Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Stihl

( ilość produktów: 972 )

Stihl to producent wydajnych, trwałych i niezawodnych narzędzi do pielęgnacji zieleni. Od samego początku firma STIHL stawia na najnowszą technikę i nowatorskie pomysły. 90 lat tradycji sprawiło, że jesteśmy postrzegani jako symbol doskonałej techniki. Dziś marka STIHL stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu. W ponad 160 krajach na całym świecie nasze produkty pomagają ludziom w wykonywaniu ich pracy - jesteśmy światowym liderem na rynku pilarek łańcuchowych.

Narzędzia Stihl - zasilanie

Rodzaj zasilania to kluczowy element wszystkich elektronarzędzi, to on w dużej mierze określa podstawową funkcjonalność urządzenia, specyfikę jego działania oraz charakterystykę pracy narzędzia. Marka Stihl w swojej ofercie prócz narzędzi ręcznych posiada elektronarzędzia w trzech kategoriach zasilania - wydajne narzędzia z silnikami spalinowymi (zasilane silnikami benzynowymi), lekkie narzędzia elektryczne zasilane sieciowo (napięciem 230 lub 400V) oraz mobilne i bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe (w zależności od linii produktowej/serii - z wymiennymi akumulatorami 12/36V). W każdej grupie znajdziemy narzędzia dedykowane do zastosowań indywidualnych oraz te produkty, które są kierowane do profesjonalnych zastosowań.

Wybrane narzędzia spalinowe:

Wybrane narzędzia elektryczne:

Wybrane narzędzia akumulatorowe:

Produkty Stihl

Stihl konsekwentnie poszerza ofertę swoich produktów z najbardziej popularnych kategorii, dodając nowe modele, serie i rewizje znanych modeli. Prócz rozwijania swojego portfolio, marka Stihl tworzy także nowe dla siebie produkty - zapewniając za każdym razem innowacyjne podejście i coraz to nowsze, optymalne rozwiązania.

Marka Stihl oferuje narzędzia ogrodnicze do wszelkich zastosowań. Przeglądając ofertę produktową Stihl, znajdziemy narzędzia tnące, takie jak pilarki łańcuchowe, roboty koszące pilarki tarczowe/przecinarki. W ofercie narzędzi koszących producent może pochwalić się nowoczesnymi kosiarkami, kosami oraz traktorami ogrodowymi. Wśród narzędzi sprzątających producenta Stihl wymienić można takie maszyny jak zamiatarki, rozdrabniacze do gałęzi, myjki ciśnieniowe, dmuchawy i odkurzacze ogrodowe. Dodatkowo marka Stihl w swojej ofercie posiada również inne urządzenia o specjalnym zastosowaniu, a wśród nich wertykulatory, glebogryzarki, narzędzia wielofunkcyjne systemu KombiSystem Stihl, czy opryskiwacze.

Kategorie pilarek łańcuchowych:

 • Pilarki spalinowe
 • Piły elektryczne
 • Piły akumulatorowe

Kategorie mechanicznych kos:

 • Kosy spalinowe
 • Podkaszarki elektryczne
 • Podkaszarki akumulatorowe

Kategorie kosiarek:

 • Kosiarki spalinowe
 • Kosiarki elektryczne
 • Kosiarki akumulatorowe

Kategorie nożyc do żywopłotów:

 • Nożyce do żywopłotu spalinowe
 • Elektryczne nożyce do żywopłotu
 • Akumulatorowe nożyce do krzewów

Roboty koszące i inne narzędzia:

 • Roboty koszące
 • Traktory ogrodowe

Kategoria systemu KombiSystem:

 • KombiMotor - jednostki silnikowe
 • KombiNarzędzia - przystawki
 • Akcesoria do KombiSystemu

Ostatnio dodane produkty marki Stihl

Sprawdź ostatnio dodane do naszej oferty produkty marki Stihl

stihl

To, co wyróżnia produkty spod marki Stihl, to trwałość i niezawodność. Narzędzia te są wykonane z zachowaniem najwyższej jakości materiałów i w restrykcyjnej linii produkcji, dzięki czemu zapewniają wydajność, nawet w najbardziej wymagającej pracy. Wysoka wytrzymałość oraz odporność na mechaniczne uszkodzenia narzędzi Stihl - gwarantuje wieloletnią sprawność urządzeń. Narzędzia spalinowe, elektryczne, akumulatorowe oraz najbardziej podstawowe narzędzia ręczne są zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika, przez co posiadają specjalnie dostosowane i ergonomiczne rękojeści/uchwyty, które zapewniają stabilność, wygodę i bezpieczeństwo podczas obsługi.

Stihl - producent narzędzi ogrodniczych

Stihl to producent niezawodnych elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, która ma swoje korzenie w leśnictwie, to dlatego naturalne dla niej jest myślenie długofalowe i zrównoważony rozwój podczas rozwijania swojej oferty i technologii. Długoletnia historia marki i narzędzi Stihl potwierdza to swoimi działaniami oraz produktami. Zgodnie z tą myślą starannie optymalizuje procesy działania i nowoczesne technologie, które dostarcza. Takie zrównoważone zarządzanie ukierunkowane jest w stronę przyszłości, przez co marka stale rozwija kluczowe rozwiązania technologiczne i inwestuje w badania oraz rozwój.

 

Proste, uniwersalne i wytrzymałe

Urządzenia akumulatorowe Stihl do wszystkich zastosowań

Pielęgnacja zieleni to wyzwanie, które stoi nie tylko przed człowiekiem, ale też narzędziami z których korzysta. Istotne jest aby narzędzia przez niego wykorzystywane potrafiły dorównać w swojej trwałości, wytrzymałości oraz niezawodności.

Akumulatorowe elektronarzędzia Stihl, systemy takie jak AS, AK oraz AP, wraz z linią produktów AI - zapewnią wydajność, komfort oraz długą żywotność podczas zastosowań profesjonalnych oraz indywidualnych w przydomowym ogrodzie.

 

Stihl

Stihl cięcie

 

Z marką Stihl - z łatwością wykonasz każde cięcie

Najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia tnące Stihl

Cięcie i przycinanie to czynności, które z elektronarzędziami Stihl nie stanowią problemu. Producent narzędzi ogrodniczych dla profesjonalistów - marka Stihl posiada w swojej ofercie szeroki wybór narzędzi tnących, wśród których znajdziemy pilarki, kosy, kosiarki, nożyce do traw i żywopłotów oraz wiele innych specjalistycznych produktów, których wspólną cechą są jakość i trwałość.

 • Oleje do piły
 • Oleje i smary do silników 2-suwowych
 • Oleje i smary do silników 4-suwowych
 • Żyłki
 • Tarcze tnące
 • Nożyki do kos

 

 

Stihl

STIHL Connected

Akcesorium zapewniające zupełnie nowy poziom zarządzania narzędziami i flotą, od dostarczania czasów pracy produktów po wskazywanie ostatniej lokalizacji poszczególnych narzędzi.

 

 

TRZY CENTRALNE KOMPONENTY SYSTEMU

 

Stihl

 

Inteligentne złącze Stihl

 

Stihl Connected to narzędzie, które przenosi zarządzanie narzędziami i flotą na najwyższy poziom, informując o czasach pracy poszczególnych produktów po wskazywanie ostatniej lokalizacji danego narzędzia. Dodatkowo, akcesorium smart Stihl Connector zapewnia możliwość analizowania zakłóceń elektromagnetycznych i łączności Bluetooth. Urządzenie może gromadzić i przesyłać dane z praktycznie każdego narzędzia z silnikiem.

 

Aplikacja STIHL

 

Zbieranie danych to tylko część możliwości inteligentnego złącza. Dzięki wykorzystywaniu aplikacji Stihl - możliwe jest zebranie i przesłanie informacji o narzędziach i ich użytkowaniu. Dane będą analizowane przez aplikację STIHL i śledzone za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu, co zoptymalizuje zarządzanie flotą, planowanie konserwacji i nie tylko.

stihl
stihl

 

Portal STIHL Connect Pro

 

Wejdź na nowy poziom zarządzania dzięki portalowi Stihl Connect Pro. Funkcjonalność portalu zapewnia lepsze zarządzanie flotą, ale także lepszy wgląd w elektronarzędzia - od obserwacji ostatniego użycia danego narzędzia po ustalenie harmonogramu konserwacji.

 • Lepsze dane.
 • Inteligentne narzędzia.
 • Większa produktywność.

 

Sklep Stihl - Domitech, oficjalny dystrybutor Stihl

Stacjonarny sklep oraz sklep internetowy Domitech - to oficjalny dystrybutor marki Stihl, marki która projektuje, produkuje i dostarcza profesjonalne urządzenia najwyższej jakości dla leśnictwa, rolnictwa, firm pielęgnujących zieleń, firm budowlanych i użytkowników indywidualnych chcących najlepiej zadbać o swój ogród. Produkty należące do marki Stihl w ofercie sklepu Domitech, to gwarancja dobrej ceny, profesjonalnej obsługi i kompetencji pracowników, którzy świadczą usługi serwisowe oraz oferują fachowe doradztwo przy zakupie odpowiedniego narzędzia oraz po nim.

W naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym - znajdziesz szeroki wybór narzędzi ogrodowych Stihl, a pracownicy naszego sklepu doradzą Ci w wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Twoje oczekiwania.

 

Stihl gwarancja - poznaj zasady gwarancji produktów Stihl

Gwarancja na narzędzia i elektronarzędzia to deklaracja ich niezawodności, oraz zabezpieczenie klienta przed wadami produkcyjnymi. Wybierając narzędzia z oferty produktowej Stihl w naszym sklepie internetowym bądź stacjonarnym - masz pewność że otrzymasz oryginalny produkt, który podlega pełnej gwarancji producenta. Sklep Stihl - Domitech oferuje pełną obsługę klienta przed oraz po zakupie - zapewniając profesjonalne podejście i wsparcie naszym klientom. Sprawdź zasady gwarancji Stihl produktów marki Stihl, oferowanych w sklepie Domitech - oficjalny dystrybutor i sklep Stihl.

 

 

Katalog Stihl - sprawdź najnowszy katalog produktów Stihl

W sklepie Domitech, jako oficjalny dystrybutor Stihl posiadamy najnowszą ofertę produktową narzędzi i elektronarzędzi ogrodniczych oraz profesjonalnych narzędzi dla leśnictwa od Stihl. Zobacz najnowszy oficjalny katalog Stihl online - sprawdź aktualną ofertę na narzędzia oraz akcesoria i poznaj najnowsze modele elektronarzędzia Stihl.

 

Stihl

 

 

"W procesie rozwoju produktów ważni są dla nas dzisiaj zarówno klienci, jak i środowisko"

Nikolas Stihl, przewodniczący rady nadzorczej STIHL

 

pixel