Darmowa dostawa od 399,00 zł

Klucz udarowy DeWALT

( ilość produktów: 84 )

Marka DeWALT jest jedną z najbardziej popularnych firm oferującą profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia na całym świecie. Producent w swojej ofercie posiada narzędzia ręczne, elektronarzędzia na zasilaniu sieciowym, narzędzia akumulatorowe oraz pneumatyczne, odpowiednie dla wielu branż - oferując wiele różnych narzędzi dla różnych grup docelowych czy odpowiednich do każdego zadania. Wśród narzędzi specjalistycznych, dedykowanych nie tylko do warsztatów samochodowych znajdziemy konkretną grupę produktów - Klucze udarowe DeWALT.

klucz udarowy dewalt

Klucz udarowy DeWalt to narzędzie elektryczne, służące do odkręcania i zakręcania elementów śrubowych. Narzędzie to, niezależnie od modelu posiada kompaktową budowę i niewielką masę, co skutecznie redukuje zmęczenie użytkownika, umożliwiając również swobodne manewrowanie i komfortowe użytkowanie. Uchwyt narzędzia pokryty jest specjalną gumą, miękką i antypoślizgową z tworzywa sztucznego, co poprawia wygodę pracy, znacznie redukuje wibracje i ułatwia użytkowanie w trudnych, warsztatowych warunkach. Klucze udarowe DeWalt są trwałe, solidnie zbudowane, co gwarantuje ich długą żywotność, potwierdzoną gwarancją z możliwością dodatkowego przedłużenia.

 

Klucz udarowy Dewalt - co to?

Kluczu udarowy Dewalt to narzędzie dedykowane profesjonalistom, w tym mechanikom z branży motoryzacyjnej i dekarzom. Klucz udarowy Dewalt jest wydajnym narzędziem sieciowym lub akumulatorowym, oferującym średni lub wysoki moment obrotowy, który dzięki wykorzystaniu specjalnej konstrukcji sprzęgła - redukuje niemal całkowicie opór śrub/wkrętów na operatorze - zapewniając moment obrotowy na poziomie do nawet 2000 Nm.

 

Klucz udarowy DeWALT - zasilanie

Wśród kluczy udarowych marki DeWALT znajdziemy produkty zasilane na różne sposoby, wśród nich możemy wyszczególnić kilka grup - zasilane sieciowo prądem elektrycznym o napięciu 230V, Narzędzia zasilane akumulatorowo (narzędzia bezprzewodowe wykorzystujące zewnętrzne akumulatory) oraz narzędzia pneumatyczne, wykorzystujące do działania sprężone powietrze. W zależności od zastosowania czy preferencji wykorzystania możemy więc dobrać odpowiednie narzędzi, które najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Klucz Dewalt zasilany sieciowo

Klucze udarowe z zasilaniem sieciowym po kablu (klucz udarowy elektryczny), to niezawodne elektronarzędzie przewodowe, oferujące dużą i nieprzerwaną moc. Zasilanie sieciowe zapewnia wydajność i brak ograniczenia czasu pracy kosztem jednak łatwości manewrowania samym narzędziem. Zakup przewodowego klucza udarowego Dewalt to też mniejszy wydatek niż narzędzie zasilane akumulatorowo, które do działania wymaga kompatybilnych akumulatorów oraz ładowarki.

Akumulatorowy klucz Dewalt

Klucze udarowe DeWALT na zasilaniu akumulatorowym (klucz udarowy akumulatorowy), pozwalające na pracę mobilną i w terenie po za warsztatem. Marka Dewalt coraz intensywniej rozbudowuje swoje produkty w różnych kategoriach narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, oferując coraz to mocniejsze i wydajniejsze bezprzewodowe klucze udarowe, uzupełnione o szereg zabezpieczeń i udogodnień technologicznych. Akumulatorowe klucze udarowe Dewalt w portfolio producenta to narzędzia jednej z dwóch klas - 12V lub 18V, które zapewniają możliwość korzystania z tych samych akumulatorów przez inne narzędzia danej klasy.

Klucze udarowe DeWALT zasilane akumulatorowo możemy podzielić na dwie klasy:

  • Klucze Dewalt 12V - kompaktowe narzędzia oferujące do 400 Nm, o lekkiej i zwartej budowie,
  • Klucze Dewalt 18V - średnie oraz największe i najbardziej wydajne klucze, generujące moment obrotowy do ponad 1000 Nm.

 

klucz udarowy dewalt

 

Klucz udarowy DeWALT - cechy szczególne

Wśród kluczy udarowych DeWALT znajdziemy narzędzia wykorzystujące najbardziej popularne uchwyty 1,4", 1/2" oraz 3/4", których moc sięga 710W, a moment rozrywający najmocniejszego urządzenia może osiągnąć nawet poziom 1900 Nm. W zależności od modelu, klucze udarowe DeWALT wyposażone są w przekładnie sterującą momentem, sprzęgło regulujące prędkością obrotową silnika oraz funkcje takie jak oświetlenie LED czy systemu redukujące wibracje.

Najnowsze klucze udarowe Dewalt zaprezentowane w maju 2022 roku - modele DCF900, DCF891/892 oraz DCF921/922/923 wyposażone zostały w nowy interfejs sterowania "Precision Wrench", który wprowadził wiele udogodnień, takich jak predefiniowane funkcje do pracy z drewnem czy konstrukcjami stalowymi.

W ofercie producenta znajdziemy też specjalne wersje kluczy udarowych Dewalt w wersjach "oil resistance" oznaczone symbolem "G", które przystosowane są specjalnie do prac w warsztacie samochodowym. Narzędzia w tej wersji wyposażenia dostarczane są wraz z gumowymi osłonami narzędzi, wkładami do wózków/szaf narzędziowych oraz z akumulatorami olejoodpornymi Dewalt (o konstrukcji wzmocnionej przed korozją i uszkodzeń mechanicznych).

 

klucze udarowe dewalt

 

Dlaczego warto postawić na klucze udarowe Dewalt?

Klucz udarowy marki DeWalt to wybór wielu profesjonalistów i amatorów z kilku powodów. Po pierwsze, DeWalt jest uznawaną na całym świecie marką, która od lat dostarcza narzędzia o wysokiej jakości, wytrzymałości i niezawodności. Klucze udarowe DeWalt oferują znakomitą moc i moment obrotowy, co sprawia, że są skuteczne w szerokim zakresie zastosowań, od montażu mebli po prace konstrukcyjne i motoryzacyjne. Co więcej, są one zaprojektowane z myślą o ergonomii i komforcie użytkowania, co zmniejsza zmęczenie i zwiększa efektywność pracy, nawet podczas długotrwałego użytkowania. DeWalt często inwestuje w innowacyjne technologie, takie jak bezszczotkowe silniki, które zapewniają lepszą wydajność i dłuższą żywotność narzędzi. Dodatkowo, szeroka gama akcesoriów i wsparcie posprzedażne marki DeWalt gwarantują, że użytkownicy mogą łatwo dostosować narzędzia do swoich potrzeb i otrzymać pomoc, gdy jest to potrzebne. Wybór klucza udarowego DeWalt to inwestycja w trwałość, niezawodność i wysoką wydajność, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla profesjonalistów i hobbystów poszukujących najlepszego narzędzia do swojego warsztatu.

 

Klucz udarowy Dewalt na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór kluczy udarowych Dewalt - w tym najbardziej popularne i najnowsze modele kluczy Dewalt, wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Wybierając klucz udarowy Dewalt - wybierz nasz sklep z narzędziami i elektronarzędziami - ciesz się darmową i bezpieczną wysyłką w wybranej przez Ciebie metodzie dostawy.

Klucze Dewalt na Domitech.pl - gwarancja i serwis

Sklep Domitech jest oficjalnym dystrybutorem narzędzi oraz wydajnych elektronarzędzi sieciowych oraz akumulatorowych marki Dewalt, dlatego w ofercie naszego sklepu posiadamy tylko i wyłącznie oryginalne klucze udarowe producenta, które podlegają pełnej gwarancji. Jeżeli Twój klucz udarowy Dewalt uległ awarii w czasie lub po okresie jej trwania - skontaktuj się z naszym serwisem. Nasz serwis oferuje profesjonalne usługi naprawcze elektronarzędzi marki Dewalt, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

pixel