Darmowa dostawa od 99,00 zł

Radio DeWalt

( ilość produktów: 8 )

Radio budowlane DeWALT to urządzenie które znacznie poprawi komfort pracy. Radia DeWALT to nowoczesne radioodbiorniki, które zapewniają szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz funkcji - zapewniając dobrą jakość dźwięku, czysty odbiór sygnału oraz możliwości, które nie znajdziemy w standardowym radiu.

radio dewalt

Dla kogo radio budowlane Dewalt

Radio budowlane dewalt to propozycja dla każdego, kto profesjonalnie zajmuje się pracami budowlano-remontowymi, oraz tym którzy lubią dłubać w warsztacie. Radio DeWALT budowlane to urządzenie które znacznie poprawi komfort wykonywanych prac, zapewniając dobrą słyszalność i odbiór sygnału, którego mogą zakłócać inne urządzenia.

Radia Dewalt posiadają niezbędną izolację, która chroni je przed pyłem, kurzem i zachlapaniem - zapewniając trwałość i odporność na placu budowlanym

Jakie radio Dewalt

Marka dewalt w swojej ofercie radioodbiorników posiada kilka modeli, są to głośniki z podstawową opcją odbioru sygnału radiowego, wzmocnione konstrukcyjnie radia budowlane oraz radia kompatybilne z systemem transportowym TSTAK i ToughSystem. Wybór odpowiedniego radia to kwestia preferencji i docelowego zastosowania - w warsztacie, na budowie czy rekreacyjnie w domu i ogrodzie. Radia marki Dewalt to dobrej jakości wykonania oraz dzwięku produkty, które odpowiednio dobrane - skutecznie spełni oczekiwania.

Radio Dewalt Toughsystem

Radio toughsystem to radio przystosowane do pracy w połączeniu z transportowymi kuframi dewalt toughsystem. Radio z tego systemu można łączyć z zestgawami skrzyń/kufrów ToughSystem, dzięki czemu jego przenoszenie i transportowanie jest sprawne i bezpieczne.

Sprawdź:

Radio DeWalt DWST1-75659-QW z systemem Toughsystem

Radio Dewalt Tstak

Radio TSTAK - to podobnie jak wcześniej wpspomniane radio toughsystem - radio budowlane kompatybilne z system transportowym DeWALT TSTAK - radio przystosowane do pracy w połączeniu z odpowiednimi walizkami i kuframi Dewalt - takie połączenie zapewnia łatwość transportu oraz bezpieczeństwo urządzenia.

Sprawdź:

Radio budowlane DWST1-81078 TSTAK Dewalt

Dewalt radio budowlane w Domitech

W ofercie sklepu Domitech znajdziemy wszystkie obecnie dostępne na rynku radia budowlane Dewalt, które zapewniają najwyższy standard jakości odbioru sygnału oraz wysoką jakość dźwięku. Decydując się na zakup radia Dewalt z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności sprzętu oraz swobodę wyboru dogodnej formy dostawy i metody płatności.

pixel