wkrętarka

Wkrętarka to lekkie i proste w budowie narzędzie, o nieskomplikowanej konstrukcji, które  pozwala na wykorzystywanie bitów do wkręcania wkrętów, składanie mebli czy montaż innych elementów. Dzięki korzystaniu z małej wkrętarki można w sposób lekki i przyjemny sprostać każdemu zadaniu, złożyć szafki, skręcić małe elementy drewniane czy przymocować obraz do ściany. Zasada działania narzędzia jest prosta, starczy włożyć odpowiedni bit i gotowe - wkrętarka dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze zrobi resztę za nas.

Wkrętarka do domu

Użytkownik indywidualny, szukając wkrętarki do domu - nie zawsze potrzebuje narzędzia o dużej mocy, z pojemnym akumulatorem do pracy przez kilka godzin czy narzędzia z funkcjami, z których nigdy nie skorzysta. W przypadku mniejszych wymagań co do użytkowania narzędzia - typowej wkrętarki do okazjonalnych prac w domu - możliwy jest wybór odpowiedniego narzędzia przez wzgląd na cenę, kształt czy walory estetyczne.

Wkrętarki dla profesjonalisty

Wkrętarka choć jest narzędziem niewielkim w swojej formie, to również może należeć do grona profesjonalnych narzędzi, mówimy wtedy od wkrętarce dla profesjonalisty, dla którego to urządzenie, będzie narzędziem pracy. Od takiego narzędzia, oczekujemy więc niezawodności, odpowiedniej mocy, która pozwoli na sprawną pracę oraz funkcji, których może zabraknąć w małej i bardzo kompaktowej wkrętarki domowej.

Zasilanie wkrętarek

Narzędzie do skręcania mebli nie potrzebuje ogromnej mocy, dzięki czemu baterie i elektronika urządzenia pozwala na znaczną redukcję masy, co przyczynia się na komfort użytkowania. Wkrętarki to lekkie narzędzia wykorzystujące akumulatory, mogą one być wbudowane lub wymienne pomiędzy innymi narzędziami (zależy od wkrętarki i systemu akumulatorowego danego narzędzia - nie wszystkie wkrętarki posiadają akumulatory kompatybilne z innymi narzędziami).

Standardowy zakres napięcia wykorzystywanego przez małą wkrętarkę to 3,6 do 7,2V, przy mocy do nawet 30Nm.

W zależności od modelu, w ofercie posiadamy wkrętarki z wymiennymi oraz wbudowanymi akumulatorami. Wykorzystywanie przez wkrętarkę wymiennych akumulatorów pozwala na dłuższą pracę narzędzia korzystając z zapasowego źródła energii, lub przełożenie akumulatora do innego narzędzia.

Wkretarka - najważniejsze cechy

Dobra wkrętarka jest przede wszystkim niewielka. Narzędzie wkręcające, korzystające z bitów, którego zadaniem będzie wkręcanie wkrętów w miękkie drewno lub we wcześniej przygotowane otwory nie potrzebuje masywnej konstrukcji, której ciężar może przytłaczać.

Do kluczowych cech dobrej wkrętarki zaliczyć możemy:

  • Lekkość i łatwość manewrowania
  • Prosta obsługa narzędzia, bez skomplikowanych funkcji
  • Odpowiednia moc i moment obrotowy pod zakres prac
  • Pojemność akumulatora, która zapewni odpowiedni czas pracy

Mała i poręczna - zalety mini wkrętarki

Wśród wkrętarek znajdziemy również bardzo małe wkrętaki, które swoim rozmiarem mogą przypominać zabawki - nic bardziej mylnego. Małe wkrętarki to też narzędzia, które dzięki swojej kompaktowej budowie, potrafią zapewnić wygodę obsługi, manewrowość oraz dostępność do bardzo trudnych i ciasnych miejsc.

Atuty mini wkrętarki:

  • Lekkość - bardzo mała waga narzędzia
  • Łatwy dostęp do ciasnych miejsc

Jaka wybrać najlepszą wkrętarkę?

Jak wspomnieliśmy powyżej - producenci narzędzi i elektronarzędzi oferują różne wkrętarki, dedykowane mniej lub bardziej profesjonalistom czy użytkownikom indywidualnym z docelowym zastosowaniu do domu. W zależności od potrzeb - zapoznać należy się z oferowanymi produktami, znaleźć ich różnice i podobnie jak z innymi narzędziami i elektronarzędziami - poznać dedykowaną rolę narzędzia. Najskuteczniejszym rozwiązaniem w poszukiwaniu najlepszej wkrętarki, jest oczywiście doradzenie się specjalisty - obsługa naszego sklepu wyjaśni chętnie doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego narzędzia.

Na co zwrócić uwagę szukając wkrętarki do domowego użytku

Poszczególne modele wkrętarek prócz standardowego uchwytu roboczego (samozaciskowy HEX 1/4") różnych producentów posiadają często unikalne cechy - takie jak wbudowany schowek na bity, oświetlenie robocze LED (pozwalające na pracę w gorzej oświetlonej przestrzeni), sterowanie narzędziem za pomocą ruchem dłoni czy możliwość zasilania przez zwykły kabel USB-C/USB-Micro (dzięki czemu można je ładować podłączając do komputera czy wielu innych ładowarek do telefonów). Jako narzędzie do lekkich prac, narzędzie charakteryzuje się niemal zawsze lekkością, tutaj w przypadku małych wkrętarek mamy zakres od 250 do 750 gram (z zainstalowaną baterią).

Wkrętarka na Domitech

Wszystkie nasze produkty to markowe narzędzia pochodzące z oryginalnej dystrybucji na nasz kraj, dlatego kupując wkrętarka z oferty naszego sklepu - masz pewność że otrzymasz w pełni oryginalny i wartościowy sprzęt. Oferujemy naszym klientom najlepszej jakości narzędzia prosto od dostawcy, które w pełni podlegają gwarancji oraz zapewniają wydajność deklarowaną przez producenta. Szukając wkrętarki - wybierz Domitech, kupując w naszym sklepie internetowym masz pewność bezpiecznej wysyłki w wybranej przez Ciebie metodzie dostawy i swobodę wyboru metody płatności - w tym płatność przy odbiorze.

pixel