Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nożyce do trawy akumulatorowe

( ilość produktów: 45 )

Nożyce do trawy akumulatorowe to niezwykle praktyczne narzędzie, które skutecznie poradzi sobie nie tylko z trawą na krawędzi trawnika, ale też skutecznie przytnie delikatne gałązki żywopłotu czy innych, drobnolistnych roślin ozdobnych.

Akumulatorowe nożyce do trawy to narzędzie niezwykle praktyczne, nie tylko w małym ogrodzie. Narzędzie to jest stosunkowo uniwersalne i może pomóc przy wielu pracach podczas pielęgnacji. Nie tylko do przycinania krawędzi trawnika, ale też skutecznie przytnie gałązki bukszpanów czy innych, drobnych roślin ogrodowych.

 

Akumulatorowe nożyce do trawy - zasilanie

Wbrew pozorom, nożyce do trawy akumulatorowe mogą mieć różnego rodzaju źródło zasilania. Różnica polega przede wszystkim na rodzaju akumulatora, na tym czy jest on wymienny lub stały oraz na jakim napięciu zasilania pracuje dane narzędzie.

Wymienność akumulatora umożliwia pracę z bateriami o większej lub mniejszej pojemności, oferując dłuższy czas pracy lub komfort.

Wykorzystywanie wbudowanych akumulatorów zapewnia na start mniejsze koszta - urządzenia takie są znacznie tańsze niż te, które wykorzystują akumulatory i ładowarki różnych serii narzędziowych. Inną wadą takiej konstrukcji jest trudność wymiany uszkodzonych / zużytych ogniw.

 

Nożyce do trawy akumulatorowe - akcesoria

Wśród akcesoriów do nożyc do trawy na baterie / akumulator znajdziemy między innymi wymienne ostrza, szersze, lub dłuższe, kółka prowadzące i tyczkę do cięcia trawy w wyprostowanej pozycji oraz, w zależności od konstrukcji / typu zasilania - wymienny akumulator i ładowarki.

pixel