Darmowa dostawa od 99,00 zł

Stihl

( ilość produktów: 882 )

Stihl to producent wydajnych, trwałych i niezawodnych narzędzi do pielęgnacji zieleni. Od samego początku firma STIHL stawia na najnowszą technikę i nowatorskie pomysły. 90 lat tradycji sprawiło, że jesteśmy postrzegani jako symbol doskonałej techniki. Dziś marka STIHL stanowi na całym świecie synonim jakości i doskonałego serwisu. W ponad 160 krajach na całym świecie nasze produkty pomagają ludziom w wykonywaniu ich pracy - jesteśmy światowym liderem na rynku pilarek łańcuchowych.

Narzędzia Stihl - zasilanie

Rodzaj zasilania to kluczowy element wszystkich elektronarzędzi, to on w dużej mierze określa podstawową funkcjonalność urządzenia, specyfikę jego działania oraz charakterystykę pracy narzędzia. Marka Stihl w swojej ofercie prócz narzędzi ręcznych posiada elektronarzędzia w trzech kategoriach zasilania - wydajne narzędzia z silnikami spalinowymi (zasilane silnikami benzynowymi), lekkie narzędzia elektryczne zasilane sieciowo (napięciem 230 lub 400V) oraz mobilne i bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe (w zależności od linii produktowej/serii - z wymiennymi akumulatorami 12/36V). W każdej grupie znajdziemy narzędzia dedykowane do zastosowań indywidualnych oraz te produkty, które są kierowane do profesjonalnych zastosowań.

Wybrane narzędzia spalinowe:

Wybrane narzędzia elektryczne:

Wybrane narzędzia akumulatorowe:

Produkty Stihl

Stihl konsekwentnie poszerza ofertę swoich produktów z najbardziej popularnych kategorii, dodając nowe modele, serie i rewizje znanych modeli. Prócz rozwijania swojego portfolio, marka Stihl tworzy także nowe dla siebie produkty - zapewniając za każdym razem innowacyjne podejście i coraz to nowsze, optymalne rozwiązania.

Marka Stihl oferuje narzędzia ogrodnicze do wszelkich zastosowań. Przeglądając ofertę produktową Stihl, znajdziemy narzędzia tnące, takie jak pilarki łańcuchowe, roboty koszące pilarki tarczowe/przecinarki. W ofercie narzędzi koszących producent może pochwalić się nowoczesnymi kosiarkami, kosami oraz traktorami ogrodowymi. Wśród narzędzi sprzątających producenta Stihl wymienić można takie maszyny jak zamiatarki, rozdrabniacze do gałęzi, myjki ciśnieniowe, dmuchawy i odkurzacze ogrodowe. Dodatkowo marka Stihl w swojej ofercie posiada również inne urządzenia o specjalnym zastosowaniu, a wśród nich wertykulatory, glebogryzarki, narzędzia wielofunkcyjne systemu KombiSystem Stihl, czy opryskiwacze.

Kategorie pilarek łańcuchowych:

 • Pilarki spalinowe
 • Piły elektryczne
 • Piły akumulatorowe

Kategorie mechanicznych kos:

 • Kosy spalinowe
 • Podkaszarki elektryczne
 • Podkaszarki akumulatorowe

Kategorie kosiarek:

 • Kosiarki spalinowe
 • Kosiarki elektryczne
 • Kosiarki akumulatorowe

Kategorie nożyc do żywopłotów:

 • Nożyce do żywopłotu spalinowe
 • Elektryczne nożyce do żywopłotu
 • Akumulatorowe nożyce do krzewów

Roboty koszące i inne narzędzia:

 • Roboty koszące
 • Traktory ogrodowe

Kategoria systemu KombiSystem:

 • KombiMotor - jednostki silnikowe
 • KombiNarzędzia - przystawki
 • Akcesoria do KombiSystemu

Ostatnio dodane produkty marki Stihl

Sprawdź ostatnio dodane do naszej oferty produkty marki Stihl

stihl

To, co wyróżnia produkty spod marki Stihl, to trwałość i niezawodność. Narzędzia te są wykonane z zachowaniem najwyższej jakości materiałów i w restrykcyjnej linii produkcji, dzięki czemu zapewniają wydajność, nawet w najbardziej wymagającej pracy. Wysoka wytrzymałość oraz odporność na mechaniczne uszkodzenia narzędzi Stihl - gwarantuje wieloletnią sprawność urządzeń. Narzędzia spalinowe, elektryczne, akumulatorowe oraz najbardziej podstawowe narzędzia ręczne są zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika, przez co posiadają specjalnie dostosowane i ergonomiczne rękojeści/uchwyty, które zapewniają stabilność, wygodę i bezpieczeństwo podczas obsługi.

Stihl - producent narzędzi ogrodniczych

Stihl to producent niezawodnych elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, która ma swoje korzenie w leśnictwie, to dlatego naturalne dla niej jest myślenie długofalowe i zrównoważony rozwój podczas rozwijania swojej oferty i technologii. Długoletnia historia marki i narzędzi Stihl potwierdza to swoimi działaniami oraz produktami. Zgodnie z tą myślą starannie optymalizuje procesy działania i nowoczesne technologie, które dostarcza. Takie zrównoważone zarządzanie ukierunkowane jest w stronę przyszłości, przez co marka stale rozwija kluczowe rozwiązania technologiczne i inwestuje w badania oraz rozwój.

 

Proste, uniwersalne i wytrzymałe

Urządzenia akumulatorowe Stihl do wszystkich zastosowań

Pielęgnacja zieleni to wyzwanie, które stoi nie tylko przed człowiekiem, ale też narzędziami z których korzysta. Istotne jest aby narzędzia przez niego wykorzystywane potrafiły dorównać w swojej trwałości, wytrzymałości oraz niezawodności.

Akumulatorowe elektronarzędzia Stihl, systemy takie jak AS, AK oraz AP, wraz z linią produktów AI - zapewnią wydajność, komfort oraz długą żywotność podczas zastosowań profesjonalnych oraz indywidualnych w przydomowym ogrodzie.

 

Stihl

Stihl cięcie

 

Z marką Stihl - z łatwością wykonasz każde cięcie

Najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzia tnące Stihl

Cięcie i przycinanie to czynności, które z elektronarzędziami Stihl nie stanowią problemu. Producent narzędzi ogrodniczych dla profesjonalistów - marka Stihl posiada w swojej ofercie szeroki wybór narzędzi tnących, wśród których znajdziemy pilarki, kosy, kosiarki, nożyce do traw i żywopłotów oraz wiele innych specjalistycznych produktów, których wspólną cechą są jakość i trwałość.

 • Oleje do piły
 • Oleje i smary do silników 2-suwowych
 • Oleje i smary do silników 4-suwowych
 • Żyłki
 • Tarcze tnące
 • Nożyki do kos

 

 

Stihl

STIHL Connected

Akcesorium zapewniające zupełnie nowy poziom zarządzania narzędziami i flotą, od dostarczania czasów pracy produktów po wskazywanie ostatniej lokalizacji poszczególnych narzędzi.

 

 

TRZY CENTRALNE KOMPONENTY SYSTEMU

 

Stihl

 

Inteligentne złącze Stihl

 

Stihl Connected to narzędzie, które przenosi zarządzanie narzędziami i flotą na najwyższy poziom, informując o czasach pracy poszczególnych produktów po wskazywanie ostatniej lokalizacji danego narzędzia. Dodatkowo, akcesorium smart Stihl Connector zapewnia możliwość analizowania zakłóceń elektromagnetycznych i łączności Bluetooth. Urządzenie może gromadzić i przesyłać dane z praktycznie każdego narzędzia z silnikiem.

 

Aplikacja STIHL

 

Zbieranie danych to tylko część możliwości inteligentnego złącza. Dzięki wykorzystywaniu aplikacji Stihl - możliwe jest zebranie i przesłanie informacji o narzędziach i ich użytkowaniu. Dane będą analizowane przez aplikację STIHL i śledzone za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu, co zoptymalizuje zarządzanie flotą, planowanie konserwacji i nie tylko.

stihl
stihl

 

Portal STIHL Connect Pro

 

Wejdź na nowy poziom zarządzania dzięki portalowi Stihl Connect Pro. Funkcjonalność portalu zapewnia lepsze zarządzanie flotą, ale także lepszy wgląd w elektronarzędzia - od obserwacji ostatniego użycia danego narzędzia po ustalenie harmonogramu konserwacji.

 • Lepsze dane.
 • Inteligentne narzędzia.
 • Większa produktywność.

 

Sklep Stihl - Domitech, oficjalny dystrybutor Stihl

Stacjonarny sklep oraz sklep internetowy Domitech - to oficjalny dystrybutor marki Stihl, marki która projektuje, produkuje i dostarcza profesjonalne urządzenia najwyższej jakości dla leśnictwa, rolnictwa, firm pielęgnujących zieleń, firm budowlanych i użytkowników indywidualnych chcących najlepiej zadbać o swój ogród. Produkty należące do marki Stihl w ofercie sklepu Domitech, to gwarancja dobrej ceny, profesjonalnej obsługi i kompetencji pracowników, którzy świadczą usługi serwisowe oraz oferują fachowe doradztwo przy zakupie odpowiedniego narzędzia oraz po nim.

W naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym - znajdziesz szeroki wybór narzędzi ogrodowych Stihl, a pracownicy naszego sklepu doradzą Ci w wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Twoje oczekiwania.

 

Stihl gwarancja - poznaj zasady gwarancji produktów Stihl

Gwarancja na narzędzia i elektronarzędzia to deklaracja ich niezawodności, oraz zabezpieczenie klienta przed wadami produkcyjnymi. Wybierając narzędzia z oferty produktowej Stihl w naszym sklepie internetowym bądź stacjonarnym - masz pewność że otrzymasz oryginalny produkt, który podlega pełnej gwarancji producenta. Sklep Stihl - Domitech oferuje pełną obsługę klienta przed oraz po zakupie - zapewniając profesjonalne podejście i wsparcie naszym klientom. Sprawdź zasady gwarancji Stihl produktów marki Stihl, oferowanych w sklepie Domitech - oficjalny dystrybutor i sklep Stihl.

 

 

Katalog Stihl - sprawdź najnowszy katalog produktów Stihl

W sklepie Domitech, jako oficjalny dystrybutor Stihl posiadamy najnowszą ofertę produktową narzędzi i elektronarzędzi ogrodniczych oraz profesjonalnych narzędzi dla leśnictwa od Stihl. Zobacz najnowszy oficjalny katalog Stihl online - sprawdź aktualną ofertę na narzędzia oraz akcesoria i poznaj najnowsze modele elektronarzędzia Stihl.

 

Stihl

 

 

"W procesie rozwoju produktów ważni są dla nas dzisiaj zarówno klienci, jak i środowisko"

Nikolas Stihl, przewodniczący rady nadzorczej STIHL

 

pixel