Darmowa dostawa od 99,00 zł

GLOB SYSTEM

( ilość produktów: 40 )

Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Powstała ona w 1996 r. na bazie Wytwórni Wyciągów Narciarskich "POLSPORT".

Oferowane produkty marki GLOB

W ofercie produktowej marki Glob, dostępnej w Domitech.pl - znajdziemy takie produkty jak:

  • Przystawki do szlifowania,
  • Przystawki do satynowania,
  • Przystawki do matowienia,
  • Przystawka pilnikowa,
  • oraz produkty eksploatacyjne, takie jak ściernice listkowe i inne materiały ścierne.

Produkcja GLOB obejmuje: Brzeszczoty: ręczne, maszynowe, kątowe, bagnetowe.Noże taśmowe i taśmy tnące.Piły taśmowe do cięcia drewna, piły taśmowe do cięcia metalu. Noże do strugarek, noże przemysłowe. System przystawek do szlifierek kątowych, odpowiednich do różnych zastosowań: szlifowanie, polerowanie, matowienie itd. Materiały ścierne do przystawek i elektronarzędzi. Piły: płatnice, poprzeczne, ogrodnicze.Strugi do drewna: kątniki, równiaki, zdzieraki, gładziki. Wyciągi narciarskie: wysokie prowadzenie liny, niskie prowadzenie liny, przenośne, wodne, części (naprawy, modernizacje). Ściernica listkowa walcowa z włókniny 100x100x19 mm Glob System GLOB-SLW-10019-MEDIUM, to ściernica listkowa walcowa z włókniny o granulacji MEDIUM. Jest przeznaczona do przystawki do satynowania i matowienia powierzchni płaskich GS04 i GS05. Ściernica z włókniny doskonale sprawdzi się do obróbki wykończeniowej, satynowania, matowienia, szlifowania i polerowania powierzchni metalowych.

Szczotka do postarzania drewna z włókna ściernego 125x100x19 mm Glob System GLOB-SZ-WLOKNO-125- to szczotka do postarzania drewna z włókna poliamidowego zwierającego ziarno ścierne - krzem, w granulacji 80. Jest przeznaczona do szlifowania i wygładzania zadziorów, po wstępnym użyciu szczotki z drutu, a także do szlifowanie miękkiego drewna.

 

pixel