Darmowa dostawa od 99,00 zł

Nożyce do trawy akumulatorowe

( ilość produktów: 37 )

Nożyce do trawy akumulatorowe to niezwykle praktyczne narzędzie, które skutecznie poradzi sobie nie tylko z trawą na krawędzi trawnika, ale też skutecznie przytnie delikatne gałązki żywopłotu czy innych, drobnolistnych roślin ozdobnych.

Akumulatorowe nożyce do trawy to narzędzie niezwykle praktyczne, nie tylko w małym ogrodzie. Narzędzie to jest stosunkowo uniwersalne i może pomóc przy wielu pracach podczas pielęgnacji. Nie tylko do przycinania krawędzi trawnika, ale też skutecznie przytnie gałązki bukszpanów czy innych, drobnych roślin ogrodowych.

 

Akumulatorowe nożyce do trawy - zasilanie

Wbrew pozorom, nożyce do trawy akumulatorowe mogą mieć różnego rodzaju źródło zasilania. Różnica polega przede wszystkim na rodzaju akumulatora, na tym czy jest on wymienny lub stały oraz na jakim napięciu zasilania pracuje dane narzędzie.

Wymienność akumulatora umożliwia pracę z bateriami o większej lub mniejszej pojemności, oferując dłuższy czas pracy lub komfort.

Wykorzystywanie wbudowanych akumulatorów zapewnia na start mniejsze koszta - urządzenia takie są znacznie tańsze niż te, które wykorzystują akumulatory i ładowarki różnych serii narzędziowych. Inną wadą takiej konstrukcji jest trudność wymiany uszkodzonych / zużytych ogniw.

 

Nożyce do trawy akumulatorowe - akcesoria

Wśród akcesoriów do nożyc do trawy na baterie / akumulator znajdziemy między innymi wymienne ostrza, szersze, lub dłuższe, kółka prowadzące i tyczkę do cięcia trawy w wyprostowanej pozycji oraz, w zależności od konstrukcji / typu zasilania - wymienny akumulator i ładowarki.

pixel