Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Młotowiertarka SDS Plus

( ilość produktów: 360 )

Młotowiertarki można spotkać pod zamienną nazwą „młotów obrotowo-udarowych”. Zasadniczym przeznaczeniem tych elektronarzędzi jest wywiercenie otworów w bardzo twardych materiałach, których grube powierzchnie wymagają użycia solidniejszych narzędzi w celu wykonania obróbki. Z tego powodu młotowiertarki SDS-Plus zaprojektowano tak, aby pozwalały wykonywać zadane czynności w twardych materiałach –  betonie, kamieniu lub marmurze.

młotowiertarka sds plus

System SDS Plus

Pomysł związany ze znanym powszechnie systemem SDS-Plus wiąże się bezpośrednio z firmą Bosch (1976 rok). Początkowe znaczenie SDS było definiowane przez trzy słowa kluczowe: osadź przekręć gotowe. Następnie formuła ta zmieniona została w "Spannen durch System", czyli zaciskanie przez system. Pomysłodawca mocowania SDS zaproponował rozwiązanie przeznaczone do młotów obrotowo-udarowych. Dzięki tej myśli technicznej zaistniała możliwość łatwego zmieniania wierteł w zależności od tego, jaki rodzaj prac będzie realizowany. Tak przedstawiający się innowacyjny i upowszechniony pomysł przyczynił się do tego, że młotowiertarki SDS-Plus wpływają na zwiększenie poziomu jakości wykonywanej pracy dzięki łatwości obsługi wybranej młotowiertarki SDS-Plus. Dodatkowym atutem jest duży zakres kompatybilności z narzędziami pochodzącymi od innych producentów.

 

Młotowiertarka SDS Plus - zastosowanie i funkcje

Oferta produktowa Domitech Sklep i Serwis zawiera w sobie młoty obrotowo-udarowe SDS-Plus, które działają w oparciu o wybrany tryb pracy. Pierwszym z nich jest wiercenie z udarem, dzięki któremu można wiercić otwory z rozmaitych materiałach, np. betonie lub cegle. W tym sposobie działania silnik obraca wiertłem zamocowanym w uchwycie, a ponadto w grę wchodzi w tym przypadku działanie mechanizmu, jakim jest udar pneumatyczny. Drugi tryb pracy to wiercenie bez udaru, które pozwala wykorzystać młotowiertarki SDS-Plus do pracy w drewnie i metalu. W tej wersji silnik również obraca wiertłem w uchwycie, lecz mechanizm udaru jest tu nieaktywny. Trzecia funkcja to kucie, dzięki której młoty obrotowo-udarowe SDS-Plus sprawdzają się podczas usuwania okładzin ściennych. W tym trybie silnik bazuje na mechanizmie udaru, w efekcie czego można wykorzystać dłuto w zadanych czynnościach.

Domitech Sklep i Serwis posiada w swojej ofercie sprzedażowej młotowiertarki SDS-Plus, które w efektywny sposób przenoszą swoją energię na wykorzystane narzędzie wiertarskie. Na zwiększenie poziomu komfortu pracy wpływa także fakt, że wymiana wiertła jest praktycznie beznarzędziowa. W tym przypadku należy jedynie wiertło osadzić w uchwycie i obrócić, zaś wewnętrzny mechanizm blokuje narzędzie. Aby upewnić się, że czynność ta została dobrze wykonana, wystarczy usłyszeć głośne kliknięcie jednoznaczne z prawidłowo osadzonym wiertłem w uchwycie. Ważna rolę odgrywają również zęby znajdujące się w samym uchwycie narzędziowym zachodzi tutaj transfer energii z urządzenia na narzędzie. Zęby te muszą być idealnie dopasowane do dwóch wpustów na zakończeniu uchwytu wiertła. Duża powierzchnia stykowa wpływa na prawidłowe przenoszenie momentu obrotowego. Młotowiertarki SDS-Plus znajdujące się w ofercie Domitech Sklep i Serwis zapewniają użytkownikowi większy komfort pracy związany z mniejszym stopniem siły przykładanej do elektronarzędzia. Z uwagi na to, że wymienianie wierteł SDS-Plus odbywa się bez stosowania narzędzi, system ten utrzymuje się jako złoty standard spotykany w młotach obrotowo-udarowych. 

młotowiertarka sds-plus

Młotowiertarka SDS Plus, kluczowe parametry

Jak każde elektronarzędzie, młotowiertarka SDS Plus posiada kilka parametrów szczególnie istotnych przy ocenie przydatności do poszczególnych prac. Wśród wielu funkcji dodatkowych, najbardziej istotne cechy młotowiertarki sds plus to:

Moc - moc młotowiertarki wyrażana w jednostce Watt, im wyższa tym lepiej. Moc znamionowa "W" to szacunkowa moc narzędzia, która pomaga określić zdolność narzędzia do pracy przy bardziej wymagających zadaniach.

Moc pojedynczego udaru - Młotowiertarka SDS Plus jest narzędziem do pracy w betonie. Beton i inne materiały mu podobne to elementy kruche, przy których ruch posuwisty znacznie usprawnia pracę i ogólną wydajność. Moc pojedynczego udaru wyrażana w dżulach (jednostka "J") pomaga określić wydajność danego modelu do prac związanych z kuciem.

 

Młotowiertarka SDS Plus - dla kogo?

Młotowiertarki SDS Plus są szczególnie przydatne na placach budowy czy remontach podczas kucia i wiercenia w twardych, betonowych ścianach. Dzięki dużej mocy i funkcji wiercenia z udarem - młotowiertarki SDS Plus są niezwykle przydatne budowlańcom, elektrykom, glazurnikom oraz hydraulikom.

Młotowiertarka SDS Plus jest również praktycznym narzędziem do prac remontowych, jako uzupełnienie przydomowego warsztatu.

 

Młotowiertarka SDS Plus, a SDS Max

Młotowiertarka SDS Plus w odróżnieniu od większego wariantu oznaczonego jako SDS Max - to narzędzia najczęściej trój-funkcyjne, umożliwiające wiercenie z udarem, bez udaru lub samo podkuwanie, przeznaczone głownie do mniej wymagających prac, do wiercenia otworów w betonie o średnicy do około 28-30 mm (68 mm koronkami wiertniczymi), gdzie większe młotowiertarki MAX - oferują znacznie większe średnice, kosztem dużej masy narzędzia.

Widoczną różnicą pomiędzy młotowiertarkami SDS Plus a SDS Max jest szczególnie oferowana moc pojedynczego udaru, którego wartość wzrasta od 7, do nawet 10 krotnie.

 

Młotowiertarka SDS Plus na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami posiadamy szeroki wybór młotowiertarek SDS+, takich producentów jak AEG, Black & Decker, Bosch, DeWALT, Dedra, Festool, Graphite, HiKOKI, Kraft&Dele, Makita, Maktec, Metabo, Ryobi oraz Stanley Fatmax - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i w pełni podlegające gwarancji producenta.

Kupując narzędzie do wiercenia, wiercenia z udarem i kucia - wybierz młotowiertarka SDS Plus z oferty naszego sklepu! Młotowiertarki SDS Plus w naszym sklepie to w pełni oryginalne i wartościowe narzędzia które spełnią Twoje oczekiwania.

Zamawiając u nas młotowiertarka SDS Plus, masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru odpowiedniej metody dostawy i formy płatności, w tym możliwość wyboru dogodnych rat przy płatności ratalnej lub zakup w formie leasingu.

pixel